Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:27:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: sve usporeno  (Posjeta: 4321 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #45 na: Ožujak 13, 2011, 12:02:41 »

*YAHOO*ovo sam čekala....kiki nikome ne radi ti si baš čudo u ovoj igri *friends*

da od njegovog saveza mu radi...ali ovdje su u pitanju ostali savezi...ocito nije skuzio
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #46 na: Ožujak 13, 2011, 12:34:56 »

nije do kompa jer sve normalno radi,sta mi se komp zblesira kad skupljam centralizaciju svaki put...hehe naravno...a internet također nije,provjereno...frend radi u t-comu tako da mi je sve provjerio

hajd recimo da je to štekanje, čim ti sakupljaš resurse, došlo od strane bugara. Kako objašnjavaš onda da ti se komp blesira? Evo ti pretpostavka kaj ja mislim... slab komp imaš krcat nepotrebnog registrya, keksiča i internet povjesti ( iznenadio bi se koliko ti to sve prostora može zauzeti ) , pustiš playlistu video spotova, otvoriš nekoliko tabova u mozili ( koja vjerovatno nema multimedijalnih dodataka ), u jednom od tabova je imperija, a u ostalima nekoliko prekopavaš internet. Mali kapacitet harda, malo rama, slab procesor i počne blesirati ko mutav.
Evo moj komp ima 2gb rama i radi na 80% snage, a samo otvorena mozila i playlista glazbe.
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #47 na: Ožujak 13, 2011, 12:39:09 »

hajd recimo da je to štekanje, čim ti sakupljaš resurse, došlo od strane bugara. Kako objašnjavaš onda da ti se komp blesira? Evo ti pretpostavka kaj ja mislim... slab komp imaš krcat nepotrebnog registrya, keksiča i internet povjesti ( iznenadio bi se koliko ti to sve prostora može zauzeti ) , pustiš playlistu video spotova, otvoriš nekoliko tabova u mozili ( koja vjerovatno nema multimedijalnih dodataka ), u jednom od tabova je imperija, a u ostalima nekoliko prekopavaš internet. Mali kapacitet harda, malo rama, slab procesor i počne blesirati ko mutav.
Evo moj komp ima 2gb rama i radi na 80% snage, a samo otvorena mozila i playlista glazbe.

ti si reko da je do mog kompa,pa sam onda postavio pitanje...Sta se meni komp zblesira kad skupljam centralizaciju?Huh? (inace sa kompom je sve uredu samo mi imperija steka sve ostale stranice rade uredu) nisam samo stavio upitnike....
Manufacturer:    
System manufacturer
Processor:    
Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Memory:    
4096MB RAM
Hard Drive:    
820 GB Total
Video Card:    
Radeon HD 6800 Series
Monitor:    
Samsung,SyncMaster940n
Sound Card:    
Speakers (VIA High Definition Audio)
Speakers/Headphones:    
Logitech x-540,Genius
Keyboard:    
Logitech Y-SEA71
Mouse:    
g3
Mouse Surface:    
llooll,to meni netreba...
Operating System:    
Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_ldr.090819-1503)
Motherboard:    
P7P55D EVO
eto samo za informaciju moj komp
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2011, 12:40:56 od dario1203 » Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #48 na: Ožujak 13, 2011, 12:47:44 »

Nemora samo bit do performansa kompa... naveo sam i dodatke preglednika. Možda  bugari namjerno samo tebi prekidaju vezu dok skupljaš za centralizaciju i šteka ti po 10minuta. Jer moj komp naspram tvojeg je kao fićo naspram ferarija i ne pamtim kad mi je zadnji put štekalo da se nisam mogao logirati ili da je igra zapinjala. Naravno na sticku sam tak da opet imam fiću naspram t-com 2mbps ferarija
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #49 na: Ožujak 13, 2011, 12:55:38 »

Nemora samo bit do performansa kompa... naveo sam i dodatke preglednika. Možda  bugari namjerno samo tebi prekidaju vezu dok skupljaš za centralizaciju i šteka ti po 10minuta. Jer moj komp naspram tvojeg je kao fićo naspram ferarija i ne pamtim kad mi je zadnji put štekalo da se nisam mogao logirati ili da je igra zapinjala. Naravno na sticku sam tak da opet imam fiću naspram t-com 2mbps ferarija

a ocito nesto je...nebih ovdje bezveze piso i zezo vas....a keksice i ostale stvari nediram dok steka(inace ih svaki dan brisem)cudno mi je to sto je kasnije sve ok a nisam ih obriso.....mozda je stvarno slucajnost da bugari nesto rade na serveru,desilo mi se na cent 9, i 10...neznam vidit cu na sljedecoj Smiley
p.s imam t-com 8mbps  *xxx*
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2011, 12:57:12 od dario1203 » Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #50 na: Ožujak 13, 2011, 02:10:46 »

da od njegovog saveza mu radi...ali ovdje su u pitanju ostali savezi...ocito nije skuzio
Skuzio sam ja bwz brige budi. Ali meni na chromu skoro nikad nis ne steka, a cookije i cache ne diram nikad. Jedino sto se sjecam da mi je stekalo je kada se otvore poruke trgovine.
Jedino sto mogu ponudit kao konstruktivan savjet je mjenjanje servera(na 9 i 24 nikad nejdem)
A sto se tice blokanja kod skupljanja ressa, to mi je ful cudno jer neki dan sam frajeru u pola sata pokupio 40M ressa i sve mi je radilo supach...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #51 na: Ožujak 13, 2011, 05:05:14 »

ti si reko da je do mog kompa,pa sam onda postavio pitanje...Sta se meni komp zblesira kad skupljam centralizaciju?Huh? (inace sa kompom je sve uredu samo mi imperija steka sve ostale stranice rade uredu) nisam samo stavio upitnike....
Manufacturer:    
System manufacturer
Processor:    
Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Memory:    
4096MB RAM
Hard Drive:    
820 GB Total
Video Card:    
Radeon HD 6800 Series
Monitor:    
Samsung,SyncMaster940n
Sound Card:    
Speakers (VIA High Definition Audio)
Speakers/Headphones:    
Logitech x-540,Genius
Keyboard:    
Logitech Y-SEA71
Mouse:    
g3
Mouse Surface:    
llooll,to meni netreba...
Operating System:    
Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_ldr.090819-1503)
Motherboard:    
P7P55D EVO
eto samo za informaciju moj komp

eto....nemas dobar mis pa ti steka....hehehe


sve to sto se događa to je staro koliko i imperija a za v5 jos i gore sada.........

to ti je kada zelis motor od ferarija staviti u ficu i onda uvijek nesto steka, tako i bugari bi htjeli sve a imaju servere koji uvijek nesto zabusavaju

sjecam se da mi u v4 r71 svijetu kod svakog napada stekalo,a ti objasni nekome to

imate post od Tigera gdje je navedeno da stekaju neki serveri ( a narocito kada je vise igraca istovremeno on line)   i probajte mjenjati.........eto skupo platili hotel ( imperiju) i onda si grij toplu vodu u salici na plinu, to ti je imperija online

i za kra Lips Sealed ....nemoze se otvoriti niti jedan savez da se vide igraci, niti preko mape se nemoze naci niti jedan igrac.........i sada idem pojesti jedan keks a necu ga brisati... Grin

p.s. mozda je cro2 svijet beta verzija broj dva, tko ce ga znati

Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #52 na: Ožujak 13, 2011, 02:10:58 »

eto....nemas dobar mis pa ti steka....hehehe


sve to sto se događa to je staro koliko i imperija a za v5 jos i gore sada.........

to ti je kada zelis motor od ferarija staviti u ficu i onda uvijek nesto steka, tako i bugari bi htjeli sve a imaju servere koji uvijek nesto zabusavaju

sjecam se da mi u v4 r71 svijetu kod svakog napada stekalo,a ti objasni nekome to

imate post od Tigera gdje je navedeno da stekaju neki serveri ( a narocito kada je vise igraca istovremeno on line)   i probajte mjenjati.........eto skupo platili hotel ( imperiju) i onda si grij toplu vodu u salici na plinu, to ti je imperija online

i za kra Lips Sealed ....nemoze se otvoriti niti jedan savez da se vide igraci, niti preko mape se nemoze naci niti jedan igrac.........i sada idem pojesti jedan keks a necu ga brisati... Grin

p.s. mozda je cro2 svijet beta verzija broj dva, tko ce ga znati


u UTVRDA ti se vratio bilo je dosadno bez tvojih komentara Wink
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2200.0
hehe
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #53 na: Ožujak 13, 2011, 05:02:17 »

u UTVRDA ti se vratio bilo je dosadno bez tvojih komentara Wink
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2200.0
hehe

pa gdje si nestao igore?

vidim fali ti r71...gdje je treca slika tvojih uspjeha? r71 nista?....... Tongue
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!