Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:10:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: muki  (Posjeta: 4364 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 26, 2011, 05:19:23 »

  ma ti si mu uhvatio ovo sa cim pljacaka, a da si iso na fortove bilo u njima oko 500k paladina hehehehe, mogo si u jednoj noci sam rjesiti rat *hahaha* *hahaha* *hahaha*
jake granice  *WALL*
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 26, 2011, 06:25:47 »

ma bio je on moj znas kaj online samo jedan sat.... 4 dana svaka dva sata sam slao napad na frajera, uvijek se nekako nasao online i maknuo resurse....
           veli trolist prosjek vjerovatno si baš pogodio kad je radio taj prosjek hehehehe ja ga skoro nikad nisam vidio da je on line a bili zajedno u savezu  Huh? Huh?
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 26, 2011, 06:37:21 »

           veli trolist prosjek vjerovatno si baš pogodio kad je radio taj prosjek hehehehe ja ga skoro nikad nisam vidio da je on line a bili zajedno u savezu  Huh? Huh?

haha koja sreca za mene onda.... hehehe... al nema veze, muki je stvarno dokazao da je najveci farmer ikad.... svaka cast care
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 26, 2011, 06:56:44 »

edi: ja sam ga probao zaustavit da dino bude 1 po ekonomskima ali mi nije uspjelo.... probao robit rusit utvrde i svasta čak mu i uzeo puno zlata ali nikakve koristi....  Grin Grin Grin a i poslao mi je poruku da je sve uzalutno kaj ga robim i kaj mu rusim utvrde... dobro ja bi ga palio do kraja ere pa mislim da nebi imao 7m bodova imao bi mozda 1 milju manje.....  Grin Grin Grin

vidi edija kako se hvali da je robio nekoga stalno... a kad njega robe onda cijela imperija slusa kako se cvili  *black_eye*
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2011, 07:03:14 od maximus » Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 26, 2011, 07:02:21 »

edi: ja sam ga probao zaustavit da dino bude 1 po ekonomskima ali mi nije uspjelo.... probao robit rusit utvrde i svasta čak mu i uzeo puno zlata ali nikakve koristi....  Grin Grin Grin a i poslao mi je poruku da je sve uzalutno kaj ga robim i kaj mu rusim utvrde... dobro ja bi ga palio do kraja ere pa mislim da nebi imao 7m bodova imao bi mozda 1 milju manje.....  Grin Grin Grin
            nemora niko govoriti o tebi ti sam uvjek kažeš kakav si eto još jedan primjer kad se tebe palili tražio si pola svijeta da te ide svetiti i govorio kako to samo papci rade i nemom sad pričati da sam ljubomoran na tvoj uspjeh neču nikada biti jel kao čovjek kakav si neka drugi zaključe
Evidentirano
Muki
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 27, 2011, 10:02:37 »

Evo da se i ja javim

Precizno, završio sam eru sa
700.000 falangi
416.000 elitnih strijelaca
500.000 čuvara
616.000 paladina
2.800 trebušea.

Nisam nažalost iskoristio tu vojsku za nešto pametno.

A igrao sam u prosjeku jedan sat na dan. Nekad i po dva-tri sata, pogotovo kad smo bili u ratu, a vrlo često i manje. Spojio bih se više puta dnevno na par minuta, a navečer na nekih pola sata.
Siguran sam da se može razviti ovakva ekonomija i istovremeno ratovati, ali ja za to nisam imao vremena.

Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 27, 2011, 11:37:56 »

Evo da se i ja javim

Precizno, završio sam eru sa
700.000 falangi
416.000 elitnih strijelaca
500.000 čuvara
616.000 paladina
2.800 trebušea.

Nisam nažalost iskoristio tu vojsku za nešto pametno.

A igrao sam u prosjeku jedan sat na dan. Nekad i po dva-tri sata, pogotovo kad smo bili u ratu, a vrlo često i manje. Spojio bih se više puta dnevno na par minuta, a navečer na nekih pola sata.
Siguran sam da se može razviti ovakva ekonomija i istovremeno ratovati, ali ja za to nisam imao vremena.


nemoj bandi odavati tajnu uspjeha,naplati im svaku informaciju  Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 27, 2011, 12:51:10 »

I Muki je car  *beer*
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 27, 2011, 04:38:31 »

kaj to ima veze s ovom temoom  *xxx*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #39 na: Siječanj 27, 2011, 07:18:23 »

nemoj bandi odavati tajnu uspjeha,naplati im svaku informaciju  Grin Grin Grin
zadnji dan ere, svaki clan amonraa mogao je procitati tajnu uspjeha na forumu saveza.  [:-}
Evidentirano

potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 28, 2011, 09:01:54 »

svaka cast muki na 1 mjestu po ekonomskim. bit prvi znaci biti mocan i da te drugi postivaju i boje ali to od tebe niko nije dozivio bas suprotno moga ti je radit igrac od 300k bodova sta je tio rusit te i palit ne znam di je tu svrhva bit prvi a da ti ko god oce moze radit sta oce ali jos jednom cestitke trebalo je pretrpjeti sve poraze koje si ti trpio u top 50 ih imas najvise svaka cast i u tome si 1
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Siječanj 28, 2011, 09:46:21 »

svaka cast muki na 1 mjestu po ekonomskim. bit prvi znaci biti mocan i da te drugi postivaju i boje ali to od tebe niko nije dozivio bas suprotno moga ti je radit igrac od 300k bodova sta je tio rusit te i palit ne znam di je tu svrhva bit prvi a da ti ko god oce moze radit sta oce ali jos jednom cestitke trebalo je pretrpjeti sve poraze koje si ti trpio u top 50 ih imas najvise svaka cast i u tome si 1
jesu ova deca nedohebana *crazy* po svacijem uspjehu moras pljuvati? muki je za razliku od tebe znao izabrat stranu, a ti si se isao s rogatim bosti pa si zavrsio, kako si zavrsio. veliki noss je bio i velika kukavica. kome je vise nego tebi svako mogao raditi sto hoce. sto si ti mogao napraviti kad te darkness robio (a bio je x4 slabiji od tebe)? u igri si dosao u amon i cvilio da te branimo, jel kao ti jadan mu ne mozes nista jer da ces gubit previse casti. u stvarnom zivotu si od bijesa razbijao miseve i pio normabele. kad sam raspustio vojsku, sto sam napravio? zaprijetio sam ti da me imas braniti, te ako me itko napadne , da mu ti moras odgovoriti! u protivnom da cu ti ubijati paladine u fortovima dok si u offu, a znao sam kad si u off-u. opcija ti je bila da drzis svu vojsku na okupu,sto financijski nisi mogao podnjeti ili da se povinujes mom zahtjevu, sto si i napravio!  *freak*  eto ja sam te sa 200K vojnika drzao u sahu! pa se sad hvali i pljuj po drugima  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2011, 09:49:18 od Horus » Evidentirano

potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 28, 2011, 10:02:09 »

jesu ova deca nedohebana *crazy* po svacijem uspjehu moras pljuvati? muki je za razliku od tebe znao izabrat stranu, a ti si se isao s rogatim bosti pa si zavrsio, kako si zavrsio. veliki noss je bio i velika kukavica. kome je vise nego tebi svako mogao raditi sto hoce. sto si ti mogao napraviti kad te darkness robio (a bio je x4 slabiji od tebe)? u igri si dosao u amon i cvilio da te branimo, jel kao ti jadan mu ne mozes nista jer da ces gubit previse casti. u stvarnom zivotu si od bijesa razbijao miseve i pio normabele. kad sam raspustio vojsku, sto sam napravio? zaprijetio sam ti da me imas braniti, te ako me itko napadne , da mu ti moras odgovoriti! u protivnom da cu ti ubijati paladine u fortovima dok si u offu, a znao sam kad si u off-u. opcija ti je bila da drzis svu vojsku na okupu,sto financijski nisi mogao podnjeti ili da se povinujes mom zahtjevu, sto si i napravio!  *freak*  eto ja sam te sa 200K vojnika drzao u sahu! pa se sad hvali i pljuj po drugima  ;D

ja ne pljujem po nikom ti ti radis konstantno sa svojim nikom i ostalima koje drzis  ja sam coviku lipo cestita ako mu se svida takva igra zasto ne? a ti si meni samo u ratu srusio par fortova van rata me nisi ni taka i nisi me nikad ni drza u sahu nego ja tebe sto god kazem pocinju prepucavanja daj covice nadi si zivot vise niti cu ista pisat niti komentirat ne jer me ovo boli, nego sto tvoj provokativni stil i bezobrazni pristup svemu jednostavno iscrpljuje siti se samo kako si se nakon 2 dana rata s feudima hvalio vodimo 3-4k jer si mi srusio par fortova i provocirao a kako je rat zavrsio na kraju? uhvacen si bio i u 2 napadu sve raspustio, i dobro si rekao ne valja se bosti s rogatim u mom slucaju s tobom i konstantnim prijavama otkad sam otisao iz amona i da mi se vratit i da mogu birat OPET BIH IZABRAO ISTO I SMATRAM SI NAJVECOM GRESKOM U IGRI STO SAM BIO KOD TEBE U SAVEZU.
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #43 na: Siječanj 28, 2011, 10:12:37 »

a jel ima savez u kojem se nisi ulizo  Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #44 na: Siječanj 28, 2011, 11:37:48 »

ja ne pljujem po nikom ti ti radis konstantno sa svojim nikom i ostalima koje drzis  ja sam coviku lipo cestita ako mu se svida takva igra zasto ne? a ti si meni samo u ratu srusio par fortova van rata me nisi ni taka i nisi me nikad ni drza u sahu nego ja tebe sto god kazem pocinju prepucavanja daj covice nadi si zivot vise niti cu ista pisat niti komentirat ne jer me ovo boli, nego sto tvoj provokativni stil i bezobrazni pristup svemu jednostavno iscrpljuje siti se samo kako si se nakon 2 dana rata s feudima hvalio vodimo 3-4k jer si mi srusio par fortova i provocirao a kako je rat zavrsio na kraju? uhvacen si bio i u 2 napadu sve raspustio, i dobro si rekao ne valja se bosti s rogatim u mom slucaju s tobom i konstantnim prijavama otkad sam otisao iz amona i da mi se vratit i da mogu birat OPET BIH IZABRAO ISTO I SMATRAM SI NAJVECOM GRESKOM U IGRI STO SAM BIO KOD TEBE U SAVEZU.
ne, jedina tvoja greska je sto si bahat, a bez pokrica.da se nisi bahatio, sve bi bilo ok. steta je samo sto iz svega toga nisi izvukao neku pouku,  *crazy*
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!