Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 03:01:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pozdrav svima!  (Posjeta: 1400 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
okta
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« na: Veljača 01, 2011, 06:55:09 »

Pozdrav svima!

Evo napokon vidim neke dobre vibre na forumu, drago mi je da tezite zajednistvu u r95  Smiley  Nisam stigao prije zbog obveza, pa evo da se pozdravim sa svima vama. Bilo mi je drago igrat r71, svojoj ekipi sam se vec zahvalio, koja je naravno najbolja  Smiley  Pa cu sad vise obratit paznje na ostale igrace.. Upoznao sam velike igrace ove ere sto ekonomiste sto ratnike, a nekima je islo i oba dvoje. Ne mogu otic a da odredene koje sam uspio upoznat ne pohvalim..

VELIKI RATNICI : po meni je IGOR245 bio najaktivniji ratnik cijele ere, skupljac vojnih bodova od pocetka, pogotovo na feudima ma da su mu oni to kasnije visestruko naplatili.. tu je naravno i aktivni stefanss, prvi po sluzbenoj statistici, specijalist za male miseva.. nakon ljeta dosao je red na NOSFERATU6 specijalista za velike ribe, bez obzira koliko ga igraca igralo i koliko sam bio zeljan osvete u tom trenutku prema njemu jer mi je pola saveza razbio.. prvoklasni igrac, takticki najbolje tempiran, iako su ga banali, i nakon 3 mjeseca je i dalje bio u samom vrhu, to sve govori.. ne smijem zaboravit utvrdu, meni je bio na oko 9000 pa se nismo bas upoznali, ali njegovi vojni bodovi i cast pokazuju o kakvom se igracu radi, kao i driveru ili ti kiksu koji je skoro sam donio pola bodova u onom najacem ratu protiv feuda, steta sto nije igrao od pocetka.. secer sam ostavio za kraj TROLIST proveo sam s njim gotovo cijelu eru za vecinu vas je on nepoznanica, ali ako vam jednom otovori dusu bit ce vam sve jasno..

VELIKI VOĐE: HORUS mnogi su se s njim ovdje svađali, ja ga poznajem malo bolje pa znam da je on zapravo dobrica.. apsolutno uspjesan, vodio je savez do prvih pozicija u svim kategorijama, skidam kapu. apsolutni broj 1 velikog vođe..

EKONOMIST: MUKI točka  Smiley

EKONOMIST I RATNIK: DISTURBED6  odlicno se razvijao, napravio prvih par bitaka ere po ukupnoj kolicini bodova, njegovo je vrijeme doslo malo kasno kada vise nije imao bas previse ljudi za napadanje.. i pravi gospon u pobjedama i porazima, olicenje bontona  Smiley

Evo ljudi hvala na igri, i zelim vam uspjesan r95!!!

ps: molim vas bez zlobnih komentara, ovo je bilo sve s pozitivnom tonu  Smiley

Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 01, 2011, 07:22:35 »

 *beer*
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 01, 2011, 08:01:13 »

ajd ti s nama odigraj jos jednu eru hehehe
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 01, 2011, 09:08:53 »

drago mi je cuti da su dobri igraci ali jedno morate znati ovo nije r71....   ovdje igraju iz cijelog svijeta a vremensku razliku svi znate igrao sam u r25 i jako dobro znam kako igraju jer ih je pola tu iz svijta r25 ..samo da znate ako ocete uspijeti u ovom svijetu zaboravite na sve igrica vam postaje i zena i najbolji prijatelj vremena nemate za nista drugo i nemojte mislit kada vojska je doma da ste sigurni oni napadaju planski ne dolazi jedan nego njih tri cetri za redom i ako vas uhvate na 6 offa vojske vise nema i ne vjerujte mirovnima .....igraju prljavo zelim vam svima srecu u igri......
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 01, 2011, 09:34:21 »

drago mi je cuti da su dobri igraci ali jedno morate znati ovo nije r71....   ovdje igraju iz cijelog svijeta a vremensku razliku svi znate igrao sam u r25 i jako dobro znam kako igraju jer ih je pola tu iz svijta r25 ..samo da znate ako ocete uspijeti u ovom svijetu zaboravite na sve igrica vam postaje i zena i najbolji prijatelj vremena nemate za nista drugo i nemojte mislit kada vojska je doma da ste sigurni oni napadaju planski ne dolazi jedan nego njih tri cetri za redom i ako vas uhvate na 6 offa vojske vise nema i ne vjerujte mirovnima .....igraju prljavo zelim vam svima srecu u igri......
jedna pokeraška ... ma plesat će nam svi oni kako mi sviramo  Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 01, 2011, 09:40:21 »

drago mi je cuti da su dobri igraci ali jedno morate znati ovo nije r71....   ovdje igraju iz cijelog svijeta a vremensku razliku svi znate igrao sam u r25 i jako dobro znam kako igraju jer ih je pola tu iz svijta r25 ..samo da znate ako ocete uspijeti u ovom svijetu zaboravite na sve igrica vam postaje i zena i najbolji prijatelj vremena nemate za nista drugo i nemojte mislit kada vojska je doma da ste sigurni oni napadaju planski ne dolazi jedan nego njih tri cetri za redom i ako vas uhvate na 6 offa vojske vise nema i ne vjerujte mirovnima .....igraju prljavo zelim vam svima srecu u igri......
o igracino jel igras tu odi k nama u savez takav igrac bi nam dobro dosao poput tebe ajd javi se ako igras pa cu ti reci tko sam hihihihihih Shocked Shocked
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 01, 2011, 09:53:03 »

istina krivi igor hihihihh
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 01, 2011, 09:54:42 »

igor245 recc nick da ti mogu mirovni poslat,heeh.dosad sam ih nakupil 27,ima ko vise xd Cheesy
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 01, 2011, 10:19:23 »

naravno da igram i cekaju me opet neprespavane noci....http://www.youtube.com/watch?v=2P6VHssAsmc
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2011, 10:35:18 od mmiskat » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Veljača 01, 2011, 10:27:31 »

naravno da igram i cekaju me opet neprespavane noci....
a dosta nas to ceka izdrzat ce se nekako frend
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 01, 2011, 10:28:56 »

igor245 recc nick da ti mogu mirovni poslat,heeh.dosad sam ih nakupil 27,ima ko vise xd Cheesy
32 mirovna ima moj savez Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 01, 2011, 11:06:47 »

32 mirovna ima moj savez Grin Grin Grin
pa već imamo mirovni  Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 02, 2011, 12:53:30 »

i još jedna od edija,okta tebe posebno pozdravljaju kelso i edi i čestitaju na dobroj igri i za tebe kažu da si bio ok igrač,pusu ti nisu poslali tak da od toga ništa hehe  *heart*
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 02, 2011, 01:08:40 »

drago mi je cuti da su dobri igraci ali jedno morate znati ovo nije r71....   ovdje igraju iz cijelog svijeta a vremensku razliku svi znate igrao sam u r25 i jako dobro znam kako igraju jer ih je pola tu iz svijta r25 ..samo da znate ako ocete uspijeti u ovom svijetu zaboravite na sve igrica vam postaje i zena i najbolji prijatelj vremena nemate za nista drugo i nemojte mislit kada vojska je doma da ste sigurni oni napadaju planski ne dolazi jedan nego njih tri cetri za redom i ako vas uhvate na 6 offa vojske vise nema i ne vjerujte mirovnima .....igraju prljavo zelim vam svima srecu u igri......
Wink pa nije tako strasno..to su samo bugari...mislim da bi malo njih prezivijelo r 71 tako da decki nema straha..drzimo se zajedno koliko mozemo i nema bugara nigdje..ipak su nam dosli u goste..treba ih lijepo ugostiti  da se vise ne vracaju..Olleeeee hrvati!!!!
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #14 na: Veljača 02, 2011, 02:49:04 »

                                                                                     u pravu si samo bugari i rumunji i par ludih čeha koji ne spavaju samo za igru zive.... moli boga da im nisu blizu ...
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!