Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 05:14:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: hoće li se napokon oslabiti nomadski konji? :)  (Posjeta: 4341 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #15 na: Veljača 14, 2011, 03:16:37 »

da ti pojasnim, bitni su kataprahti, jer oni dobivaju sa svakom 1000 dodatni bonus od 0.5% znači kad će nomad imati njih 200k biti će duplo jači od početnog, a tada ih ni čak noris da se klonira u recimo milju primjeraka neće zaustaviti.. Grin
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #16 na: Veljača 14, 2011, 03:19:35 »

aj da ja više objasnim na primjeru
http://img16.imageshack.us/i/tttji.jpg/
svi skillovi su stavljeni na 20
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #17 na: Veljača 14, 2011, 03:27:43 »

bilo bi u redu da se bar taj bonus limitira na nekih 25%, a ne da mogu ići u beskonačnost...
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #18 na: Veljača 14, 2011, 04:07:38 »

pozzz ekipa evo čitam vaše postove i nemogu da se ne složim sa imperijanima , ja igram kao nomad i sa konjicom stvarno imam ogromnu prednost protiv imperijan na polju , stvarno me žalosti kad vidim sastav vojske vodećih nomada na realmu 99% katarprahti i 1% trebovi i baliste , moj prjedlog je da se ne skidaju bonusi kataprahtima nego da se stavi limit na njihov postotak u ukupnom broju vojske recimo na 50% , jer realno gledajući nijedna bitka u povjesti se nije odigrala sa samo jednom vrstom vojnih jedinica gledajući od antike do danas , a ako neka i jeste onda je veća vjerojatnost da je mješovita i balansiran vojska pobjedila u tom ratu a ne kao u imperiji da 100% pobjeda nosi čista konjica Cry
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #19 na: Veljača 14, 2011, 04:22:14 »

pa realno bi bilo da moji elitni strijelci, kada konjica dodje pred njih - svako ubije bar po jednog konja, u prve dve runde. zato sto stoje... znaci strijelcima dati bonus napada kod konjice ili nekako oslabit njih. ovako se nemoze.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 14, 2011, 04:23:19 »

pozzz ekipa evo čitam vaše postove i nemogu da se ne složim sa imperijanima , ja igram kao nomad i sa konjicom stvarno imam ogromnu prednost protiv imperijan na polju , stvarno me žalosti kad vidim sastav vojske vodećih nomada na realmu 99% katarprahti i 1% trebovi i baliste , moj prjedlog je da se ne skidaju bonusi kataprahtima nego da se stavi limit na njihov postotak u ukupnom broju vojske recimo na 50% , jer realno gledajući nijedna bitka u povjesti se nije odigrala sa samo jednom vrstom vojnih jedinica gledajući od antike do danas , a ako neka i jeste onda je veća vjerojatnost da je mješovita i balansiran vojska pobjedila u tom ratu a ne kao u imperiji da 100% pobjeda nosi čista konjica Cry
pa kad je nomadima to jedina elitna vojska za napadačke akcije
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #21 na: Veljača 14, 2011, 04:34:31 »

pa druga im ni ne treba. samo kataprahti i trebovi. kidaju sve i svakoga.
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #22 na: Veljača 14, 2011, 05:01:45 »

opet
http://img16.imageshack.us/i/tttji.jpg/
Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #23 na: Veljača 14, 2011, 05:21:27 »

Da se izbalansira sve to skupa ja predlažen da imperijani dobiju ninja jedinicu, tj. da se mačevaoc preko noći prerušava u ninju i ulazi u nomadska sela i ubija konje, i tad konjanici postaju obični pješaci.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #24 na: Veljača 14, 2011, 05:32:25 »

Da se izbalansira sve to skupa ja predlažen da imperijani dobiju ninja jedinicu, tj. da se mačevaoc preko noći prerušava u ninju i ulazi u nomadska sela i ubija konje, i tad konjanici postaju obični pješaci.
aj budi normalan i ne komentiraj teme ovog tipa jer si prijesvega profulao temu, drugo tema za prijedloge je na drugom mjestu ako si vec na strani nomada onda stavi tu neke cinjenice slike simulacija (DOKAZE) da smo mi u krivu a dotad  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #25 na: Veljača 14, 2011, 05:33:10 »

@kralj zvonimir
bas si saljivdjija. i potvrdjujes onu moju tezu o vezi broja cipela i kvocijentu inteligencije.
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #26 na: Veljača 14, 2011, 05:35:57 »

evo ga, mi ćemo kolektivno na odmor i predati rat, jer nema smisla Smiley ovi samo deru konjima, a zaustaviti ih se ne može nikako, samo bitke na polju i porobi.. bezveze ako ništa drugo dajte nam bar povlačenje pa nek se onda tako zaletavaju na utvrde..
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #27 na: Veljača 14, 2011, 05:38:42 »

ma gle moze se dobit taj rat. sacekuse im radit  Lips Sealed a, sjedis i cekas da neko krene. mi smo tako uspili. samo sto sam ja bio 13 puta porobljen a odnio 3 pobjede kod kuce u 7 dana. al to apsolutno nista ne vrijedi kad su oni napravili jos vise konjice a ja od ratne odštete napravio farme da mi se vrati bar nesta od 700k populacije sto su mi skinuli....
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #28 na: Veljača 14, 2011, 05:42:24 »

zasad ne... savjet, kad vam savez greshka objavi rat kidajte nalijevo Grin osim ako programeri ne isprave malo neke sitnice..  *freak*
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #29 na: Veljača 14, 2011, 05:46:18 »

ma gle moze se dobit taj rat. sacekuse im radit  Lips Sealed a, sjedis i cekas da neko krene. mi smo tako uspili. samo sto sam ja bio 13 puta porobljen a odnio 3 pobjede kod kuce u 7 dana. al to apsolutno nista ne vrijedi kad su oni napravili jos vise konjice a ja od ratne odštete napravio farme da mi se vrati bar nesta od 700k populacije sto su mi skinuli....

sačekuše  je nemoguće raditi kada ti je lik za točno 10 minuta na tebi, ne klikneš 5 sekundi i eto  Lips Sealed. i samo na polje, na polje,  na polje, ne možeš prdnuti.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!