Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 05:07:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: hoće li se napokon oslabiti nomadski konji? :)  (Posjeta: 4340 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Veljača 14, 2011, 12:54:46 »

uzeo sam nomade jer su trebali imati najjaču jedinicu, paladine. za jednog paladina platim 653 drvca i 522 željeza, daleko najskuplja jedinica i onda mi dođe nomad koji plati svog konja 490 drvca i 392 željeza, napravi ga duplo brže i još je u takvom broju jači od mog paladina!!?!?! i šalje mi porob s cca 40k tih kataprahta i još 20k katapraht strijelaca, a ja moram imati oko 100k vojske da to obranim.. di je sad ta neka prednost impera, koja dolazi do izražaja kasnije? prošla su 4 mjeseca, a sad sam kao imperijan još slabiji u odnosu na nomade... bezveze  Huh?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 14, 2011, 06:16:01 »

imate svoje čuvare i one, kak se zovu.... falange, sad biste i najjače konje imali, a nomade neka skrše, neka im sve uzmu ko ih fučka....


Imam jedno pitanjce, gdje to piše da imperijani imaju najjaču jedinicu, paladine?
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #2 na: Veljača 14, 2011, 06:42:54 »

u ranijim pitanjima imaš takve odgovore, a koliko su te falange i čuvari nebitni stavi u kalkulator pa vidi. nomadi napadaju samo s konjima koji su svakom 1000 koju naprave sve jači i jači.. kad dođu do 100k svojih konjića imati će 50% bonusa na napad.. to više neće biti konjić to će biti tenk! Smiley još ne možeš držati vojsku na povlačenju kao u v4... da mora ići na utvrdu s konjima još bi se i dalo nekako braniti, ali ovako...  *black_eye*
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 14, 2011, 08:20:03 »

imate svoje čuvare i one, kak se zovu.... falange, sad biste i najjače konje imali, a nomade neka skrše, neka im sve uzmu ko ih fučka....


Imam jedno pitanjce, gdje to piše da imperijani imaju najjaču jedinicu, paladine?

Ne pise ali tako bi moralo biti... jer najskuplji su, najduze se treniraju, najbolje su oklopljeni.
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 14, 2011, 10:15:38 »

na ovom forumu se zanemaruje ono što stanoviti moderator procjeni da se treba zanemariti očito. kada sam ja prije tjedan dana pitao kikija što trebam ubaciti u kalkulaciju da bih pobijedio 400k katprahta,on je rekao utvrdu. mislim stvarno. ako je već sve skuplje za imperijana, mora postojati također i kombinacija vojske koja može pobijediti nomadsku vojsku ali bez da bude brojčano veća, jer je nomadska ustrojena tako da je ima puno a imp. da bude jača. savjet svim nomadima: istražite što prije katprahte i štancajte samo njih i trebušee, ništa drugo ne treba, ali ništa drugo. kada navučete nekih 200k katprahta, nijedan imperijan vam ništa neće moći osim ako ima 700k falangi ili 400-600k paladina(400 ako imperijan napada), a trebušei idu za rušenje forta. ovu ostalu vojsku ne znam zašto su ubacili u tu rasu, valjd da bude šarenije malo. savjet svim imperijanima: bježite i bježite i onda još malo bježite, pa kad više postane dosadno odustanite i vratite se na v4 odnosno na imperiju.jer ovo je nomadia, a imperijani su tu pilići za klanje Grin Grin Grin
Evidentirano
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 14, 2011, 10:25:41 »

znaci nomadi su bolji?Dobar je moj izbor!Ma konji su najbolji svakako...meni su svi govorili da su imperljani bolji ali ja ne mislim tako!  Angry Nomadi zakon!
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 14, 2011, 10:53:54 »

slazem se sa vmandurom. pogledajte bitke dana, vec ima par odnešenih samo sa konjicom. kada to postane realnost i kad nijedan imperijan ne bude vise igro mozda onda skuzite da je bug. Tiger, ako citas ove postove, molim te pozabavi se sa kalkulatorom malo i proslijedi to uredu. pogledaj kolko vojske imperijanu treba da porazi 100k Kataprahta NA POLJU. nemoze bit tolko predobra jedinica da se nemora pravit nista osim nje i trebova...
Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #7 na: Veljača 14, 2011, 11:19:01 »

Ma šta žugaš.. Izaberi nomade ako ti se ne sviđa!  Angry
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 14, 2011, 11:42:39 »

dobro gospodine kralju preuzvišeni i mudri, ja se iznimno ispričavam što si umišljam da sam na forumu gdje mogu iznijeti mišljenje. jel ok ako predložim da se imperijansku rasu preimenuje u topovsko meso?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 14, 2011, 11:55:01 »

Ma šta žugaš.. Izaberi nomade ako ti se ne sviđa!  Angry
ti ne razumijes poantu ovih postova nije stvar u tome sto ces izabrat vec je stvar u tome da te dvije rase moraju bit u ravnotezi a one nisu i igraci konstantno iznose cinjenice o tome jedan moderator pokusava naci nacin  da zamaze oci koje svaki dan gledaju da to sto on prica nema veze s nicim ali eto jedini je uporan a kad igraci govore adminima to ti je otprilike isto kao i da betonskom stupu pricas......  ove kritike su upucene iz razloga da bi se napravilo nesto te igra bila bolja sto je cilj i igracima i adminima..... zasto su oni tako tvrdoglavi neznam ali eto.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #10 na: Veljača 14, 2011, 11:58:09 »

ti ne razumijes poantu ovih postova nije stvar u tome sto ces izabrat vec je stvar u tome da te dvije rase moraju bit u ravnotezi a one nisu i igraci konstantno iznose cinjenice o tome jedan moderator pokusava naci nacin  da zamaze oci koje svaki dan gledaju da to sto on prica nema veze s nicim ali eto jedini je uporan a kad igraci govore adminima to ti je otprilike isto kao i da betonskom stupu pricas......  ove kritike su upucene iz razloga da bi se napravilo nesto te igra bila bolja sto je cilj i igracima i adminima..... zasto su oni tako tvrdoglavi neznam ali eto.....
hvala na razumijevanju
Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #11 na: Veljača 14, 2011, 12:03:06 »

Ma ti ne razumiješ zašto ja to govorin. Igran kao nomad   *beer*
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #12 na: Veljača 14, 2011, 01:53:07 »

evo, u 2 smo rata i nomadi samo deru po nama s konjima na porob ili bitka na polju, pa jel tako teško dati bar opciju povlačenja?? bezveze  *black_eye*
Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #13 na: Veljača 14, 2011, 02:56:26 »

Jesi to slučajno s menom u ratu?  Grin

Nego šta san tia pitat, jeli 10 000 nomadskih teških konja jači od 10 000 imperian teških konja?
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 14, 2011, 02:57:59 »

imas simulator bitaka pa si izracunaj  Tongue
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!