Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:18:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241902 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1605 na: Siječanj 08, 2012, 11:53:50 »

mogu ti reći da si u pravu i sam sam ljubomoran što nisam bugar  Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1606 na: Siječanj 09, 2012, 01:23:48 »

E, pa vidim ovog mughalsa Tedi_di,pa ima da ga zgromite ,,,sunce mu vidim,,,roka vas stalno,,ajd organizaciju tresnimo,i riješimo njega,obzirom da oko njega su ,ideš,,, Undecided demanga,sembo,zlatkom,confia,4z4ww,i GROM sve mrcine ,,,nudimo i svoje usluge ,dogovorite se i stisnite ga i Tedi_DI  *bye*
kako da ja njega roknem kad on pokušava mene roknut Smiley
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1607 na: Siječanj 09, 2012, 03:00:03 »

mesola kralju!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1608 na: Siječanj 09, 2012, 03:01:53 »

daj se javi na facebook-u mesola da ti ispricam kaj sam radio ove subote da se malo pohvalim... zovi me milf faker!!!  Grin Grin Grin Grin Grin mogu ti jedino reći 9 godina razlike!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1609 na: Siječanj 09, 2012, 10:16:47 »

To je ok. Kada je maloljetnik s maloljetnicom, mislim da to nije kažnjivo zakonom.  *xxx*
Jedino mi se čini da je ona ipak još malo premlada za akciju.
Evidentirano
chucknoris
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #1610 na: Siječanj 09, 2012, 10:52:27 »

"I'm jel gust napadati svoje he kad o o vidI'm m znam zasto sam presto igrati imperiu" ---> by tomo
Tomo, naravno da je gust napadati "svoje" (ako se mozes nazvati svojim,mojim,tvojim il kak god hoces)... pogotovo nakon sta si nas izhebo i to kvalitetno. Angry A tim vise sto si ti ekspert u nabijanju bodova na arhitekturi, medicini,trgovini i sl. Al dobro, mozda si  i u pravu kad mislis da ce ti sve silne dekoracije i razna  Lips Sealed koja se razvijanjem arhitekture ugrađuju u tvoje zgrade i utvrde pomoci u odbijanju neprijateljske vojske. Kad neprijatelj vidi tu silnu raskos, kipove i ukrase po tvojim utvrdama mozda ostanu paf, okrenu se i vrate doma, a tebi utvrde i dalje sjaje   Cheesy  I onda takvi kao ti, krenu govorit kako su ostali mali, bjedni i da su crvi, a ti si bas shvatio bit ove igre ---> dic arhitekturu na sto je moguce visu razinu  *crazy*  *xxx*
Evidentirano
psiho
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1611 na: Siječanj 09, 2012, 04:51:23 »

kako da ja njega roknem kad on pokušava mene roknut Smiley
A sunce mu, pa javi nekom ,, Lips Sealed emu miša,,i izdevetamo ga ko mrtvog tovara,,,pa nije non stop tu, nekad je i na off-u...pratitite ga i pošaljite mi kad je na offu ,dalje će mantikori riješiti...ima da  zasvijetli pola mape u tom kutu..jedan tedi,koji tedi,nema tedia, *guns*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1612 na: Siječanj 09, 2012, 05:36:27 »

daj se javi na facebook-u mesola da ti ispricam kaj sam radio ove subote da se malo pohvalim... zovi me milf faker!!!  Grin Grin Grin Grin Grin mogu ti jedino reći 9 godina razlike!!!  Grin Grin Grin Grin Grin

milf fakin Shocked ,daj pricaj o tome *freak* *freak*
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1613 na: Siječanj 09, 2012, 08:14:41 »


milf fakin Shocked ,daj pricaj o tome *freak* *freak*
tko si ti da pricam ja s tobom o takvim stvarima?? da si u montikori bi pricao!! =D hades ako ćeš imati vremena posalji mi poruku preko foruma!! moram s tobom raz.  Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1614 na: Siječanj 09, 2012, 08:16:02 »

daj se javi na facebook-u mesola da ti ispricam kaj sam radio ove subote da se malo pohvalim... zovi me milf faker!!!  Grin Grin Grin Grin Grin mogu ti jedino reći 9 godina razlike!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
za one koji žele znati više o čemu je riječ , izvor : Wikipedija. slobodna enciklopedija, upozorenje: nije za maloljetnike!
http://oi41.tinypic.com/1zxr70j.jpg
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2012, 08:33:02 od Igor245 » Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1615 na: Siječanj 09, 2012, 08:20:53 »

al dobro, sad se možemo vratiti na glavnu temu il ćemo svi liepo pod "ban" s foruma" hehe  *freak*
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1616 na: Siječanj 09, 2012, 08:21:54 »

ovaj jegor je car!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin ti si čudo od čovjeka.... da mi je vidjeti kako ti izgledas dao bi sve ove godine igranja io..... nadam se jednog dana....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1617 na: Siječanj 09, 2012, 09:01:01 »

"I'm jel gust napadati svoje he kad o o vidI'm m znam zasto sam presto igrati imperiu" ---> by tomo
Tomo, naravno da je gust napadati "svoje" (ako se mozes nazvati svojim,mojim,tvojim il kak god hoces)... pogotovo nakon sta si nas izhebo i to kvalitetno. Angry A tim vise sto si ti ekspert u nabijanju bodova na arhitekturi, medicini,trgovini i sl. Al dobro, mozda si  i u pravu kad mislis da ce ti sve silne dekoracije i razna  Smiley  koja se razvijanjem arhitekture ugrađuju u tvoje zgrade i utvrde pomoci u odbijanju neprijateljske vojske. Kad neprijatelj vidi tu silnu raskos, kipove i ukrase po tvojim utvrdama mozda ostanu paf, okrenu se i vrate doma, a tebi utvrde i dalje sjaje   Cheesy  I onda takvi kao ti, krenu govorit kako su ostali mali, bjedni i da su crvi, a ti si bas shvatio bit ove igre ---> dic arhitekturu na sto je moguce visu razinu  *crazy*  *xxx*
             pito sam jel gušt pošto ste u ratu pa ne kužim zašto napadate mine jel tomo je mina več par mjeseci bio na odmoru nema vojske nije bio farmer ovu eru je ratovo dok je imo sa čime neznam po čemu je farmer jel to zato šta ima 300k bodova u  Lips Sealed  je to farmer bio sam kod vas poslo jednoporobljavanje i to je prošlo samo to sam imo za napraviti i vi se kao uvrijedili jel sam tražio čin generala koji sam i platio jel vam je administracija bila na 1 sljedeči lev je košto 200 hiljki ja vam nisam kriv šta ste ga digli na 6 lev pa sad nema love za rat to je čisto vaš problem ćitakj nesposobnosti
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1618 na: Siječanj 09, 2012, 09:04:27 »

a da ste imali nešto u glavi dogovorili bi se za rese ovako  Lips Sealed   Cool
Evidentirano
chucknoris
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #1619 na: Siječanj 09, 2012, 09:27:44 »

             pito sam jel gušt pošto ste u ratu pa ne kužim zašto napadate mine jel tomo je mina več par mjeseci bio na odmoru nema vojske nije bio farmer ovu eru je ratovo dok je imo sa čime neznam po čemu je farmer jel to zato šta ima 300k bodova u  Smiley  je to farmer bio sam kod vas poslo jednoporobljavanje i to je prošlo samo to sam imo za napraviti i vi se kao uvrijedili jel sam tražio čin generala koji sam i platio jel vam je administracija bila na 1 sljedeči lev je košto 200 hiljki ja vam nisam kriv šta ste ga digli na 6 lev pa sad nema love za rat to je čisto vaš problem ćitakj nesposobnosti

Nije problem u tome što smo mi digli 6 administracija, tolko smo htjeli dici jer kad dignemo jednu il 6 isto nam je (neki koji kuze igru i koji nisu "mali crvi" kak si ti nas nazvao kuze u cemu je caka)  Cool ..para imamo, i da si pogledo bi se uvjerio u to..dali smo ti sve sta si htio, neznam sta si ocekivo vise, mozda vođu ili prvog? Huh? sve smo se dog i odjednom ti odes i s Lips Sealed s nas..mozda i bolje da si otiso jer ne treba nam netko sa arhitekturom 100, nego netko tko zeli ratovati, a ne pametovati kak si ti kreno cim si doso u savez i hvaliti se proslim erama i neznam cime sve ne... ne patimo ti mi na ekonomske bodove jer da bi patili imali bi vise clanova u savezu, u to mozes biti siguran Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!