Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 05:59:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: elitni mačevi i koplja  (Posjeta: 964 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
chicken
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« na: Veljača 10, 2011, 09:24:07 »

da li netko zna koja su istraživanja potrebna za njih jer ih nemam niti prikazane u vojarni (ne mogu ići na ono N/A) niti ih ima u teh. stablu pod jedinice..... ili bugari  Lips Sealed u stvar ili te jedinice niti ne postoje... ima li netko pametniji da me prosvijetli?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?? Huh?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 10, 2011, 09:27:01 »

Nomadi nemaju elitne mačeve i kopljanike, imaju samo, kataprahte, strijelce kataprahte, strijelce, trebuše i to je to od nomadske elite.
Evidentirano

ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 10, 2011, 10:50:37 »

Nomadi nemaju elitne mačeve i kopljanike, imaju samo, kataprahte, strijelce kataprahte, strijelce, trebuše i to je to od nomadske elite.
a zas nemaju macevaoce i kopljaonike?? bezveze,sta je to...onda je bolje biti nomad?
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 10, 2011, 11:23:48 »

a zas nemaju macevaoce i kopljaonike?? bezveze,sta je to...onda je bolje biti nomad?

Ovako, nomadi imaju samo kataprahte, kataprahte strijelce ( to je konjica ), elitne strijelce i trebuše. Imperijani imaju Falange (elitni kopljanici), Čuvare (elitni mačevaoci), elitne strijelce, paladine (konjica) i trebuše.

Nemogu ti reči kaj je bolje, svatko ima svoje mišljenje o rasama. Ima otvorena tema na forumu o razlikama imperijana i nomada pa si pročitaj. Čak u 'Kako igrati?' imaš opis svake jedinice.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 10, 2011, 11:26:14 »

nomadima to netreba. samo trebušei i kataprahti. a u nedostatku kataprahta elitna konjica. znaci trebovi za srusit utvrdu a kataprahti/nomadska konjica na polju su nepobjedivi. napraviš 100k kataprahta i skines 150k imperijanske elite bez kiksa. to treba proširit da se svi nomadi tako pocnu ponasat pa da neko od admina shvati da je to bug. inace kataprahti su jaci od imperijanskih paladina iako su jeftiniji nekih 30%.
Evidentirano
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 11, 2011, 08:35:46 »

nomadima to netreba. samo trebušei i kataprahti. a u nedostatku kataprahta elitna konjica. znaci trebovi za srusit utvrdu a kataprahti/nomadska konjica na polju su nepobjedivi. napraviš 100k kataprahta i skines 150k imperijanske elite bez kiksa. to treba proširit da se svi nomadi tako pocnu ponasat pa da neko od admina shvati da je to bug. inace kataprahti su jaci od imperijanskih paladina iako su jeftiniji nekih 30%.
hvala obojima,+K
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 11, 2011, 09:55:53 »

poigraj se malo sa simulatorom. vidit ces da samo sa konjicom kidas imperijana na polju.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!