Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:06:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: molim odgovor  (Posjeta: 1621 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Veljača 22, 2011, 03:38:52 »

molim odgovor na direktno pitanje.....zašto je postalo nemoguće igrati igre......moj problem se odnosi na cro2...r18...r62.....r95....turbo usisavač radio i očistio,sve se napravilo što se moglo....ovo je jako frustrirajuće....ne zanemarujte naše probleme samo zbog toga što kikiriki kaže da je njemu sve turbo brzo i super.....nama nije,žalimo se već dva dana i od nikoga direktan odgovor....u ratu sam a u igri nemogu biti....uložilo se truda i love....mislim da je fer da nam se odgovori zbog čega i do kada će biti ovonastala situacija,jer ako se nastavi bit ću prisiljena uzeti odmor
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 22, 2011, 03:47:29 »

Koji su konkretni problemi? Sporo otvara stranice ili ne otvara stranice??
Ili se uopće ne možeš prijaviti.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 22, 2011, 03:53:41 »

Koji su konkretni problemi? Sporo otvara stranice ili ne otvara stranice??
Ili se uopće ne možeš prijaviti.

jako sporo otvaranje stranica.... zna se i meni dogodit u cro2 server9.... najvise steka na porukama s trzista.... iako na svemu, kako ljudi kazu, je tuuuurbo usporeno
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2814.420

@jasmina... ja imam 120Mbps brzinu neta, tako da vjerojatno nisam adekvatan za gledanje brzine Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Veljača 22, 2011, 04:02:16 »

često se uopće nemože ući iu igru i to podosta dugo......klik miša na bilo što zablokira sve
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #4 na: Veljača 22, 2011, 04:17:46 »

evo i meni šteka... ali ne samo meni nego i mojim saveznicima... sad gubimo u ratu zato što mi savezniku nije htjelo ništa učitat  Cry  *crazy*
Evidentirano
Neznanac
Sergeant
**

Karma: +36/-10
Offline Offline

Postova: 65


Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 22, 2011, 04:21:01 »

evo i meni šteka... ali ne samo meni nego i mojim saveznicima... sad gubimo u ratu zato što mi savezniku nije htjelo ništa učitat  Cry  *crazy*
U cro 2 mi steka cekam 1 da udem u sveuciliste !!! :rant: *WALL* *hmm*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 22, 2011, 04:25:23 »

Ne morate imati ultra brzi net za ovu igru. A sad razlog štekanja ponekad.
Trenutno ima problema sa neka 2-3 neposlušna servera i radi s ena otklanjanju tih problema. Nadam se da će brzo biti otklonjeni. Ispričavamo se na tome.
Ne znam da li će vam uvijek pomoći, ali ponekad pali ako si promijenite broj servera u adresi. Znači
http://www28.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/homepage2.php?games=ok?rand=1221
kod prijave je ovaj 28 broj servera, pa ako vidite da na jednom šteka, unesite neki broj servera. Ne znam napamet sve, ali postoje 9,18,22,25, 28, od 30 do 40 itd. i još dosta njih.
Evidentirano

RAW
Gost
« Odgovor #7 na: Veljača 22, 2011, 04:27:45 »

to sam ja sad rekao savezniku da napravi...  nadam se da če pomoć ...
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 22, 2011, 09:26:02 »

hmm, sto se tice brzine neta, ja doduse imam veliku brzinu i 24'' monitor pa me nitko do sad nije uspio docekat... ali probao sam igrat preko sticka(2Mbps) i neusporedivo je sporije.
a imam i prijedlog... naime, pitao sam dosta ljudi koji server koriste, cak i na google(8/10) na IO stranicu izbaci server 9(uz njega jako puno ljudi je reklo da ide i preko 18), pa mislim da ako je vecina ljudi spojena preko 9 i 18 da je "normalno" da dolazi do zagusenja... ja idem preko 32, i skoro pa nikad nisam imao problema... probao sam i preko 18(ugl steka na poruka trzista), a ako idem preko 9 malo radi, ali ponekad zna zastekat i ucitavat stoljece.... nadam se da pomaze Embarrassed
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 22, 2011, 10:20:10 »

Molim te napisi na forum u moju temu "molim odgovor" da vec pola sata ne mogu u igru i da cu traziti odstetu  Grin desi li mi se ista sa vojskom... evo ovaj sms sam dobio od nase miss simpaticnosti foruma
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #10 na: Veljača 22, 2011, 10:45:42 »

i da znate da hoću.....katastrofa >Grin
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #11 na: Veljača 22, 2011, 11:30:01 »

jel to znači da se nešto desilo sa vojskom Shocked
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #12 na: Veljača 23, 2011, 12:17:44 »

nije  Wink
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 23, 2011, 12:38:43 »

ja se ne mogu spojiti niti preko sticka niti preko moba! pa da vidim sad odgovor. nije problem u brzini interneta od nas koji se spajamo nego očigledno nešto jako šteka u vašoj igri!! a ti brojevi koje navodiš ne pomažu u ovom slučaju ništa kada javlja da se stranica ne može otvoriti!! ajd da vidim sad odgovora. sigurno je problem u kukijima koji su očišćeni prije 10 dana ili u browseru koji je google crome i na kojem trenutno radi sve samo imperija ne! ovo je stvarno previše
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 23, 2011, 08:26:34 »

meni radi odlicno... od kad sam nadoplatio racun kreditima Grin jos malo pa ce uvest 20 kredita za brzo otvaranje igre Cheesy
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!