Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 03:01:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 242413 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1485 na: Prosinac 23, 2011, 05:25:16 »

Pozz dame i muževi..ovaj je svijet pred završetkom,odmah da velim na početku ovog izlaganja kako razmišljamo o svim opcijama za pitanja gore navedena.i neda mi se sve umetati odnosno kopirati citate,javit čemo konačnu odluku nakon 27.12. Undecided,,E sad igor me podsjetio na jedno a to su 2 stvari red,rad i disciplina, Cheesy,ne ne ozbiljno,čovjek se nudi da uđe u saveze i ja sam mu/ti poslao zahtjev što se nas tiće,međutim isto bih preporučio svima dakle svim odmorašima i onima koji su željni, neću reči akcije, jer za akciju treba čovjek imati volje,želje i najbitnije vremena ali eto može to napraviti kao što je igor odlučio da aktivirate svoje napuštene aceve i da uđete u neki od vama po vašoj mjeri saveza.Naime ova slika mi/nam se dopada gdje u prvih 5 saveza su manti i amoni te ukoliko vi koji ste ovdje ili prolazite forumom shvatite ovo kao poziv da se navedeni savezi učvrste na tim pozicijama ,zahvaljujući vašim ekonomskim bodovima to je i moguće ostvariti.Mislim da bi na kraju ove turbulentne ere 95,bilo lijepo da igor može uslikati i za vječnost  arhivirati poredak kakav je sada ili sa svima vama možda i lijepši/bolji.. *easy* *beer*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1486 na: Prosinac 23, 2011, 06:05:49 »

ja sam Amon_Raa  Cool tj. jedan dio njega jos ne znam koji Smiley ...  znači situacija je takva da prva 3 mjesta po savezima drže bugari (u većini) a 4. i 5. mjesto hrvati (u večini)
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1487 na: Prosinac 23, 2011, 06:16:35 »

 Grin Grin sve 5,,dobra diplomacija u amonima, Tongue,no zaboravio sam spomenuti jedno,,savezi Croatia i Firestorm su također savezi koji imaju realne šanse se dići visoko na ljestvi,, Wink,,tako da vi neodlučni nemorate birati između mantikora ili amona,,ako ste u situaciji da birate jeli,,,firestormima treba jako malo da uđu među prvih 10,tako da se i tamo mogu kapitalizirati ekonomski bodovi odmoraša ali i Croatia sa 2-3 lika bi se digla vrlo visoko,,, *heart*
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1488 na: Prosinac 23, 2011, 07:29:34 »

Slušajući vas kako lijepo i domljubno zborite nekako mi milo pri srcu dođe, oči moje suzama se pune i ne daju čaši da se isprazni.

Cikla, skidam kapu. I tebi Igore. Cikla, tebi ga stavim u karmu. Naravno plusić (da ne bi igi opet nešta maštao). Igore, tebi sam ga već stavio. Al staviti ću ti ga i sutra, čim uzmognem. Criss, pa di si Criss, bem mu miša zelenog, nema mi te. Kako da ti ga stavim ako te nema?
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1489 na: Prosinac 24, 2011, 06:20:27 »

Pozz dame i muževi..ovaj je svijet pred završetkom,odmah da velim na početku ovog izlaganja kako razmišljamo o svim opcijama za pitanja gore navedena.i neda mi se sve umetati odnosno kopirati citate,javit čemo konačnu odluku nakon 27.12. Undecided,,E sad igor me podsjetio na jedno a to su 2 stvari red,rad i disciplina, Cheesy,ne ne ozbiljno,čovjek se nudi da uđe u saveze i ja sam mu/ti poslao zahtjev što se nas tiće,međutim isto bih preporučio svima dakle svim odmorašima i onima koji su željni, neću reči akcije, jer za akciju treba čovjek imati volje,želje i najbitnije vremena ali eto može to napraviti kao što je igor odlučio da aktivirate svoje napuštene aceve i da uđete u neki od vama po vašoj mjeri saveza.Naime ova slika mi/nam se dopada gdje u prvih 5 saveza su manti i amoni te ukoliko vi koji ste ovdje ili prolazite forumom shvatite ovo kao poziv da se navedeni savezi učvrste na tim pozicijama ,zahvaljujući vašim ekonomskim bodovima to je i moguće ostvariti.Mislim da bi na kraju ove turbulentne ere 95,bilo lijepo da igor može uslikati i za vječnost  arhivirati poredak kakav je sada ili sa svima vama možda i lijepši/bolji.. *easy* *beer*
 ..saljiiiiiii poziv..taman uso na acccc..nakon 21.06.2011 01:49:15 Grin Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2011, 06:25:29 od ZjutyCROAT » Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1490 na: Prosinac 24, 2011, 11:01:09 »

 Grin Grin Grin
  ..saljiiiiiii poziv..taman uso na acccc..nakon 21.06.2011 01:49:15 Grin Grin
Ma ti si po prirodi amon,poslat će ti dsssf poziv *freak* :hooray:
Evidentirano
Morientes
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #1491 na: Prosinac 24, 2011, 11:02:47 »

evo da i pokazem javnosti kako si jak lukitupi _WORMS_ 2011-12-16 09:35:08 2011-12-23 09:35:08 3931 2948 983  Smiley

kak je zavrsilo  Tongue
Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1492 na: Prosinac 24, 2011, 01:47:40 »

Ja Criss točka pobijediti u vojsci ne trebate, Criss vjerojatno jedina osoba koja može stajati protiv savez bulgary. nitko ne tuku iza vodećih igrača.nitko ne tuku iza vodećih igrača. i dostignuća na je 5 tisuća napade na deimossa, Iako ste prvak, jer vas osvojiti doba napada na jednog igrača:).  Mislim da svi gospodarski Hrvati najradije bi trebao ići na amor_ra. u Hrvatska za mene pobijediti savez bi trebao biti poseban ekonomski i vojni. na kraju razdoblja u kolovozu kombinirati i osvojiti top 1 u svim. i od onoga što ja znam će učiniti spajanja s hulja bulgary
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1493 na: Prosinac 24, 2011, 02:32:22 »

Bravo luki,,da smo surađivali zajedno, istisnuli bi bugare iz ovog svijeta ali što bi bilo kad bi bilo...zato za Sve imperijaliste naše i vaše**** Sretan i Čestit Božić***http://www.youtube.com/watch?v=QCBNz9TsnYQ  *HI* *beer*
Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1494 na: Prosinac 24, 2011, 02:47:16 »

Smiley. mogu dodati samo da je tek nakon crissangelu smrad forum
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1495 na: Prosinac 24, 2011, 05:01:07 »

Grin Grin :DMa ti si po prirodi amon,poslat će ti dsssf poziv *freak* :hooray:
   ..ma nema me veceg..cak sam veci amon od horusa.. Grin Grin
Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1496 na: Prosinac 24, 2011, 09:53:47 »

dolaze na Horus kao mala igra s Hrvatska i što se dogodilo s ratnicima. vojno igrača s vama da je postignut veliki vojske Kozjaka jednom kadru, a dječak nije pokupila u kolovozu. kul, nakon poraza na mene puno furloughed. crissangel izbrisani kasnije odvezli deimossa počeo ga staviti u kolovozu pogreba.Had dječak dugo tvrdi igrač rasti i zahvalnost za njega. Merlin izgubio ER-hu na kraju utakmice. ciklona ne slati ništa ostaviti dječak je žestoka aplauz za njega. Fridrich prešani adler.cro kraju utakmice. Svejedno lijepo da se bore natrag i pljeskali za njezinu dob, ali ona je iz Turske .može za to uzvisuje mantikori, tako da mogu vidjeti i mantikori afinitet i zamoliti ih da Horus zagrli. crissangel spustiti šale criss'm 100% sigurni da pljačkaju vojska titana. Jeste li vidjeli da je netko slomio lozinkom i ima vrlo dobru sigurnost. Ako je tako, bilo bi pola ljudi bez vojske će biti. ta osoba je morala objaviti ono što ste do lozinku na ono što sam igrao s Titan na računu. drugi igraju amo se igrao u dvije ne znaju što piše u kolovozu. obećanje koje se događaju za nas protiv ma3x. bio uvjet ma3x ili crvi nas prevarila i umjesto toga stoje s nama protiv Bugarske želio da pakt s ma3x. i stvarno ih razbio zajedno. Poljaci se sjetiti najgore neprijatelje Bugara i Turaka. onda Rumunjske i arapskih zemalja. U kolovozu ću biti na odmoru u Hrvatska je bolje nego igrati ovu igru proklet. ne znam zašto smo svađe Hrvata u solidarnosti Poljaka. Unesite forum, nitko od nas nikada nije uvrijedio na svijetu 95 poljski savez. da svađati između sebe umjesto u kolovozu kako bi zajedno ste stekli puno više pa samo završiti igru. i amo ne pišu o pristupanje Savezu, gdje svatko igra bolje. od onoga što sam vidio amo_ra savez već postoji za nekoliko godina
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1497 na: Prosinac 24, 2011, 10:56:24 »

dolaze na Horus kao mala igra s Hrvatska i što se dogodilo s ratnicima. vojno igrača s vama da je postignut veliki vojske Kozjaka jednom kadru, a dječak nije pokupila u kolovozu. kul, nakon poraza na mene puno furloughed. crissangel izbrisani kasnije odvezli deimossa počeo ga staviti u kolovozu pogreba.Had dječak dugo tvrdi igrač rasti i zahvalnost za njega. Merlin izgubio ER-hu na kraju utakmice. ciklona ne slati ništa ostaviti dječak je žestoka aplauz za njega. Fridrich prešani adler.cro kraju utakmice. Svejedno lijepo da se bore natrag i pljeskali za njezinu dob, ali ona je iz Turske .može za to uzvisuje mantikori, tako da mogu vidjeti i mantikori afinitet i zamoliti ih da Horus zagrli. crissangel spustiti šale criss'm 100% sigurni da pljačkaju vojska titana. Jeste li vidjeli da je netko slomio lozinkom i ima vrlo dobru sigurnost. Ako je tako, bilo bi pola ljudi bez vojske će biti. ta osoba je morala objaviti ono što ste do lozinku na ono što sam igrao s Titan na računu. drugi igraju amo se igrao u dvije ne znaju što piše u kolovozu. obećanje koje se događaju za nas protiv ma3x. bio uvjet ma3x ili crvi nas prevarila i umjesto toga stoje s nama protiv Bugarske želio da pakt s ma3x. i stvarno ih razbio zajedno. Poljaci se sjetiti najgore neprijatelje Bugara i Turaka. onda Rumunjske i arapskih zemalja. U kolovozu ću biti na odmoru u Hrvatska je bolje nego igrati ovu igru proklet. ne znam zašto smo svađe Hrvata u solidarnosti Poljaka. Unesite forum, nitko od nas nikada nije uvrijedio na svijetu 95 poljski savez. da svađati između sebe umjesto u kolovozu kako bi zajedno ste stekli puno više pa samo završiti igru. i amo ne pišu o pristupanje Savezu, gdje svatko igra bolje. od onoga što sam vidio amo_ra savez već postoji za nekoliko godina
dodji ti lukituki u amonraa savez  Grin
Evidentirano
lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1498 na: Prosinac 24, 2011, 11:09:18 »

što bi sam sa ovom sam i nije moguće amo_ra. amon_raa prijelaz na neuspjeh za mene je kod nas 3 ljudi koji su vojsku na 3.000.000. i puno vremena tamo nikada nisam vas ostaviti crva. držimo zajedno Poljaci i Hrvati kao što sam vidjeti tuku jedni druge. igorzg ste u bugarskom savezu i poziva se hrvatske sramota za Hrvatska. to je kao da bih otišao na mantikori ili bulgary. ako bilo tko može to učiniti ja osobno, jer nisam zamisliti
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1499 na: Prosinac 25, 2011, 12:26:20 »

Luki, pogodio si srž problema, evo ti + u karmu  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!