Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:02:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: DA SE NASTAVIM NA POTRESA  (Posjeta: 2451 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #15 na: Veljača 01, 2011, 02:32:36 »

evo za razbijanje treme
http://translate.google.hr/#en|en|vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.%20vvvvvvvvvvvvvvvv.%20vvvvv.%20vvvv.%20Jehbehm%20tee%20maiku
,ubaci link,upali zvučnik i stisni "slušajte"
svaka čast tko se ovoga sjetio  :hooray:
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #16 na: Veljača 01, 2011, 03:04:16 »

buhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaaa.lommm  *hahaha*
ma  Lips Sealed   mi imamo super ekipu i siguran sam da cemo see svima nahlebat onog sta se spominje u titanovom linku xd  Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #17 na: Veljača 01, 2011, 06:14:12 »

jedna ideja u vezi zajedništva. u slučaju napada na nekog našeg neka se javlja najbližim hrvatima bez obzira na savez da se kontriraju strani napadi bilo to porobljavanjem ili na utvrdu. malo nas je u idtom savezu a da smo si blizo pa stoga predlažem da si pomažemo sa najbližim našim igračima
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Veljača 01, 2011, 10:59:49 »

Ja ne igram r95, ali svakako podržavam ideju da se ujedinimo, do sada smo pokazali da znamo igrati, međusobno se nadmudrivati u ratovima i na forumima, ali da li smo spremni stati pod kapu jednoga saveza!? Znam da je među nama mnogo vrhunskih vođa saveza i prvih časnika i da je teško prihvatiti činjenicu da netko neće biti vođa ili prvi časnik, ali mislim da je to manje važno nego da pokušamo doznati koliko smo mi Hrvati dobri kada stanemo jedan uz drugoga.
Stavit ću par prijedloga, pa možda koji i posluži u razvoju Potresove ideje.

1. Ime novoga saveza bi trebalo biti vezano za Hrvatsku i ne bi trebalo imati uporišta niti u jednom od velikih saveza HR IO-a.
Možda nešto jednostavno kao Hrvatski IO ili HR Imperij.
2. Uz glavni savez bi trebali ići i podsavezi HR Imperij 2, HR Imperij 3 itd... ako treba...
3. Unutar saveza bi se generalski činovi trebali podijeliti vođama starih saveza, a u grupe bi im trebalo dodijeliti njihove stare članove, jer je pretpostavka da će međusobno biti puno efikasniji, jer se poznaju godinama ( a i članovi Feara bi mogli unutar grupe komunicirati masovnim porukama hehehe)...
4. Hrvatski igrači koji ne pristupe ovom savezu bi trebali biti toliko korektni i ne napadati članove ovih saveza,  u protivnom ih treba satrti jer za izdajnike nema mjesta...

Možda trabunjam gluposti, a možda od svega nešto bude, držim vam palčeve u nadi da ćemo u Internacionalnom svijetu prevladati razlike, stati jedan uz drugoga i saznati koliko smo jaki kao igrači IO-a.
Pozzz

I molim vas budite toliko fer, pa nemojte pisati o drugim temama osim o tome jeste li za ujedinjenje ili ne... Lips Sealed
cestitam , ideja je super. ako postoji volja kod vecine jakih skupina da se napravi jedan takav savez,spreman sam se aktivirati i pruziti svoj doprinos!
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #19 na: Veljača 01, 2011, 11:12:37 »

cestitam , ideja je super. ako postoji volja kod vecine jakih skupina da se napravi jedan takav savez,spreman sam se aktivirati i pruziti svoj doprinos!
horus vrati se horus vrati se hiihihhih
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 01, 2011, 11:38:43 »

bilo bi ok neki chat napravit na kojem bi se okupljali svi hr igraci jer ono  Lips Sealed  od mesenger nevalja..nezz npr bi mogli na onom tinychaatu napravit jednu svoju sobu il di god.. il mozda vec postoji neko mjesto dii se ekipa okuplja a ja ni nezz,hh Smiley




Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #21 na: Veljača 01, 2011, 11:51:02 »

bilo bi ok neki chat napravit na kojem bi se okupljali svi hr igraci jer ono  Lips Sealed  od mesenger nevalja..nezz npr bi mogli na onom tinychaatu napravit jednu svoju sobu il di god.. il mozda vec postoji neko mjesto dii se ekipa okuplja a ja ni nezz,hh Smiley





imam čovjeka za taj posao ali mi je jadan prehlađen i nemoćan,pa dok malo prizdravi ako netko do tada ne napravi chat....
usput ako je netko imao problema sa aspaparex u R95 nek mi se javi,sad je prilika da se od njega napravi goldmin  *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #22 na: Veljača 02, 2011, 01:07:34 »

cuj ovo vladi nakupil 3 k bodova,od sutra ce imat 5 prova..mamicu mu jarecu *hmm* *hmm*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 02, 2011, 01:12:28 »

cuj ovo vladi nakupil 3 k bodova,od sutra ce imat 5 prova..mamicu mu jarecu *hmm* *hmm*
treba u porobljavanje što se može i rušenje ako ima tko čime
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #24 na: Veljača 02, 2011, 01:13:38 »

nemojte plis nisam htjeo dosad reć ali ja sam vladi  Tongue
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #25 na: Veljača 02, 2011, 01:15:18 »

hahaha,dobra sala Cheesy
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #26 na: Veljača 02, 2011, 08:53:48 »

Slazem se sa svime navedenim. Ovi sta su me do sada zvali kod sebe u savez reka sam im da ja ocekujem da ce uskoro doci do ujedinjenja cro saveza te da cu se onda prebaciti u jedan od organiziranijih a do tada sam ovdje gdje jesam. mario je dobro rekao sta se tice napada na nas. Ja prvi cim vidim da me netko napada javljam se najblizima da im udru kontru (pljacku) ako mogu a najblizi su mi Pato, bosanac i dist u mome ranku bodova tako da ocekujete poziv Embarrassed Bilo bi mi drago kad bi zna tko je tko a ne da se vecina skriva iza kojekakvih nickova.
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #27 na: Veljača 02, 2011, 08:58:13 »

baš me zanima jednog dana kada padne prvi od vladi šta če biti  Huh?
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #28 na: Veljača 02, 2011, 09:01:15 »

cuj ovo vladi nakupil 3 k bodova,od sutra ce imat 5 prova..mamicu mu jarecu *hmm* *hmm*
        ima ih več danas
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!