Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:28:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Porez saveza u v4  (Posjeta: 635 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« na: Siječanj 24, 2011, 02:49:40 »

Eto htio bih postaviti par pitanja i dati par komentara što se tiče ove teme pošto baš i nisam sve dobro shvatio: http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=24313.0

Dakle, da li se porez saveza odnosi samo na proizvodnju zlata po satu ili na zlato koje igrač trenutno posjeduje? Ako je ovo prvo, onda to smatram potpuno bezveze jer će svaki normalan igrač nakon nekog vremena prestati proizvoditi zlato potpuno i uz ovakav način uplate poreza ograničenje donacija je stvarno besmisleno. Ako je ovo drugo u pitanju onda me zanima na koji to način šljaka. I zanima me još zašto se ne može računati porez na proizvodnju svih resursa pretvorenih u protuvrijednost proizvedenog zlata, pa da se to uplaćuje u riznicu.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 24, 2011, 02:54:27 »

Porez se odnosi na sve resurse koji proizvodiš, samo što se kod uzimanja pretvaraju u zlato po zlatnom ekvivalentu - 10 drva=2 željeza=5 kamenja=5 zlata. I onda se na sve to obračuna porez - koliko ga postaviš od 0-50%. 
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 24, 2011, 02:58:42 »

ok. Hvala tigeru. Tako sam i mislio i  tako treba biti. Već su me uplašili ovi. Čitam tu temu gdje su mi bacili link pa nisam shvatio baš jer su odgovori kontradiktorni jedni drugima.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 25, 2011, 07:06:15 »

evo da se ja nadovezem na tu temu jos, da li se taj porez saveza obracunava samo kad je netko online ili i kad nije. neki ljudi mi kazu da se obracunava samo kad je netko online ali mi to nema bas previse smisla.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 25, 2011, 07:34:27 »

ma uvijek se obracunava
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 25, 2011, 08:27:55 »

evo da se ja nadovezem na tu temu jos, da li se taj porez saveza obracunava samo kad je netko online ili i kad nije. neki ljudi mi kazu da se obracunava samo kad je netko online ali mi to nema bas previse smisla.
obračunava se konstantno ali tek kad dođeš online to što se obračunavalo dok te nije bilo pojavi se u riznici Wink
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 26, 2011, 12:02:04 »

hvala svima na odgovorima, mislim i meni se to cini logicno
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!