Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:46:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: podmiceni admini Bugarski!!!  (Posjeta: 1711 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Veljača 11, 2011, 05:50:32 »

Tiger opet ces bristi temu?Huh? jel to u redu???
Ovako osnovao sam savez u 82 posto sam odklucio s eoporaviti na brzinu. Savez se zvao  F___K_all__B_____N    i slogan saveza je bio Destroy all Bulgarian Players and alliance,pametni bugari vidjeli i zli jezici koji misle da je ime uvredljivo ugasili mi savez i ukinuli istrazivanja u koja sam ulozio 15 mil!!! i imao unutra jos 5 mil resursa!!! Neznam zasto jer nema uvredljivoga tu, ok napisao sam upravio zato skraceno da ne vrijedjam ali moze zNaciti stosta!! Koje pravo da rade i ukidaju sta zele ako  Lips Sealed enim onogundurima i ostalim bugarima to smet!! ne digao si proizvodnju na 3 i ostala istrazivanja na 2 vecinom i meni dosta!! za razvoj bez poreza ubrzani jer ne napadam aktivne igrace i oporavljam vojsku ubrzano, vidjeli Bugarcine sta rasdim i ukinuli mi,ne prezaju ni pred cim da uklone one koji se suprostavljaju njima!!  Imam samo 2 rijeci o ADMINIMA bugarskim gori su nego nasa banda u hrvatskoj koja nas pokrala sve oni kradu gdje stignu za svoj cilj i svoje Bugasrke igrače potpomazu!! Di im je natjecateljski duh pa se sluze svim sredstvima!!  GAMAD obicna!!!
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2011, 08:39:53 od ANUBIS » Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 11, 2011, 05:58:51 »

slazem se s tobom...to se vidi u svakom realmu ...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 11, 2011, 06:05:27 »

Placas ih jos,finaciras dijamantima i onda podlijezes njihovim skobodnim samovoljnim procjenama koje nastaju pod utjecajem jakih igraca BugarskiH u realmu, this is VERY DEEP SHIT!!!!!!
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 11, 2011, 06:09:15 »

protekcija na igrače  iz bugarske je očita u svim realmovima! što je sa vladibg? jel tu k***u itko provjerio??? je moj qrac! šta reći nego obična stoka. je koristim se finim izrazima ali ništa drugo nisu ni zaslužili.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Veljača 11, 2011, 06:13:15 »

I Kako da ne kazes da su gamad,obicna gamad iz Sofije!!!!!! Da imam zelju nekakvu hahah mislim da bi zalelio da odleti  ured u Bugarskoj zajedno sa adminima hahahaha,bili bi ne astronauti nego kosmonauti po njihovom jeziku
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 11, 2011, 06:30:54 »

 Grin....mogli bi mi jos sa njima da zaratimo u pravom zivotu..........._rkaju nas ovdje kao male bebe a mi jos uvijek tu............sta ces, ili napustiti ili igrati po njihovim pravilima

kako kazu admini....mi smo zakon ovdje i nitko te ne tjera da igras ovu igru...........ali ako sta moze pomoci posto ja necu igrati bas aktivno r95, sada radim samo vojsku koliko mogu i idem u porobe na njih....ko ih  Lips Sealed , ja cu im smetati koliko mogu a vi svi koji pametujete da ste imalo mocni i u igri vec sada bi poslali porobe na te prve njihove igrace koji muljaju u igri i tako stalno radili........

imamo dosta hrvatskih saveza i niti jedan porob neide.pa nebi oni vise mogli rasti ako svakih 7 dana se pale i tako stalno........a onda admini i mogu stati na njihovu stranu...nema rasta za njih tada

eto ja mogu toliko a vi idite i gledajte im leđa i pisite po forumu koliko zelite jer ovo citamo samo mi i Tiger koji radi za njih i nemoze utjecati niti malo na ured

Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 11, 2011, 07:53:12 »

Ugasia bi ti i ja savez da san Bugar...pa svako zna šta ti piše u imenu saveza.

@utvrda
r95 je prespor bia i dosadan, odusta san
Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 11, 2011, 08:10:43 »

TO JEDINO TI ZNAS a kako ovo objasnjavate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! onda da nemaju Bugari prste u svemu covijek nikada nije nikoga uvrijedio!! evo dokaza da su LOPOVI BUGARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TKO TU PIJE A KO PLACA TIGERU?Huh???  POJASNITE OVO!! SVIMA DA VIDE LJUDI!!!

Salje mi  proxy:  Nego, pogle ovo http://prntscr.com/1jw4y a na nijednom postu nisam vrijeđao nikoga nit omalovažavao.

Molim vas ljudi budite pametni covijeku blokirali ip bez razloga a zasto?? Kao i meni savez,nemojte lagati ljude a ti Tiger urgiraj!!!   I PITA PROXY DA HOCE POST DI ON VRIJEDJA NEKOGA!!!  Koji Admini,lopovcine Bugarske!!!!!!
mislim da si 100% u pravu da i to se meni dogodilo 3 dana nisam bio na forumu pisalo mi je :

nažalost vampir1 vi ste iskljuceni s ovog forumma otiso sam do kimposeble i tako je i kod njega sta je ovo ******
Evidentirano

1001 noć Smiley
ANUBIS
Gost
« Odgovor #8 na: Veljača 11, 2011, 08:13:11 »

Svako opiranje Bugarima se kaznjava objasnjenjem kako mi kaze nas dragi Tiger, Admini su blokirali, hahahah svojevoljno da a ti tigeru trebas biti sljep ako ne vidis sta nama rade!!! ili ne zelis,cemu sluzis pomozi Hrvatima kao njihovi ljudi njima ili?? Smijesno je pričati i citeti tvoja objasnjenja ADMIN ovo ADMIN ono,pa oni su  Lips Sealed eni Bugarii!!! igraju za svoje i ne FAIR Play!!!!
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 11, 2011, 08:19:53 »

protiv svega toga postoji lijek... jednostavno prestat kupovat kredite  Wink kad bi svi igraci samo iz Hrvatske prestali placat osjetili bi to jako pa bi se zamislili
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Veljača 11, 2011, 08:31:26 »

Pa ljudi moji.....pa prestanite igrati............evo ja sam prestao u r82.otisi na odmor iako imam i vojske i razvijen sam....necu da se za Lips Sealed avam vise sa glupostima i sa njima

ja kao jedinka ne mogu napraviti nista ali ako vam ne pašu pa prestanite igrati.zatvorite acc

u svakom svijetu kojem jesam ako mi ne pasu oni ja kljuc u bravu.....

pa je_bes igru ako ja trosim lovu i jos da se moram nervirati......

koliko nas ima u r95?......eto, zatvorite svi acc danas i rijeseno.neka se igraju sami.........

Pa vi igrate po njihovim pravilima a ne po svojim

nece oni propasti zato sto nas 100 neda vise pare ali ce se osjetiti pad kupnje dijamanata pa ce se ipak netko zapitati sta se događa.......
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 11, 2011, 10:01:40 »

TO JEDINO TI ZNAS a kako ovo objasnjavate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! onda da nemaju Bugari prste u svemu covijek nikada nije nikoga uvrijedio!! evo dokaza da su LOPOVI BUGARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TKO TU PIJE A KO PLACA TIGERU?Huh???  POJASNITE OVO!! SVIMA DA VIDE LJUDI!!!

Salje mi  proxy:  Nego, pogle ovo http://prntscr.com/1jw4y a na nijednom postu nisam vrijeđao nikoga nit omalovažavao.

Molim vas ljudi budite pametni covijeku blokirali ip bez razloga a zasto?? Kao i meni savez,nemojte lagati ljude a ti Tiger urgiraj!!!   I PITA PROXY DA HOCE POST DI ON VRIJEDJA NEKOGA!!!  Koji Admini,lopovcine Bugarske!!!!!!

proxy nema bann... niti je ikada imao prema inf koje su nama moderatorima dostupne....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ANUBIS
Gost
« Odgovor #12 na: Veljača 11, 2011, 10:09:55 »

 Grin Grin Onda vi aministratori nemate neke vidljive opcije ili ste ograniceni od strane Bugara hahahaha, on ne laže kao ni ja a vaše inf nisu vama dostupne i vidljive a pogotovo ne za tebe ahahah,Bugari te obožavaju naprosto
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #13 na: Veljača 11, 2011, 10:21:53 »

ako admini bugarski se_ru onda otvoris profil na facebook-Imperia-bugarski admini i eto fanova sa svojim iskazima i onda trazis sa vlasnikom ( koji ima na face svoj profil) prijateljstvo pa neka si cita sta mu podredjeni rade.........hehehehe

Internet je mocno orudje kako za famu ali tako i za difamu..........
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 11, 2011, 10:31:51 »

koliko je samo ljudi odustalo od io zbog te nepravde,pogotovo odlični igrači iz hrvatske,ma seratori jedni,samo im je do zarade,aj neka,al zato netribaju braniti svoje igrače,pa kako je alien. u 95 banan pa vracen i tako i pabede u u r9,moze mi to neko objasniti?Huh?
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!