Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 07:43:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vlastita provincija ili vazali  (Posjeta: 613 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Veljača 10, 2011, 07:53:34 »

pozz ljudi...
juce sam imao jedan "ugodan" razgovor sa jednim igracem iz cro2,i doticni me je poksao uzvjeriti u jednu stvar...
naime igrac ima 3 provicije,ukupan broj seljaka je 80k(da da u sve tri zajedno 80k),i ja sam mu postavio pitanje kako placa vojsku,na sto je odgovorio,nesto u smislu da ja nemam pojma o igri i da neznam sto su vazali,tu je u potpunosti u krivu,ali ok ajmo dalje Smiley
kaze da od vazala dobiva 2500 golda na sat,i da je to isplativije od vlastite provincije.pa sada ako uzmemo da nam nasa pr proizvodi 1500 zeljeza na sat,i to prodas u svakom slucaju dobijes vise od tih 2500 golda?pa ajde ako ima neka caka sa vazalma volio bih je cut,iako sumnjam da ima.S


nadalje jos jedna pametna misao od istog igraca...kaze da ce me doc porobiti..ok probi me,sta ja tu mogu..ja pogledam njegov profil,momak ima -200 casti,i ja ga pitam pa zasto to radi,pa nece moc nikog napast...ok stize odgovor...
cast nije bitna jer on to nadoknadi sa obukom...lol pa dali i tu ima neka caa,ili je cojek jednostavno usao slucajno u krivu igru?
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 10, 2011, 07:58:40 »

covjek je tulipan.... i naravno da minus casti moze nadoknadit obukom.... treba mu samo lvl 200 da nadoknadi 200 casti sto je nekoliko milijardi zlatnika al ajd... jos ga uvjeri da je bolje imat sto nizu cast, pa kad dodje do -500 onda mu radi sto te volja.... a sto se tice vazala, mislim da su totalno neupotrebljivi na pocetku, nis ne dobis od njih a ako im porez dignes pada zadovoljstvo da glava boli... zadnji krug prova sa po 70k stanovnika su ok vazali Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 10, 2011, 08:02:13 »

ma iskreno covjek me je nasmijao juce,pa sam odlucio to podjeliti sa vama....ali mozda to nije njegova krivica vec njegovog saveza,90% njih je u minusu sa casti 150..ocito im je netko dobro slagao Smiley
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #3 na: Veljača 10, 2011, 08:21:04 »

ma iskreno covjek me je nasmijao juce,pa sam odlucio to podjeliti sa vama....ali mozda to nije njegova krivica vec njegovog saveza,90% njih je u minusu sa casti 150..ocito im je netko dobro slagao Smiley

samo ti njima daj poticaja da dođu na -500 casti i brzo ces imati farme pokraj sebe....... Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!