Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:54:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: DA SE NASTAVIM NA POTRESA  (Posjeta: 2445 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Veljača 01, 2011, 12:32:58 »

Ja ne igram r95, ali svakako podržavam ideju da se ujedinimo, do sada smo pokazali da znamo igrati, međusobno se nadmudrivati u ratovima i na forumima, ali da li smo spremni stati pod kapu jednoga saveza!? Znam da je među nama mnogo vrhunskih vođa saveza i prvih časnika i da je teško prihvatiti činjenicu da netko neće biti vođa ili prvi časnik, ali mislim da je to manje važno nego da pokušamo doznati koliko smo mi Hrvati dobri kada stanemo jedan uz drugoga.
Stavit ću par prijedloga, pa možda koji i posluži u razvoju Potresove ideje.

1. Ime novoga saveza bi trebalo biti vezano za Hrvatsku i ne bi trebalo imati uporišta niti u jednom od velikih saveza HR IO-a.
Možda nešto jednostavno kao Hrvatski IO ili HR Imperij.
2. Uz glavni savez bi trebali ići i podsavezi HR Imperij 2, HR Imperij 3 itd... ako treba...
3. Unutar saveza bi se generalski činovi trebali podijeliti vođama starih saveza, a u grupe bi im trebalo dodijeliti njihove stare članove, jer je pretpostavka da će međusobno biti puno efikasniji, jer se poznaju godinama ( a i članovi Feara bi mogli unutar grupe komunicirati masovnim porukama hehehe)...
4. Hrvatski igrači koji ne pristupe ovom savezu bi trebali biti toliko korektni i ne napadati članove ovih saveza,  u protivnom ih treba satrti jer za izdajnike nema mjesta...

Možda trabunjam gluposti, a možda od svega nešto bude, držim vam palčeve u nadi da ćemo u Internacionalnom svijetu prevladati razlike, stati jedan uz drugoga i saznati koliko smo jaki kao igrači IO-a.
Pozzz

I molim vas budite toliko fer, pa nemojte pisati o drugim temama osim o tome jeste li za ujedinjenje ili ne... Lips Sealed
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 01, 2011, 12:40:14 »

ja se slazem ali tesko ce to biti....imamo 2 saveza za koja svi znaju da su hrvatska: Cro_Lords i CROATIA (ima ih jos par ali da ne nabrajam)... u ta 2 saveza trebamo po meni najvise djelovat i najvise ulagat... ali sumnjam da ce amoni htjet napustit amon_raa Tongue ....hehe...tamo su se svi lijepo okupili i tesko je to sada razdvojiti...
mozda cak ni nije to toliko bitno koliko je bitno da budemo pravi kada ce nasem prijatelju trebati pomoc....ima nas oko 60 hrvata koji bas igraju i to je dovoljno za porazit bilo koga...pa cak i vladi koja VARA Grin najlosija je varijanta da budemo razbacani po 10 saveza .... ali to je siguran sam trenutno, kasnije ce se to formirati Smiley
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 01, 2011, 12:44:25 »

i zaboravih nadodati nemojte ocekivati moje komentare narednih dana jer cu opet dobiti ban kao i prosli put jer govorim protiv onih koje se nesmi dirati ovi Bugari su kao kakva zasticena vrsta
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 01, 2011, 12:46:12 »

je ali ovi moderatori nece dopustit ujedinjenje hrvata nije bilo nista prosto u temi pa je zakljucana sramota. tiger( NOVOPECENI BUGAR) ju je zakljucao benz razloga cim smo rekli nesto protiv bugara i da varaju..
JEL U OVOJ IGRI POSTOJI POSTOJI DEMOKRACIJA???
zar obicni mali igrac bez uvrijedi nekoga ne smi reci sto misli?Huh? sramotno da ne moze biti sramotnije

LJUDI NE IGRAM NI JA R95 SAMO MALO PRATIM SITUACIJU I SRUSITE OVE VARALICE BUGARE, BUDITE JACI OD SVEGA OD NJIHOVIH VARKI PRLJAVSTINE OVE CENZURE KOJU PROVODI TIGAR(BUGAR) SVE IH POBJEDITE NEMOJTE SE NADAT DA CE VLADI BITI KAZNJEN( ZBOG OCIGLEDNOG VARANJA) ILI BANAN KAO JA ON JE BUGAR A BUGARI STITE SVOJE

nije tigar zakljucao vec ja.... i to ne zbog pricanja kontra bilokoga vec zato jer je nacionalizam zabranjen na forumu.... a pjesmama kao sto su crna legija se vraca i sl ovdje nema mjesta. jer nadovezat ce se netko sa: tito mi ti se kunemo i sl. "pametnim" parolama pa ce nastat, da se tak izrazim, sr.nje...

sry asterix
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 01, 2011, 12:47:48 »

ali nitko nije to napisao i nisi to trebao brisat... *xxx*...

Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 01, 2011, 12:48:43 »

po meni bi trebalo vako:2 jaka hrvatska saveza:
1.ratnički savez-oni koji žele ratovati i skupljati vojne bodove
2.ekonomski savez-za one koji skupljaju ekonomske bodove
i ta 2 saveza se moraju međusobno pomagati.
to je taman jer za dobar ratnički triba oko 10 članova max. a ekonomski može ih 40 Grin Grin Grin
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 01, 2011, 12:49:00 »

onda cu izbrasiti zadnji post  jel se ti smatras hrvatom??? i kad mi sljedi ban?
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 01, 2011, 12:50:23 »

ali nitko nije to napisao i nisi to trebao brisat... *xxx*...



dist teško če biti sa ovakvim načinom protiv njih a evo i pjesme meni nekako draža od ovih gore heeh http://www.youtube.com/watch?v=T-n9_Xo9wEM&feature=related

a sto je ovo...??
onda cu izbrasiti zadnji post  jel se ti smatras hrvatom??? i kad mi sljedi ban?

u svoje hrvatstvo ne sumnjam, niti namjeravam se objasnjavati ovdje o tome.... a bann ti ne slijedi (jos)

Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 01, 2011, 12:55:04 »

ja se slazem ali tesko ce to biti....imamo 2 saveza za koja svi znaju da su hrvatska: Cro_Lords i CROATIA (ima ih jos par ali da ne nabrajam)... u ta 2 saveza trebamo po meni najvise djelovat i najvise ulagat... ali sumnjam da ce amoni htjet napustit amon_raa Tongue ....hehe...tamo su se svi lijepo okupili i tesko je to sada razdvojiti...
mozda cak ni nije to toliko bitno koliko je bitno da budemo pravi kada ce nasem prijatelju trebati pomoc....ima nas oko 60 hrvata koji bas igraju i to je dovoljno za porazit bilo koga...pa cak i vladi koja VARA Grin najlosija je varijanta da budemo razbacani po 10 saveza .... ali to je siguran sam trenutno, kasnije ce se to formirati Smiley

Slažem se sa ovdje napisanim, a i sa onim što kaže Marshal, mislim da je najbitnije da se okupimo oko 2-3 velika saveza, međusobno ne napadamo i pomažemo kada je to potrebno...
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 01, 2011, 01:23:03 »

nisam sve doslovce pročitao ali mislim da je to nemoguće....mislim na to da bude 2,3,4 saveza...zašto???
pa jel nije bolje da bude više saveza ali kao što sam predložio da se surađuje maximalno,prednost je što je više vođa i članova uprave u savezu i lakše se radi sa ljudima,
odnosno hoću reći da je sa ljudima najteže raditi pogotovo sa puno ljudi u jednom savezu...problem su činovi,funkcije i sve ostalo...
ovako manji savez,većea administracija,više generalija (10 morala u napadu dosta znači) i da opet ne spominjem istraživače u savezu jer svi bi to bili
pošto je brže i jeftinije...sve je to po mome mišljenju lakše napraviti sa 15,20 ljudi nego sa 35,40 ili koliko već...ne protivim se ničemu ali ipak mislim da bi ovo bilo
bolje rješenje...neznam samo sam komentirao
rekao bi još samo za ratove,ako nas ima 20 saveza,nekom od nas netko objavi rat,odmah se priključi 2 saveza i udri,dan prije kraja rata opet se priključi nova 2,3 saveza
i mislim da će se tom ko je objavio rat smučiti od nespavanja,a tu ih onda možemo sje.. jer teško je biti koncentriran u igri ako ne spavaš kako treba duže vrijeme...
a majke ti jesam ga i ja odužio hehe  *beer* *beer*
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 01, 2011, 01:29:06 »

.....e momak...si ti mozda u feudima bio..... Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 01, 2011, 01:31:26 »

.....e momak...si ti mozda u feudima bio..... Grin
jok kume...ja sam i sada tamo hehe  *xxx*
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 01, 2011, 01:33:29 »

tony sta si ti pio,lool..jesi popunio onu gajbu s balkona Grin
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 01, 2011, 01:35:36 »

......evo bas mazno pivce......s balkona.......prvo.......al iz druge gajbe..... *xxx*
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 01, 2011, 02:29:09 »

ma hajde ne treba se samo sekirati hehe,srokat ćemo ih sve samo polagano,vidjet ćemo kako dišu kad se objavi prvi rat  *WASSUP*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!