Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:42:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241658 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1710 na: Siječanj 14, 2012, 01:47:29 »

ajde bar ima casti pa nece nista komentirati  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1711 na: Siječanj 14, 2012, 02:27:52 »

evo ipak sam izdržao do zadnjeg dana.... završio sam eru...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin do kraja svoju prvu!!!  Wink iako su mi oduzeli preko 200k vojnih ja sam zadovoljan.... svoj cilj nisam napravio.... nadam se da ću za par godina opet doći igrati.... jedino šta mogu reći je da nesmijes nikome vjerovat pa ni sunarodnjacima..... uzdaj se use i u svoje kljuse.... sve što radis u io moraš misliti na sebe i samo 20% na ostale.... svi su ni neprijatelji.... da sam znao da će tako era završit odavno bi već hrvati gorijeli.... nista vidimo se.... mozda zaigram r13 pa napravim tih svojih 1m vojnih pa da i to napokon zavrsim.... dobra je era bila... puno varalica je bilo na ovom serveru.... mogu se pohvalit da sam jedan od rijetkih koji je bio provjeravan vise puta i nisu nista nasli....  Wink Grin Grin zbogom i doviđenja.... igore čujemo se.... ipak sam zavrsio kao 4 na vojnim bodovima....  Grin Grin Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #1712 na: Siječanj 14, 2012, 03:23:15 »

alien sa 7M508k na 7M961 K u jednom danuu..lool
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #1713 na: Siječanj 14, 2012, 08:49:28 »

al je natuko sveucilista zadnji dan hehehehe
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1714 na: Siječanj 14, 2012, 10:21:03 »

Jutro ljudi,,eto još jedna odgurana era do kraja,,moram priznati da su očekivanja nadmašena,ali samo što se pozicija tiće,suradnja između hrvatskih saveza,pojedinaca je bila štura,pretežno kako i i gore navedeno od crissa,upravo je to pravilo,da se možeš osloniti na petinu igraća,ostali ne pokazuju interes za suradnju i zbog svojih vlastitih "malih" interesa kao ekipa se izvisi *hmm* ,,,,pozivali na suradnju,zajedništvo i prijateljstvo i naravno nije se desilo,ukupno gledajući ova dva hr saveza u prvih 5(plus igrači iz firea,croatie,vatrenih),,,hiebeno bi se prošetali i ovim svijetom...žarili i palili i bili bi carevi,,, *crazy*,,,tako da se pridružujem dsssf u završnoj misli (bravo brac) i povlačim se iz hiperaktivnog špilanja ovog srania,,,, *bye*
P.S._Mughals_   2012-01-13 19:03:17   2012-01-20 19:03:17   16681   12387   4294
Pozdrav svima onima koji su se dali za ekipu,jer ti meni vrijede,i oni su razlog što sam tu,a ne osobni neki samotnjaćki špancir kroz IO! Wink
      
Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1715 na: Siječanj 14, 2012, 10:50:26 »

igorzg нормална администрация на войната не е била измама през август, така че трябва да се преклони главата ми. Топ 1 wormsi военни точки
Evidentirano
psiho
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1716 na: Siječanj 14, 2012, 10:59:42 »

lukituki ti si dvoličan kao i tvoj rezultat a i savez,naravno,generalno pokvarili ste sliku poljaka i zato ćete dobivat po tamburi!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1717 na: Siječanj 14, 2012, 11:39:10 »

ti si luki jedan  muckoo  ti si zdravko mamic luki tu ki  Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2012, 12:58:31 od goronja » Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1718 na: Siječanj 14, 2012, 12:40:07 »

другар през август, освен ако не направите грешка, че сте били igorzg фермата. август не може да съгласува изгубените igorzg може да се промени във форума, защото наистина обичат българите. Там ще носят на ръцете си, играта беше много трудно и ние спечелихме. и ранга си спечели по честен начин. война с the_viking и страсти. igorzg ние не зададете на войната. и вие не знаете. в началото на една епоха, която бе отбелязан в края на войната с hwdp живот и смърт. Момчетата води смело. Вие igorzg вероятно никога не са имали добро мнение за нас, така че какъв е дяволите
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #1719 na: Siječanj 14, 2012, 01:27:42 »

lukituki je varalicaaaaaaaaaaaa i to velika Tongue   
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1720 na: Siječanj 14, 2012, 03:33:55 »

Najbolji igrači , ekonomija / the best players , economy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najbolji igrači, čast / the best players , honor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najbolji igrači, vojni bodovi / the best players, military points.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najbolji savezi , ekonomija / best alliance , economy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najbolji savezi, vojni bodovi / best alliance , military points.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najjače bitke / strongest battle
1.     http://oi44.tinypic.com/2ah88iu.jpg    ----FAJNEGO[MANTIKORI]   754423   11.12.2011
2.     http://oi44.tinypic.com/qxmihi.jpg      ----FAJNEGO[MANTIKORI]   739568   28.12.2011
3.     http://oi44.tinypic.com/2rdhjyx.jpg    ----tequila[_WORMS_]        678161   04.01.2012
4.     http://oi40.tinypic.com/2urvxvc.jpg   ----lukitukii[_WORMS_]       603420   19.12.2011
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1721 na: Siječanj 14, 2012, 04:00:51 »

другар през август, освен ако не направите грешка, че сте били igorzg фермата. август не може да съгласува изгубените igorzg може да се промени във форума, защото наистина обичат българите. Там ще носят на ръцете си, играта беше много трудно и ние спечелихме. и ранга си спечели по честен начин. война с the_viking и страсти. igorzg ние не зададете на войната. и вие не знаете. в началото на една епоха, която бе отбелязан в края на войната с hwdp живот и смърт. Момчетата води смело. Вие igorzg вероятно никога не са имали добро мнение за нас, така че какъв е дяволите
kako na posten nacin ste osvojili ?U zadnjem ratu ste osvojili 175k vojnih bodova ,cijelu eru smo posteno bili prvi !!!!!
odigrali smo preko 80 ratova htio ti to priznati ili ne ?sad u zadnjem ratu vas pobjedili tj ponizili o cemu ti pricas .Eto svi su vidjeli kakvi ste zapravo ali nije posteno to sto ste uradili mislio sam da ste bolji ali sam pogrijesio


w uczciwy sposób wygrałeś? W ostatniej wojny wygrałeś 175k wojskowych punktów, cała epoka, uczciwie byli pierwszymi !!!!!
 Zagraliśmy ponad 80 wojen chcesz przyznać, czy nie teraz w ostatniej wojnie wygrywasz tj. upokorzyć czym ty mówisz. Więc wszystko widzą to, czego faktycznie nie, ale szczerze, że nie myślałem, że jesteś lepszy, ale popełniłem błąd














 Cool
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #1722 na: Siječanj 14, 2012, 04:16:45 »

   
Era je završila. Igra će početi opet u sljedećoj eri i svi će početi iz početka. Registrirani igrači ne trebaju se opet registrirati, mogu se prijaviti sa postoječim korisničkim imenima i lozinkama, samo će lokacija na mapi biti drukčija.

Sljedeća era počinje 16.01.2012 at 17:00 h
(GMT+2 vrijeme).

da li pocinje v4 ili v5 svijet?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1723 na: Siječanj 14, 2012, 04:25:48 »

   
Era je završila. Igra će početi opet u sljedećoj eri i svi će početi iz početka. Registrirani igrači ne trebaju se opet registrirati, mogu se prijaviti sa postoječim korisničkim imenima i lozinkama, samo će lokacija na mapi biti drukčija.

Sljedeća era počinje 16.01.2012 at 17:00 h
(GMT+2 vrijeme).

da li pocinje v4 ili v5 svijet?
v4 naravno pato i ovim putem pozivam sve hrvate koji hoce ratovati ali koje hoce ratovati od samog pocetka da se pridruze DEFENDERIMA,jesu bugari ali su kao ekipa nenadvisivi ,ja sam uzivao igrajuci sa njima ovu igru
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1724 na: Siječanj 14, 2012, 06:40:20 »

другар през август, освен ако не направите грешка, че сте били igorzg фермата. август не може да съгласува изгубените igorzg може да се промени във форума, защото наистина обичат българите. Там ще носят на ръцете си, играта беше много трудно и ние спечелихме. и ранга си спечели по честен начин. война с the_viking и страсти. igorzg ние не зададете на войната. и вие не знаете. в началото на една епоха, която бе отбелязан в края на войната с hwdp живот и смърт. Момчетата води смело. Вие igorzg вероятно никога не са имали добро мнение за нас, така че какъв е дяволите

koje su ovo fore,ja odem na poljski forum i napišem nešto na engleskom i dobim opomenu,ovaj piše hieroglife i niko ništa....Huh??
Evidentirano
 Str: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!