Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:05:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA ZA CITAVU IO  (Posjeta: 1050 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
grgor
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« na: Siječanj 27, 2011, 10:46:16 »

nasem igracu FIREMAN je ukradena sifra,preko neke poruke za dijamante,koju je on svojom greskom otvorio.
isti dan je slucaj prijavljen administratorima(tema UKRADENA SIFRA) i oni su rekli da je taj nik blokiran,
ali ne samo da nije blokiran,vec je taj neko naseg igraca uveo u savez "borndead"
SRAMOTNO JE KOLIKA JE NEMOC ADMINISTRATORA
nikoga ne vredjam a vi ako hocete mozete slobodno da me kaznite,zato sto mi je stalo da ova igra,koju igram 3 godine bude bolja
NEKA VAM JE PROSTO
Evidentirano
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 27, 2011, 10:53:01 »

nasem igracu FIREMAN je ukradena sifra,preko neke poruke za dijamante,koju je on svojom greskom otvorio.
isti dan je slucaj prijavljen administratorima(tema UKRADENA SIFRA) i oni su rekli da je taj nik blokiran,
ali ne samo da nije blokiran,vec je taj neko naseg igraca uveo u savez "borndead"
SRAMOTNO JE KOLIKA JE NEMOC ADMINISTRATORA
nikoga ne vredjam a vi ako hocete mozete slobodno da me kaznite,zato sto mi je stalo da ova igra,koju igram 3 godine bude bolja
NEKA VAM JE PROSTO
slazem se da bi trebalo malo poraditi na tome,igracu je ukradena sifra trebalo bi mu vratiti..mogli bi ste barem da pokusate...administratori nemojte se ljutiti na mene ali grgor je u pravu...njemu je stalo do prijatelja  *black_eye* i treba mu pomoci
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 27, 2011, 11:36:23 »

Možeš ti postat koliko očeš, uzalud trud.  Taj igrač FIREMAN treba doć na forum, registrirat se i poslati privatnu poruku tigeru sa podacima koje on traži da se vidi kaj je i da se račun odblokira. Ako je poslao poruku, a da neodgovara, neka pošalje još jednu i podsjeti ga na to.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 27, 2011, 11:39:16 »

Možeš ti postat koliko očeš, uzalud trud.  Taj igrač FIREMAN treba doć na forum, registrirat se i poslati privatnu poruku tigeru sa podacima koje on traži da se vidi kaj je i da se račun odblokira. Ako je poslao poruku, a da neodgovara, neka pošalje još jednu i podsjeti ga na to.

uvijek se odgovori na pitanje. iako moze netko drugi pitat za njega. ali nije to do nas, to je do bugara, nemaju admini pristup vecini alata. a mislim da je glavno pitanje, zasto je isao prvo kopirat link a onda gledat sto je to(jer to bas i nije slucajna radnja) i to od igraca koji je nepoznat i ima 0 bodova. a da ne kazem da iz svake pore poruke izbija VIRUS!!!! eto, htio je varat pa se opekao. racun ce mu (vrlo vjerojatno) biti vracen i neka pazi dr put...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

grgor
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 28, 2011, 10:03:58 »

kikiriki,hvala na razumijevanju i nadam se da nisam pretjerao,ali mi bas krivo da se ovakve stvari dogadjaju,mada sam naglasio da je moj drug svojom greskom otvorio tu poruku,ali mislim da bi ipak trebalo biti rijesenja za ovakve situacije,jer ovo strahovito narusava ugled igre
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 28, 2011, 10:16:39 »

nasem igracu FIREMAN je ukradena sifra,preko neke poruke za dijamante,koju je on svojom greskom otvorio.
isti dan je slucaj prijavljen administratorima(tema UKRADENA SIFRA) i oni su rekli da je taj nik blokiran,
ali ne samo da nije blokiran,vec je taj neko naseg igraca uveo u savez "borndead"
SRAMOTNO JE KOLIKA JE NEMOC ADMINISTRATORA
nikoga ne vredjam a vi ako hocete mozete slobodno da me kaznite,zato sto mi je stalo da ova igra,koju igram 3 godine bude bolja
NEKA VAM JE PROSTO
Vezano uz ovu situaciju. Igrač fireman mi se uopće nije javio. Javio se je njegov prijatelj iz saveza da je igrač blokiran i odblokirali smo igrača jako brzo jer smo znali zbog čega je blokiran i tko je krivac. Blokiran je bio zbilja vrlo kratko. Da može nastaviti igrati. I da nek se odmah prijavi i promijeni šifru. Krivac je kažnjen jer mu je blokirano 20-tak računa u cijeloj imperiji, a oni računi koji nisu bili njegovi, već je probio šifru su vraćeni vlasnicima koji su se javili.
E sad, zašto se je desilo to s njegovim i tuđim računima. Zato jer su ljudi naivni i nasjedaju na gluposti. Konkretno, svi računi kojima je taj igrač uspio pristupiti su dobili poruku da ako unesu korisničko ime i svijet u program za koji im je dao link, dobiti će 10 000 dijamanata besplatno. Umjesto 10 000 dijamanata, svi njihovi podaci su otišli njemu na mail i mogao je raditi što želi. Od toga vas mi ne možemo zaštiti, već samo vaš zdrav razum. Zar bi dali svoj broj računa i pin da vam netko nepoznat obeća da će vam uplatiti 10 000 eura?? Zar mislite da bi Imperia Online i druge online igre postojala da je moguće dodavati dijamante pomoću hackova??  Naivnost se plaća. Mi nakon toga obavimo što možemo, kaznimo krivca, vratimo račune vlasnicima, savjetujemo promjenu lozinke, savjetujemo ne davanje lozinke nikome... većinu računa s kojih su slane te poruke smo ušutkali čim je prva takva poruka s tog računa prijavljena. Ali ako daš šifru nepoznatom, a on ti uništi račun, zar smo mi krivi za to?
Evidentirano

grgor
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 28, 2011, 02:34:40 »

pozzz Tiger,
ja sam prijavio ovu situaciju,nema sanse da moj drug udje u svoj nik,jer je promijenjena sifra
fireman mi je javio da ti je danas poslao privatnu poruku kako si trazio
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 28, 2011, 04:26:02 »

pozzz Tiger,
ja sam prijavio ovu situaciju,nema sanse da moj drug udje u svoj nik,jer je promijenjena sifra
fireman mi je javio da ti je danas poslao privatnu poruku kako si trazio
on je danas poslao ako admini nisu uspjeli danas onda tek u ponedeljak jer do ponedeljak obicno nema admina.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!