Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:31:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: This is Croatia??  (Posjeta: 1199 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Siječanj 21, 2011, 11:39:07 »

Ovako posvetio bi par rijeci svima koji igraju 82 svijet,sramotno i žalosno je gledati pojedine igrače koji su "navodno"  Hrvati da igraju sa Bugarima,sramota me je uopće i raspravljati o tome,iskreno sam toliko razočaran u pojedince koji su dobri igrači a privrženi su Bugarima,neznam okolnosti i pojedinosti tom činu koja ih ne natjerala na taj sramotan za mene potez jer svi koji kažu da je to igra je ,igra je ali opet ima neku sentimentalnu osobnost barem za mene.Puno je bilo nesporazuma u r71 ali mislim da ih treba ovdje zaboraviti i pokazati svima da se ne bojimo nikoga.
Svi vecinom znate kako stoji odnos sa Bugarskim savezima koji su se nametnuli svima nama i uskoro nam svima prijeti lagano istrebljenje ako se ne udružimo,ja bi vas sve pitao čemu ovo??? PODLEDAJTE SLIKU DOBRO, NEMAM NISŠTA PROTIV NJEGA ALI SRAMOTAAAA VELIKA ZA SVE HRVATE koji imalo drže sa sebe,znam da sada ima i zlih jezika koji ce nesto reci da je to igra samo ili svako ima pravo odabira,neka ali pozivam sve da ga spalite do temelja jer 5-kolonas treba imati muda biti i tako gledati kako se njegovi prijatelji asymbabo,kuche,daba28 i ostali lijepo rasturaju nas a on mirno promatra smije se u sebi!! i zivi kao bubreg u loju,e neces NERONE majke mi!!!! dok god igras sa tim stvorenjima, pojedincima iz FEUDA SKIDAM  KAPU i ČESTITAM VAM ,svaka vam čast dečki trebamo malo više alkcije, znate svi dobro u čemu je problem ali pojedinci samo šute .
Zaboravite  Talijane,poljake,njemce,rumunje ovi ces nas svi glave doci   ONOGONDURI.

Ubijaju svaku volju i želju za igrom koliko s edrže skupa,a to je bit ove ere ne da smo svaki za sebe ili svaki savez za sebe,trebamo im pokazati zube svima.Onaj ko nema pametno kaj reci neka i šuti nego da bolesno komentira ovdje ovaj post jer iznad svega me za igru veže što sam Hrvat i majko hvala ti!!!!!

  Treba ga malo paliti kao i sve ostale Bugare,ako nešto trebate obratite se alessiu,lordu_nebri ili bilo kome oni ce vas uputiti kako cemo sa njiima. Pozdrav svima i nemojte mi zamjeriti...
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 21, 2011, 11:53:25 »

da nadovezao bi se na ovo.... na jedan nas napad njihovih 4 igraca automatski idu u kontru. sto porob, sto napad na utvrdu... i to konstantno. minimalno 4 igraca... da ne spominjem da jos 3 drugih spija sa strane. samo sam to htio napomenuti.... jer koliko god da se mi busamo u prsa, skupljamo vojne na golderima(igor aka duncan) dizemo samog sebe "pijanog" u nebesa(nos), ponosno trpimo poraze(dist) poanta je da smo losiji od njih. mozda ne kao pojedinacni igrac ali kao kolektiva smo koma... a valjda nam je to u genima. jos jednom svaka cast feudals savezu u r82... nisu ni pisnuli, krenuli u napad bez pogovora i to na 4 i pol sata udaljenosti.... svaka cast decki. nazalost premalo nas je... *black_eye*
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 22, 2011, 12:00:11 »

na jedan nas napad njihovih 4 igraca automatski idu u kontru. sto porob, sto napad na utvrdu... i to konstantno. minimalno 4 igraca... da ne spominjem da jos 3 drugih spija sa strane. *black_eye*
pa što napadate jače od sebe ??
skupljamo vojne na golderima(igor aka duncan) dizemo samog sebe "pijanog" u nebesa(nos), ponosno trpimo poraze(dist)
*hahaha*
poanta je da smo losiji od njih.
dobra poanta *black_eye*
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 22, 2011, 12:02:29 »

Sa ponosom javljam da je nekoliko kolonije Onogundora unisteno!! neki popaljeni igraci do temelja,malo porušeni fortovi hehehe, Akcija Sylvester Stalone (Rambo_81) uspjesna haahahah, neka na svaku našu koloniju mi će mo njima sve sta vidimo na mapi!!!! Sretan lov svima!!!
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 22, 2011, 12:14:49 »

Sretno decki zapalite i bugare i ovo "hrvate"....
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 23, 2011, 03:41:20 »

goreee bugariiii.... weee ostali su bez 6-7 kolonija vec... samo od mene.. awww jadni bugari hehehehe ;D
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Siječanj 23, 2011, 03:56:11 »

ako netko nije znao, i xxxmondeo iz onogundura je hrvatski igrac
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 24, 2011, 07:12:46 »

Traži se...  Wanted... 100 IMPERIAL CREDIT FOR DESTROY ARMY AND BURN ALL PROVINCE ( r82 )

 Lips Sealed  moram kapitulirao pa nemogu...
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2011, 10:33:45 od ANUBIS » Evidentirano
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 31, 2011, 12:44:51 »

zasto se ne sastavimo svi, neznam kakve vi imate odnose sa mariom iz lex_legis-a, al ja igram sa njim, primio me je, i odlicno se ponio prema meni, nas ima 6-7 aktivnih i igramo, pa da smo slozni, da se svi sastanemo i pocnemo u nekom x svijetu u kojem su ti bugari, al da i nas ima makar 20 aktivnih, da ih skrsimo...
naravno kad bi u tom svijetu napravili vise saveza, pa pod mirovni, i samo cekamo koga ce prvog napasti, ili da mi objavimo prvi, pa da se ostali samo nadovezu, mislim da bi to bio treci svjetski...
i da im pokazemo prave slozne hrvate...
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 31, 2011, 02:12:35 »

zasto se ne sastavimo svi, neznam kakve vi imate odnose sa mariom iz lex_legis-a, al ja igram sa njim, primio me je, i odlicno se ponio prema meni, nas ima 6-7 aktivnih i igramo, pa da smo slozni, da se svi sastanemo i pocnemo u nekom x svijetu u kojem su ti bugari, al da i nas ima makar 20 aktivnih, da ih skrsimo...
naravno kad bi u tom svijetu napravili vise saveza, pa pod mirovni, i samo cekamo koga ce prvog napasti, ili da mi objavimo prvi, pa da se ostali samo nadovezu, mislim da bi to bio treci svjetski...
i da im pokazemo prave slozne hrvate...

regaj se u r95,tamo nas ima puno iz hr Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!