Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:00:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bug: nomadska konjica  (Posjeta: 2117 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« na: Veljača 23, 2011, 01:21:54 »

evo ovako, cijena te vojske definitivno ne odgovara njenoj snazi. moji trebovi su skuplji od te citave vojske. 114k konjice protiv 109k imperijanske vojske sa opsadom, ja kod kuce u okruzenoj provi, cehovi aktivni, casti imam duplo više od njega, skilovi su njegovi veci za jedan. i evo vidite ishod. tiger molim te da proslijediš to u ured, da se nesta ucini po tom pitanju. ovako je nemoguce igrat. on ce konjicu vratit na brzinu a kolko ce meni trebat da vratim to sto mi je unistio?
http://img199.imageshack.us/i/airu.png/
http://img821.imageshack.us/i/air1.png/
http://img819.imageshack.us/i/air2q.png/
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 23, 2011, 05:42:18 »

bjelo svijetska sprdnja Sad ova verzija v5 se krivo zove nije to imperija to je nomadija on line *UNDECIDED*napravi 120k konja i ide na porob...tko se zaebe i postavi vojsku super osim seljaka još je pokupio i održavanje poražene vojske za 24 sata...a da se povećaju ta 24 sata na 168 da im bude lakše *freak*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 23, 2011, 05:54:57 »

Da, nomadska konjica je jaka. Tu se slažem i radim neke svoje kalkulacije, ali konkretno u ovoj bitci nema ništa čudno. Pa u tih 100 k elitne vojske je 1200 paladina. To je ništa. Konjica je uvijek bila najjača jedinica i odlučivala je vojsku. Na tu vojsku treba dosta više paladina, da ostane balansirana, jer ovako doslovce napadač ima bonus protiv svih tvojih jedinica.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 23, 2011, 06:03:03 »

da ali njegov broj kataprahta isto tako nije impozantan. dok broj cuvara i paladina je lijep. ali pogledaj trebovi i baliste i strijelci. prve 2 runde bitke ja mu ubijem skoro ništa. ta konjica nije normalna. u realnosti da dodje tolko konjice i cekaju da ih moji dvaputa pogode trebalo bi ih ostat 50%. simulator je reko da gubim 30k bodova a ja izgubio 50. znaci ide teška konjica protiv 50% teške imperijanske vojske i 50% elitne. jednostavno se nemoze obraniti od toga. a cijenu necemo usporedjivat. kao ni vrijeme potrebno za pravljenje vojske. kao ni odrzavanje. imperijani su ozbiljno podcjenjeni u bitci. i balansirana je sa teškom konjicom koje je bilo 15k nekih. kojoj je cijena kao i kataprahtima. nema logike u citavoj toj bitci. 10k strijelaca u 24 runde. alo o cemu pricamo? jesu svi retardirani pa promaše? ili trebovi koji kolko ja znam bacaju kamenje po konjici? dok ovi stoje? bitka je trebala bit rjesena u 6-7 rundi u moju korist. realno. zbog cijene vojske. jarak 12 koji bi trebo smetat konjici. jel nemoze konj skakat po blatu.
Pokusaj u sim stavit samo paladine protiv kataprahta. ili izracunaj koliko falangi treba da se skine 100k kataprahta. 
I to je bila sacekusa, tek tolko da pokazem na forumu, ovaj napad. sad odo na odmor sedam dana dok prodje rat!
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 25, 2011, 10:27:53 »

da li je maximum skill 20? ako je onda ta bitka definitivno ne odgovara simulatoru, pa bi molio da se to preispita! r84
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 25, 2011, 05:31:34 »

r84,r82,r94.sve ti to ista pasta.....a da, sto se tice varanja samo varajte jer ovi nece izbaciti nikoga radi kupnje kredita.........ova igra je postala totalni shit

sve se svodi na kupnju kredita i akoo i varas a kupujes kredite nece te maknuti.....

bilo prijava u r82 za jordan i lika vratili nazad....... Grin Grin Grin

odgovora nema, lik u igri i dalje vara a bugari se smiju svima koliko smo glupi..hahahahaha

isle prijave i za ostale svijetove i nista...igraci i dalje u igri, varaju, smiju se a ti se hebi..........

a stoji i ona velika izjava...NITKO TE NE TJERA DA IGRAS.... Cheesy
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 25, 2011, 05:35:48 »

r84,r82,r94.sve ti to ista pasta.....a da, sto se tice varanja samo varajte jer ovi nece izbaciti nikoga radi kupnje kredita.........ova igra je postala totalni shit

sve se svodi na kupnju kredita i akoo i varas a kupujes kredite nece te maknuti.....

bilo prijava u r82 za jordan i lika vratili nazad....... Grin Grin Grin

odgovora nema, lik u igri i dalje vara a bugari se smiju svima koliko smo glupi..hahahahaha

isle prijave i za ostale svijetove i nista...igraci i dalje u igri, varaju, smiju se a ti se hebi..........

a stoji i ona velika izjava...NITKO TE NE TJERA DA IGRAS.... Cheesy
bit ce on izbacen ali predkraj ere cekaj dok se nakupuje kredita neisplati im se odmah ga kaznit onda su izgubili jednog igraca  ovako on prakticki plati sve i predkraj dobije ban i time pravda zadovoljena.....  a koje igrace je on unistio do tad svojim varanjem to nije bitno jer su to najcesce oni koji ne placaju..... eto filozofije....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 25, 2011, 11:03:24 »

r84,r82,r94.sve ti to ista pasta.....a da, sto se tice varanja samo varajte jer ovi nece izbaciti nikoga radi kupnje kredita.........ova igra je postala totalni shit

sve se svodi na kupnju kredita i akoo i varas a kupujes kredite nece te maknuti.....

bilo prijava u r82 za jordan i lika vratili nazad....... Grin Grin Grin

odgovora nema, lik u igri i dalje vara a bugari se smiju svima koliko smo glupi..hahahahaha

isle prijave i za ostale svijetove i nista...igraci i dalje u igri, varaju, smiju se a ti se hebi..........

a stoji i ona velika izjava...NITKO TE NE TJERA DA IGRAS.... Cheesy
Za jordan je dobio odgovor kikiriki, jedini koji je pitao za njega. Zadnjih 1-2 dana je bio prisutan bug sa resursima zbog kojeg su neki igrači(rijetki) dobili ogromne količine resursa. Tim igračima su blokirani računi ili stavljeni na odmor dok se to nije riješilo. Konkretno tom igraču su maknuti sva istraživanja i građevine koje je pokrenuo s dobivenim resursima, kao i vojska u treningu. Nakon što ej to popravljeno, račun mu je odblokiran, jer nije varao, već je blokiranje bilo da mu račun ne može nitko napasti u vrijeme dok nema pristupa, ali da ne bi pristupao dok su programeri popravljali račun.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 25, 2011, 11:05:47 »

sta je sa skilovima? skrecemo sa teme, ovo je moj bug a ne neki tamo varajuci bugari. Da li je max skill 20? ako je onda je bitka definitivno neispravna. sim mi je reko da gubim 30k bodova max a stavio sam mu skilove 22. a sebi 20. ako je max 20 onda molim da se ispravi ta nepravda. i da se ta bitka preispita na koju foru je to tako prošlo i da li je to realno.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 26, 2011, 03:52:46 »

sta je sa skilovima? skrecemo sa teme, ovo je moj bug a ne neki tamo varajuci bugari. Da li je max skill 20? ako je onda je bitka definitivno neispravna. sim mi je reko da gubim 30k bodova max a stavio sam mu skilove 22. a sebi 20. ako je max 20 onda molim da se ispravi ta nepravda. i da se ta bitka preispita na koju foru je to tako prošlo i da li je to realno.

aha... bude Grin
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 26, 2011, 10:42:12 »

pa i bude. tiger je razuman i daje konstruktivne savjete, za razliku od vas ostalih koji vicu da bude....
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 26, 2011, 09:35:15 »

tek toliko da se prikljucim raspravi.... posjetili su i mene nomadski steven seagal, jean claude van damme i chuck norris.... naravno da su jahali na cak 220k katapratha... sila kakve nema, samo sam ovo napravio  Shocked Shocked Shocked
al neka, pogrijesit ce i on jedanput Cool
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!