Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:32:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240858 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1410 na: Prosinac 18, 2011, 07:04:01 »

zasto ne uvedu da dok si na odmoru da mozes dizati 10 satnu proizvodnju  Grin Grin Grin,evo prijedloga ja sad da mogu bio bi na odmoru i dizao i tako trosio kredite i punio djepove bugarima  Huh?,zato molim vodstvo da to cim prije rijese da mogu kredite trositi .

UNAPRIJED ZAHVALAN:VAS IGORZG Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1411 na: Prosinac 18, 2011, 07:12:54 »

zasto ne uvedu da dok si na odmoru da mozes dizati 10 satnu proizvodnju  Grin Grin Grin,evo prijedloga ja sad da mogu bio bi na odmoru i dizao i tako trosio kredite i punio djepove bugarima  Huh?,zato molim vodstvo da to cim prije rijese da mogu kredite trositi .

UNAPRIJED ZAHVALAN:VAS IGORZG Grin Grin
ovo je jedan od naj prijedloga ikad viđenih na ovom forumu
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1412 na: Prosinac 18, 2011, 07:18:28 »

pa da bas bi si sad dizao te desetosatne a ja ne mogu sve ste uveli molim da uvedu i to ovaj put radi mene  Angry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1413 na: Prosinac 18, 2011, 08:14:46 »

   ..mucko jedno d Smiley ..nemoj da mi vise blebetas..pa dobit ces po usima.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ..i cek cek..pa nije valjda da kofol prestajes igrat..pa kog cu robit onda.. Cry Cry 
jedino sto ti mozes je uzet mi frulu i zasvirati Tongue, ali prvo moras zube oprati, i ak budes dobro svirao, na kraju bude nagrada Cheesy
Evidentirano

Morientes
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #1414 na: Prosinac 18, 2011, 09:31:47 »

zasto ne uvedu da dok si na odmoru da mozes dizati 10 satnu proizvodnju  Grin Grin Grin,evo prijedloga ja sad da mogu bio bi na odmoru i dizao i tako trosio kredite i punio djepove bugarima  Huh?,zato molim vodstvo da to cim prije rijese da mogu kredite trositi .

UNAPRIJED ZAHVALAN:VAS IGORZG Grin Grin

kak ne... gle kolko poklona si dobio... vojska ti se radi i dok si na odmoru  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1415 na: Prosinac 18, 2011, 09:42:01 »

kak ne... gle kolko poklona si dobio... vojska ti se radi i dok si na odmoru  Grin
radi se radi sad za dva dana dignem prihod od jaguara samo steta sad da imam onu vojsku i ovu vojsku sad sto bi dosla bio bi premocan u ovome svijetu .steta to me vise boli od svega  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1416 na: Prosinac 19, 2011, 01:10:22 »

Kaj ovi u egiptu rade prosvjednicima to je strašno.... najradije bi dosao tamo i naoružao civile s oružjem pa nek da vidimo tko je jači....  Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1417 na: Prosinac 19, 2011, 01:10:48 »

jedino sto ti mozes je uzet mi frulu i zasvirati Tongue, ali prvo moras zube oprati, i ak budes dobro svirao, na kraju bude nagrada Cheesy
 
 ..pa gospon horse kakve mi ti to saljes poruke..si se malo uplasio pa nesmis to stavit na forum.. Cheesy Cheesy  ..al eto nek svi vide tko je gospon hors..i sam da ti ponovim ono sa svj..zatebe nije ni metak..jer steta metka.. Grin Grin Grin Grin.. et i slicica..da se bolje vidi.. Grin Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2011, 01:19:11 od ZjutyCROAT » Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1418 na: Prosinac 19, 2011, 01:15:54 »

isuse bože.... horuse!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1419 na: Prosinac 19, 2011, 01:29:49 »

 
 ..pa gospon horse kakve mi ti to saljes poruke..si se malo uplasio pa nesmis to stavit na forum.. Cheesy Cheesy  ..al eto nek svi vide tko je gospon hors..i sam da ti ponovim ono sa svj..zatebe nije ni metak..jer steta metka.. Grin Grin Grin Grin.. et i slicica..da se bolje vidi.. Grin Grin
lijepo je sto se hvalis, tvoji frendovi kazu  da dobro sviras frule. ocito su zadovoljni Grin a dok sviras, ne stignes pisati gluposti na forumu ;D
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1420 na: Prosinac 19, 2011, 01:35:28 »

lijepo je sto se hvalis, tvoji frendovi kazu  da dobro sviras frule. ocito su zadovoljni Grin a dok sviras, ne stignes pisati gluposti na forumu ;D
   ..ma svirat cu ti ja pjesmicu..kad te budem malo ganjo..hors nema love da si kupi gace nove.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1421 na: Prosinac 19, 2011, 01:36:50 »

žuti nemoj ljutit horusa.... plakat će...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin mora farmati sa svojom ekipom....  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1422 na: Prosinac 19, 2011, 01:40:29 »

Molim gospodina Horusa da radi nas pristojnih Hrvata katolika koji smo tu ipak u većini svoju spolnu orijentaciju koju nepoštujem ali toleriram ispoljava na mjestima predviđenim za to. Naime mene a smatram i većinu igrača ili ljubitelja io neinteresira njegova homoseksualnost i molim ga svoje spolne partnere traži drugdje, ovaj forum čitaju i maloljetnici i takve izjave su malo previše. Ispada da je horus tražio da maknu proxya da se može neprimjereno ponašat.
HVALA
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1423 na: Prosinac 19, 2011, 01:41:02 »

žuti nemoj ljutit horusa.... plakat će...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin mora farmati sa svojom ekipom....  Grin Grin Grin Grin Grin
  ..ma nek cmizdri..dobio je na svjetskom po nosu pa se povuku u svoju psecu kucicu..sad ce dobit po usima..(necu rec po guzi da neb jos reko vid federa)..  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1424 na: Prosinac 19, 2011, 01:43:48 »

Molim gospodina Horusa da radi nas pristojnih Hrvata katolika koji smo tu ipak u većini svoju spolnu orijentaciju koju nepoštujem ali toleriram ispoljava na mjestima predviđenim za to. Naime mene a smatram i većinu igrača ili ljubitelja io neinteresira njegova homoseksualnost i molim ga svoje spolne partnere traži drugdje, ovaj forum čitaju i maloljetnici i takve izjave su malo previše. Ispada da je horus tražio da maknu proxya da se može neprimjereno ponašat.
HVALA
    ..vidis nisam skonto da je hors gejj.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
 Str: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!