Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 08:43:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tko sam ja u r95  (Posjeta: 1799 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #15 na: Veljača 08, 2011, 11:38:52 »

nisu mi jasni samo ovi naši igrači koji se još uvijek povlače po koje kakvim savezima u R95,
umjesto sa de jave u neki od naših...ili ne dolaze na forum ili su izdaice svog roda i naroda
 *bye* *bye*
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #16 na: Veljača 08, 2011, 11:46:09 »

nisu mi jasni samo ovi naši igrači koji se još uvijek povlače po koje kakvim savezima u R95,
umjesto sa de jave u neki od naših...ili ne dolaze na forum ili su izdaice svog roda i naroda
 *bye* *bye*

meni nisi jasan ti, kako nekoga mozes proglasit izdajicom, mislim daj se spusti malo na zemlju i shvati da je ovo igra... kad to shvatis vidjet ces da je besmisleno nekoga proglasavati izdajicom
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #17 na: Veljača 08, 2011, 11:52:21 »

meni nisi jasan ti, kako nekoga mozes proglasit izdajicom, mislim daj se spusti malo na zemlju i shvati da je ovo igra... kad to shvatis vidjet ces da je besmisleno nekoga proglasavati izdajicom
kaj si nabrijan,nije niš bilo noćas ili *heart* *heart*
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #18 na: Veljača 08, 2011, 11:58:57 »

kaj si nabrijan,nije niš bilo noćas ili *heart* *heart*

ma obozavam ovakve kao ti... samo pricas a nist konkretnog da kazes tj. samo glupost izvire iz tebe
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #19 na: Veljača 08, 2011, 01:48:39 »

heheh pa ja vec imam mirovne sa 25 HR saveza lol... i tko zna koliko ce ih jos bit Grin... ljudi jednostavno ne znaju, pretpostavljam barem Smiley
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 08, 2011, 02:56:19 »

ma obozavam ovakve kao ti... samo pricas a nist konkretnog da kazes tj. samo glupost izvire iz tebe
ma u pravu si ti,svi ćemo preći u bugarsko-rumunjsko-tursko-ukrainsko-srpsko-neznam ni ja savez,
zašto bi uopće igrali i družili se sa svojim ljudima kad su drugi bolji,a i
ti si neki teški Hrvat koliko vidim...
da su svi tako govorili `91,nebi čak bilo ni rata u Hrvatskoj,baš bi te volio upoznati ili si prezauzet stiskanjem prišteva po licu... Tongue Tongue
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #21 na: Veljača 08, 2011, 03:02:03 »

meni nisi jasan ti, kako nekoga mozes proglasit izdajicom, mislim daj se spusti malo na zemlju i shvati da je ovo igra... kad to shvatis vidjet ces da je besmisleno nekoga proglasavati izdajicom
zaboravih ti reći da imaš i bugarski forum,pa eto možeš im se pridružiti tamo jer tu te baš nitko nije ni za što prozvao
i nevidim razlog zašto te zamara što to mi maloumnici pišemo po ovom forumu  Tongue Tongue
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Veljača 08, 2011, 03:26:12 »

 Cheesy Grin *freak* *hahaha* *hahaha* Titane,Titane ubi čoveka u pojam *guns*
Evidentirano

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 08, 2011, 03:36:55 »

ma u pravu si ti,svi ćemo preći u bugarsko-rumunjsko-tursko-ukrainsko-srpsko-neznam ni ja savez,
zašto bi uopće igrali i družili se sa svojim ljudima kad su drugi bolji,a i
ti si neki teški Hrvat koliko vidim...
da su svi tako govorili `91,nebi čak bilo ni rata u Hrvatskoj,baš bi te volio upoznati ili si prezauzet stiskanjem prišteva po licu... Tongue Tongue

uuu jesi mi ga spustio, na razini djeteta od 8 godina si Tongue... kazem ti daj razmisli malo, izađi na zrak, duboko udahni i pusti da se ta glava barem necim napuni i bit ce ti jasno da na forumu jedne igre nema mjesta pricama o 91., izdajicama svoga naroda i slicno... o tome tko je koliki Hrvat mi ne pada na pamet pricati na forumu imperije, a ako ti necije hrvatstvo mjeris ovom igricom onda molim te posjeti ove stranice http://www.bolnica-vrapce.hr/site2/
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!