Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:09:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kazna za vrijeđanje  (Posjeta: 406 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« na: Veljača 21, 2011, 01:46:55 »

pozzz.....nedavno sam ovdje na forumu pročitao da je kolegi anubisu raspušten savez jer mu je savez navodno nosio ime uvredljiva sadržaja ... pa mene sad zanima kome se trebam obratiti sa sličnom situacijom ? a situacija je da dotični savez u svijetu 18 u svom opisu govori da moj cijeli savez od Lips Sealed e ili u prijevodu ( Lips Sealed ALL GALI) Angry čime vrijeđaju 18 članova mog saveza ....mislim da to nije u redu pogotovo zato što imamo i jednu damu Kiss u savezu ....da ne govorim da nam ruše ugled saveza jer to mogu pročitati svi igrači svijeta 18 .....pa eto zanima me da li su takve stvari dozvoljene ili ne ? jer ako jesu da uzvratim sa istom mjerom *black_eye* ili ako nisu dozvoljene da taj dotični savez snosi određene posljedice  ... hvala  
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2011, 01:49:04 od apolon » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 21, 2011, 04:50:45 »

Prijaviš na službeni mail ili meni u privatnoj poruci. Ja proslijedim u ured i opis se pobriše. Anubisu se je to desilo, jer mu je promijenjeno ime saveza a on je opet to napravio, unatoč očitoj greški i protiv admina, pa je nakon 2 greške savez raspušten. Prvo samo promijenimo ime/opis, a tek onda se kazni raspuštanjem.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!