Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:56:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241838 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1530 na: Prosinac 31, 2011, 10:52:06 »

Ama brate mili nešto si me izgleda krivo razumio. Ne tražim ja od nikoga ništa. Ja sam samo u više navrata sugerirao da se "spavači" aktiviraju i to u bilo kom hr savezu. Par aktivnih mantića vabio sam u amone radi lakše koordinacije i zato jer su mantići zaspali, bojao sam se da ne zaspu i preostali igrači.
Ideja "da se mantići i amoni skupe na hrpu, to bi bio najjači savez" nije loša. Nažalost u ovom realmu više nije ni izvediva, previše je igrača koji više neće aktivirati profile. To sa izjavio samo da vam dam poticaj da ne ponavljate greške iz r95. Ja ne igram r13, horus ne igra, sembo ne igra, ne znam da uopće postoji amon ra u svijetu 13.
Meni su mantići jednako dragi kao i amoni. I ja sam sasvim slučajno u amonima završio. I svidilo mi se. Ne bih znao dal mi je bilo draže u mantićima ili u amonima. Dsssf je eru započeo u mantićima i tamo bi je bio i završio da nije bilo napadanja na amone od strane mantića (ti koji su na amone napadali sada spavaju).
Prije nego sam u amone ušao čuo sam svakave  Lips Sealed rije, poglavito na račun horusa. Da je svojeglav, prgav, autokrat... Uvjeravam vas da sam se osvjedočio da je istina suprotna. U amonima sam uživao u bilo kom činu koji sam poželio, svaku ideju do koje mi je bilo stalo lako sam dogovorio i realizirao. Istina i bog, horusu baš nije bilo lako sa mnom, nemojte misliti da sam ga "štedio"  Grin Grin Grin Ima par legendarnih masovki  Grin A i više "porukica" koje nisu na mas išle  Smiley Sembi sam pak mast vadio na drugi način (nadam se da sembo i dalje ne prati forum Cheesy). Sve u svemu nije bilo previše dosadno. Dajte nađite zajednički jezik i budite složni, "mantići i amoni" bi bili najjači savez da je je bilo sloge. To nešto govori i o kvaliteti igrača i o hrvatskoj slozi.
Ja, ako i nastavim igrati, ne vjerujem da ću više igrati u hr savezima. Previše sam razočaran i želim se maknuti od "politike". To što djelujem sabrano nije baš sasvim tako. Živac sam i ne želim se više nervirati. Rađe samo igra u nekom stranom savezu i onda me nije briga ni za njihov nacionalni probitak ni za hrvatski nacionalni probitak u IO. Na kraju ispada da je _D_ bio naj pametniji kada je u ma3x prešao.
O ponosu i časti nemam ti što reći, moja djela govore kakav je moj stav o tome, al ono "rađe umirem sam", s tim se ne slažem i to nema nikakve veze ni s ponosom ni s časti. Ovo je internacionalni realm i zaboravite na gluposti kao što su savezi. Ovdje je bilo bitno pokazati kakvi su hrvati, ne kakvi su mantići ili amoni. I pokazali smo, kao i stotinu puta do sada u povijesti.

Sretna vam svima nova godina i neka vam bude uspješnija barem od ove na izmaku.  *beer*

« Zadnja izmjena: Prosinac 31, 2011, 10:54:42 od dsssf » Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1531 na: Siječanj 01, 2012, 12:20:14 »

 Wink,,bez obzira na količinu alkohola do sad,znaš o čemu trkeljim,bio nacionalni ili svijetski realm,poznaješ me i znaš moj stav,,dakle ja ne napuštam savez več svoj stav ako odem,,van ne mogu,razumio sam te superička,no nije sve u onoj poruci išlo isključivo tebi več i nekima tipa D kojeg spominješ,vidiš bio internacionalni ili ne ,teško se odhrvati,barem meni,svojim korjenima,e sad vjerojatno je D odšpilao jedno 11ak realmova pa se čovijek zasitio svega i prešao u ma3x,vidiš ja sam ti npr.lik koji će i dalje guliti i boriti se iako gubimo 11:0 a 90ta je minuta,prije sam reko i danny je prešao u ma3x jer je tamo vidio nešto ,stim da je imao par ideja u savezu i na kraju otišao na čorku u najaći savez,horusa sam pohvalio,jer sa njim osim konfrontacije u 71 sam izmjenio i par rečenica u 95 i nije bilo nikakvih tegoba, što može i on ptvrditi,nemam što skrivati,vjerojatno je da smo se nas nekoliko iz oba saveza našli bi spizdili realm i napravili od njih male bebe,no nije se desilo,na kraju,vi ste ispred nas i gurate zastavu u ovom realmu,stoga je držite sa ponosom bez obzira koliko razjedinjeni bili  :hooray:
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1532 na: Siječanj 01, 2012, 01:21:05 »

 *HI* *HI* SRETNA NOVA GODINA LJUDI,DAJ VAM BOG LJUDI SVE ŠTO SI SAMI ŽELITE *dance* *dance*
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1533 na: Siječanj 01, 2012, 04:25:27 »

kaoo prvoo sretna nova godina;))))))))))
e sad,zas san oso u ma3x???kaoo prvo sa njima san ostvarijo kontakt od početka ere,kao drugo odličnji ljudi  igračiii.e sad znas nisan u hrv. savez osa??jer ima puno bahatih igraca koji usporavaju savez a i pojedinacni razvoj,ima ih malo ali dovoljno.kad san ja odusto ja i dany smo bili najjači hrv. igrači po net bodovima a i po trenutnoj vojsci,farmali jesmo ali to je nas stil posto nemamo vrimena bass za igru,itd...sad san u r13 i u jedinom sam jakom hrv. savezu TNT-u.sa dobrim igračima,postovanjem,razvitkom mozemo uspjeti,naravno nemozemo konkurirati bugaarima(3-4 jaka saveza ) i turcima(2-3 jaka saveza) i naravno da cemo se jednima od njihh i prikloniti kad za to bude vrijeme(a mozda i nebude,svasta se moze dogoditi).sad je moj saveznik kiks tamo 1 a ja sutra sam isto među top 3 a i ostali su odlični pogotovo na diplomatsakom polju vođa i jasmina;)))
a znan da ima tu iskusnih igrača koji su svasta prosli a i neiskusnih i kazen vam strani savezi su bez mrznje prema ikome i puno organiziraniji od nasih OPĆENITO,al ima i iznimaka,recimo amon_raa i mantikori su veoma dobri a da je joss malo pameti mogli bi u vrh,a pogledajte sada moj ma3x,jedini aktivno je tu ostao alien.,a kazen vam ostali nisu odustali pa se riznica puni i sa donacijama oko 50-150 milijuna  nadamo se barem top3 na kraju ere,da nespominjem da smo nekada imali u top 10 naših 6 igrača al  Lips Sealed a nea se vrimenna,al svaka čast momcima imaju extra organizaciju samo tako vid se da znaju igratii:D
i pozdrav firestormu extra savezu al  Lips Sealed  moro san otić radi svoje koristi,a recite mi ko nju ne gleda?:PP
i ak san ness izostavijo to je zato sto je nova godina i 4 ujutrrroooooooooo
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1534 na: Siječanj 01, 2012, 04:52:42 »

haahah,i samo me zanimaaa karma minus 119,znči ja nista nenapiswhnn a samo minuse dobivam,hvala ko godd da je:D
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1535 na: Siječanj 01, 2012, 01:02:35 »

dssf mi smo kolege i suradnici i na kraju mantikori,,nemožeš od mene tražit da uđem u amone,njih poštujem i horusa samog,ovi amoni nisu oni koji su bili prije ere ili dvije,ja sam mantikor,Ti znaš zašto i isto tako koji je moto tog mantikora,rađe umirem sam nego se prodam,svaka čast svima ,umirao sam sam (rijetki su ostali i njima se zahvaljujem) u r71,ja sam ostao,cijelu eru smo bili parirali amonima dok se na kraju ljudi nisu raspršili po savezima,tata je ostao u savezu,i sad ostajem i u savezu i to sa stavom,ovim putem pozivam mantikore da se vrate u obitelj jer vi sa stavom ste mantikori!!! Cool...
evo kume odmah stisnuo + karmu,da svi tak razmišljaju di bi nam bio kraj fiiiiiiii :hooray: :hooray:
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1536 na: Siječanj 01, 2012, 01:04:39 »

Ama brate mili nešto si me izgleda krivo razumio. Ne tražim ja od nikoga ništa. Ja sam samo u više navrata sugerirao da se "spavači" aktiviraju i to u bilo kom hr savezu. Par aktivnih mantića vabio sam u amone radi lakše koordinacije i zato jer su mantići zaspali, bojao sam se da ne zaspu i preostali igrači.
Ideja "da se mantići i amoni skupe na hrpu, to bi bio najjači savez" nije loša. Nažalost u ovom realmu više nije ni izvediva, previše je igrača koji više neće aktivirati profile. To sa izjavio samo da vam dam poticaj da ne ponavljate greške iz r95. Ja ne igram r13, horus ne igra, sembo ne igra, ne znam da uopće postoji amon ra u svijetu 13.
Meni su mantići jednako dragi kao i amoni. I ja sam sasvim slučajno u amonima završio. I svidilo mi se. Ne bih znao dal mi je bilo draže u mantićima ili u amonima. Dsssf je eru započeo u mantićima i tamo bi je bio i završio da nije bilo napadanja na amone od strane mantića (ti koji su na amone napadali sada spavaju).
Prije nego sam u amone ušao čuo sam svakave  Lips Sealed rije, poglavito na račun horusa. Da je svojeglav, prgav, autokrat... Uvjeravam vas da sam se osvjedočio da je istina suprotna. U amonima sam uživao u bilo kom činu koji sam poželio, svaku ideju do koje mi je bilo stalo lako sam dogovorio i realizirao. Istina i bog, horusu baš nije bilo lako sa mnom, nemojte misliti da sam ga "štedio"  Grin Grin Grin Ima par legendarnih masovki  Grin A i više "porukica" koje nisu na mas išle  Smiley Sembi sam pak mast vadio na drugi način (nadam se da sembo i dalje ne prati forum Cheesy). Sve u svemu nije bilo previše dosadno. Dajte nađite zajednički jezik i budite složni, "mantići i amoni" bi bili najjači savez da je je bilo sloge. To nešto govori i o kvaliteti igrača i o hrvatskoj slozi.
Ja, ako i nastavim igrati, ne vjerujem da ću više igrati u hr savezima. Previše sam razočaran i želim se maknuti od "politike". To što djelujem sabrano nije baš sasvim tako. Živac sam i ne želim se više nervirati. Rađe samo igra u nekom stranom savezu i onda me nije briga ni za njihov nacionalni probitak ni za hrvatski nacionalni probitak u IO. Na kraju ispada da je _D_ bio naj pametniji kada je u ma3x prešao.
O ponosu i časti nemam ti što reći, moja djela govore kakav je moj stav o tome, al ono "rađe umirem sam", s tim se ne slažem i to nema nikakve veze ni s ponosom ni s časti. Ovo je internacionalni realm i zaboravite na gluposti kao što su savezi. Ovdje je bilo bitno pokazati kakvi su hrvati, ne kakvi su mantići ili amoni. I pokazali smo, kao i stotinu puta do sada u povijesti.

Sretna vam svima nova godina i neka vam bude uspješnija barem od ove na izmaku.  *beer*


kume i tebi +karma....ajmo sad riječi pretvorit u dijelo i pokazati onim pimpačima da nismo kukavice i da smo još živi Angry Angry
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1537 na: Siječanj 01, 2012, 01:41:22 »

haahah,i samo me zanimaaa karma minus 119,znči ja nista nenapiswhnn a samo minuse dobivam,hvala ko godd da je:D
Ma ja ti stavih plusić,,samo neznam kako si uspio skupit 119( -),, *xxx*
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1538 na: Siječanj 01, 2012, 02:10:16 »

hhehe,a nekoliko istih svaki dan dok im nedojadsi:PPP
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1539 na: Siječanj 01, 2012, 02:57:06 »

prvi covjek koji je zavrsio u ma3x je igorzg ljudi  Grin Grin
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1540 na: Siječanj 01, 2012, 04:35:59 »

Lutalico, nego ljudi, jel zna tko kada era završava jel 8og ili 14tog ?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1541 na: Siječanj 01, 2012, 04:39:19 »

Lutalico, nego ljudi, jel zna tko kada era završava jel 8og ili 14tog ?
14.
Evidentirano

lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1542 na: Siječanj 01, 2012, 05:43:09 »



Uploaded with ImageShack.us
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1543 na: Siječanj 01, 2012, 06:57:52 »

SRETNU I USPJESNU NOVU GODINU SVIMA ZELIM *dance* *YAHOO*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1544 na: Siječanj 01, 2012, 07:02:36 »

evo lukituki je ziv vratio se  Grin Grin Grin,vec sam se zabrinuo
Evidentirano
 Str: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!