Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:27:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240780 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1380 na: Prosinac 15, 2011, 04:34:31 »

što se tiče ostalih feuda.... to nisu bili feudi kakve ja znam..... dečki su bili online 30 min na dan i samo su održavali vojsku.... a vi se niste usudili ni napad poslat na njih.... ja sam vojsku mrtav pijan ostavljao po utvrdama ni to se niste usudili napast... daj horuse nemoj gluposti pričat.... poslao si napad skupa sa jos nekim i srusili ste mi par fortova s paladinima i taj isti dan ti si raspustao vojsku a on je dobio po njuski.... horuse poklopi se..... ja cu priznat poraz kad ti napokon  mene napadnes i roknes mi vojsku onda cu reći da si bolji do onda si slabiji....  Tongue Tongue Tongue mozemo se dogovorit jedan server samo ja i ti.... i da vidimo tko je bolji... dal hoćeš natjecanje u ekonomskom smislu ili u vojnom? samo reci kad... mozemo ja i ti ispočetka r13....
zao mi je 14.1. zavrsava moja igra IO. priliku si imao, nisi je iskoristio. mislio sam prestat igrati prije goidnu dana. ovu eru sam odigrao samo zbog racuna crissangel. i dine koji je iskreno receno bolji igrac od tebe. izazvao me je i dao sam mu 3 tjedna fore.on je bio 1. a ja 3000 i nekoji kad sam krenuo.kad si ti  preuzeo racun je bio na drugom mjestu iza vladi. danas sam ja drugi igrac realma , a ti si povijest. rekao sam jos davno da vi klinci niste sposobni odigrati eru do kraja.moras nauciti jednu stvar (vrijedi i u stvarnom zivotu): na kraju se mrtvi broje. a ti do sad ni u jednim realmu nisi bio sposoban doci do kraja. kako ono kazu. mali ptic, veliki kric Grin Grin
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1381 na: Prosinac 15, 2011, 04:52:36 »

zao mi je 14.1. zavrsava moja igra IO. priliku si imao, nisi je iskoristio. mislio sam prestat igrati prije goidnu dana. ovu eru sam odigrao samo zbog racuna crissangel. i dine koji je iskreno receno bolji igrac od tebe. izazvao me je i dao sam mu 3 tjedna fore.on je bio 1. a ja 3000 i nekoji kad sam krenuo.kad si ti  preuzeo racun je bio na drugom mjestu iza vladi. danas sam ja drugi igrac realma , a ti si povijest. rekao sam jos davno da vi klinci niste sposobni odigrati eru do kraja.moras nauciti jednu stvar (vrijedi i u stvarnom zivotu): na kraju se mrtvi broje. a ti do sad ni u jednim realmu nisi bio sposoban doci do kraja. kako ono kazu. mali ptic, veliki kric Grin Grin
priznaj da se bojis!!! hahahahah nisi se ti kladio s dinom.... ne kaka Lips Sealed . on ne igra već godinu dana.... da si se kladio s menom bi spusio sigurno..... dino je super igrač ali ga zanima nesto druga isto kao i mene... a ti znas kaj je to.... i moja ponuda jos vrijedi..... ovo nije vezano za io.... ime saveza kaj sam stavio i ono kaj si komentirao.... imas iducu srijedu vidjeti kako je to naraslo...  Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1382 na: Prosinac 15, 2011, 07:12:44 »

priznaj da se bojis!!! hahahahah nisi se ti kladio s dinom.... ne kaka Lips Sealed . on ne igra već godinu dana.... da si se kladio s menom bi spusio sigurno..... dino je super igrač ali ga zanima nesto druga isto kao i mene... a ti znas kaj je to.... i moja ponuda jos vrijedi..... ovo nije vezano za io.... ime saveza kaj sam stavio i ono kaj si komentirao.... imas iducu srijedu vidjeti kako je to naraslo...  Wink
u pravu si, bojim se, sve mi se gace tresu cijelo popodne, hmm, ili je to mozda od graha sto sam ga jeo za rucak Huh? nikad necemo saznat Grin a ono drugo ti zelim puno srece i da sto prije postanes supervizor. Smiley
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1383 na: Prosinac 15, 2011, 08:59:40 »

de horuše ne se....i....da se nije desilo što je,2. mjesto bi ti bilo svemirski daleko ili da velim,nedostižno,neznam
čemu se veseliš i čime se hvališ,vrbuješ ljude da dođu u amone i KAO da hrvatski savez bude u vrhu....
da se to i desi kako priželjkuješ,imao bi materijala iduće dvije ere pričati kako si najjači ekonom oli farmer kako bi neki rekli....
i da je amon u top 3 saveza skoro pa svaku eru....da imamo u mantima neke od tvojih igrača,bilo bi perija na sve strane uR95,a
da ne pričam da je edy nastavio igrati što bi bilo....znam da ćeš imati cijeli fascikl argumenata za pobijanje ovoga što sam napisao
ali svi koji te znaju,znaju i kakvu ti igru igraš i zato te molim da se spustiš na zemlju i prestaneš hvaliti nekim stvarima za koje nisi ni najmanje zaslužan...
pozdravljam sve igrače u r95,sve igrače i saveze tipa FIRE STORM koji nisu nikoga za ništa molili niti se žele pred ikim klanjati,ti su igrači preživjeli još malo
pa cijelu eru.....odi na FB pa igraj farmu jer ova tvoja hvala je kao priča djeda i unuka "e dijete moje,kad sam ja ratovao i pucao....bla....blla"
napravi bar jednu bitku koju ćeš staviti na forum i reči,ovo sam ja napravio i nisam farmer...ili još bolje,odi si popi koju iako piješ ili ne piješ,naporan si svojim sveznanjem
i svojim prodikama...pozivam sve amone kojima je prekipilo pametovanje horsa,odnosno horuša....da se priključe mantima i završe eru kao ratnici,a ne sluge farmera....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1384 na: Prosinac 16, 2011, 12:54:52 »

e kad bi bilo sto se babi snilo. mos ti seruckat koliko hoces cinjenica je da sam ja 2. i to ne u farmi nego u IO. naravno da svi znaju kakvu igru igram , rekao sam to na pocetku :biti 1. po net bodovima i sve sam tome podredio. kao sto sam prosle godine sve podredio tome da napravim najjaci savez. a tebe znam tu vec trecu godinu i jedino tvoje postignuce je piskaranje i pod Lips Sealed avanje na forumu i u tome si stvarno dobar  Wink . a sto se igraca tice , neki mantiji su u amonu, neki bivsi amonovci u mantijima. posto sam lovio net bodove nisam forsirao ratove, pa su oni koji vole laganiju igru dosli u amon , a oni koji su mislili ratovati otisli u mantije. problem je bio u tome sto tamo nije bilo jakog lidera koji bi usmjerio te ratnike i odveo ih na vrh. a visoki plasman amona ove godine i nije toliko moja zasluga, vec suradnika koji su izgrađivali i sirili savez. problem je u takvima kao sto si ti , a ima ih ovdje dosta, koji znaju samo pljuvati po dostignucima drugih, da li zbog zavisti ili cega vec. siguran sam da aliena (1. igrac r95) njegovi sunarodnjaci ne zovu farmerom i ne izruguju se i njega, vec su ponosni njegovim dostignucem, dapace i uvelike mu pomogli da bude na poziciji na kojoj je , za razliku od mene, koji sam na 2. mjesto dosao sam. nego zivio ti meni i nastavi raditi ono sto najbolje znas  Grin *beer* *beer* *drunk* *bye*
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1385 na: Prosinac 16, 2011, 01:11:04 »

horus bome sai se propametijo,ja ti čestitan na 2 mistu iako nije 1;)))
al bijo san u ma3x i stvarno sve se koncentriralo na to da alien bude 1,znanstvenik i sve,i rjesavali su mu protivnike itd,,svaka čast,organiziran savez veoma,al šteta dosta ih je odustalo,pa i ja;)
ali zna se da je bilo uvik 6-7 ma3x-evaca u top 10:D
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1386 na: Prosinac 16, 2011, 02:06:13 »

no no svi ste najjaci!!!  Wink Grin Grin Grin ali ipak sam ja najjaci!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Wink titane ajmo mi igrati r13 i napravit tih 1m vojnih.....  Wink Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1387 na: Prosinac 16, 2011, 03:08:35 »

dssf..... ovo nisam ni znao.... pa daj se pohvali,,,, http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_12_8/95003011_95001170_3185827..... prvi jači napad i zabio si se... ja to nisam uspio u 2 ere napravit.... tj. samo sam se jednom zabio....  Wink
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1388 na: Prosinac 16, 2011, 09:09:04 »

e kad bi bilo sto se babi snilo. mos ti seruckat koliko hoces cinjenica je da sam ja 2. i to ne u farmi nego u IO. naravno da svi znaju kakvu igru igram , rekao sam to na pocetku :biti 1. po net bodovima i sve sam tome podredio. kao sto sam prosle godine sve podredio tome da napravim najjaci savez. a tebe znam tu vec trecu godinu i jedino tvoje postignuce je piskaranje i pod Smiley avanje na forumu i u tome si stvarno dobar  Wink . a sto se igraca tice , neki mantiji su u amonu, neki bivsi amonovci u mantijima. posto sam lovio net bodove nisam forsirao ratove, pa su oni koji vole laganiju igru dosli u amon , a oni koji su mislili ratovati otisli u mantije. problem je bio u tome sto tamo nije bilo jakog lidera koji bi usmjerio te ratnike i odveo ih na vrh. a visoki plasman amona ove godine i nije toliko moja zasluga, vec suradnika koji su izgrađivali i sirili savez. problem je u takvima kao sto si ti , a ima ih ovdje dosta, koji znaju samo pljuvati po dostignucima drugih, da li zbog zavisti ili cega vec. siguran sam da aliena (1. igrac r95) njegovi sunarodnjaci ne zovu farmerom i ne izruguju se i njega, vec su ponosni njegovim dostignucem, dapace i uvelike mu pomogli da bude na poziciji na kojoj je , za razliku od mene, koji sam na 2. mjesto dosao sam. nego zivio ti meni i nastavi raditi ono sto najbolje znas  Grin *beer* *beer* *drunk* *bye*
radi se o tome da si ti obični hvalisavac,ma da je bilo tko drugi to postigao ja bi mu čestitao ali TI...kao što sam rekao,sad ćeš imati materijala
hvalisati se okolo kako si ti igračina...a koju si ti to eru bio ratnik???ja i svi te znamo kao farmera od početka  igre hahaha Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1389 na: Prosinac 16, 2011, 10:26:24 »

dssf..... ovo nisam ni znao.... pa daj se pohvali,,,, http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_12_8/95003011_95001170_3185827..... prvi jači napad i zabio si se... ja to nisam uspio u 2 ere napravit.... tj. samo sam se jednom zabio....  Wink


Sve moje bitke starije od 15 dana dostupne su ti u pov. bitaka. To što ti to nisi znao je stoga jer ti v95 igraš samo na forumu. Sve kolege s kojima surađujem su ovu bitku davno prije tebe vidjele. Ja se za razliku od tebe ne volim hvalisati, pa ne smatram ni da kada se zabijem trebam to na sva zvona objaviti. Veliš da si se zabio jednom? Da pogodim, nakon toga si od tog realma odustao. Kako tipično. Hajde više odrasti i shvati da nije sramota pogriješiti. Ali sramota je kolege ostaviti na cjedilu i odustati ako imaš mogućnosti igrati.

Da se osvrnem malo i na zadnje napise u svezi amona i mantića. Iako sam se sustezao da se miješam u jalovu raspravu koja se zadnjih par dana vodi na ovom forumu, kada već pišem, onda ću i o tome nešto reći. Istina je da su iz amona u mantiće prelazili igrači. Istina je i da su iz mantića u amone prelazili igrači. Što je tome uzrok? Od početka ere amoni su se odredili kao ekonoski ili ako vam je draže farmerski savez, znači mirnija igra, manje vojske, manje obveza, manje napada... Mantići su pak odlučili biti fighterski savez. Kako je kojem igraču pasao tempo igre tako bi savez promjenio.
Oba su saveza imala izvrsnu šansu za uspjeh. Zašto su mantići podbacili u svojim ciljevima, a amoni ne? E dragi moji, upravo je horus naj zaslužniji za uspjeh amona. Imao je cilj i nije od njega odustajao. To ti se criss, zove ustrajnost. Mantići pak s druge strane nisu imali ledadera koji bi objedinio i borbu i ustrajnost. Ljubiša je odličan momak, ima karizmu vođe, privukao je barem desetak odličnih igrača u mantiće, no nažalost još je malkice zelen, pa ne razmišlja dugoročno i dozvoljava sebi da ga sitne i nebitne stvari skrenu s puta. Siguran sam da pozicija mantikora ne bi bila ovako loša da se ciklon više angažirao kao vođa. Sokol ljuša i jastreb ciklon ovo su mogli puno, puno bolje odraditi. Početak kraja mantića bio je upravo dok je ciklon bio na odmoru (nije da se ni prije toga previše angažirao, samo se zavalio u fotelju i pustio mlade jastrebove da kolo vode). Siguran sam i da bi suradnja medju ova dva saveza bila puno bolja. Ne da sam siguran, nego zasigurno znam da bi dsssf u tom slučaju bio u mantićima npr. Nije dsssf jedini. Mantići su imali realnu šansu biti 2. savez realma. Propustili su je. Za razliku od crissa koji voli podhebavat i zlurado se veseliti svemu što ne valja, mene ovo deprimira. Vjerojatno nisam jedini. Stoga sam i ja sam bio odustao, no smatrao sam nije u redu kolege ostaviti na cjedilu, da barem rizu krcam, a kako bi savez bio čim uspješniji. Skontala je to i babameca, pa mi na kafu svratila. Tu je pogriješila, nije da ja ne bih volio da mi na kafu svrati, al nije bila pozvana! Vidiš criss kada sam dole, onda se dižem, ne valjam se  po „patosu“ kao prase. I ne rokćem jalno na sve koji mi se u kaljuži ne pridruže. A kada se u mene dirne, onda ja više ne odustajem. No, nismo svi isti, pogledajte koliko je hr igrača na odmoru. Amoni bi bili zadovoljni i s trećim mjestom u realmu. Amoni bi bili sretni vidjeti dva hr saveza među prva tri vodeća. Amoni nisu častohlepni. Zato sam još uvijek u amonima.

Na kraju, molio bih „publiku“ da nam više ne kvari ovu temu na forumu svojim glupostima. Kolegama koji i dalje igraju skidam kapu, te ih pozivam neka se više angažiraju na ovom forumu. Tako će nam forum postati konstruktivniji i interesantniji. Hm, ovo interesantniji možda i nije točno, gluposti koje sam vamo pročitao više puta su me nasmijale, al konstruktivniji svakako stoji.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2011, 10:28:41 od dsssf » Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1390 na: Prosinac 16, 2011, 10:45:34 »

Samo za crissa:

Zaboravih da teško čitaš, pa da ti olakšam evo i skraćenog odgova: Odrasti.
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1391 na: Prosinac 16, 2011, 11:54:04 »

jednom se zabio u jednog lika u svojoj prvi ere kad sam zaboravio trebove i onda je on vise bodova izgubio nego ja....  Grin Grin Grin Grin Grin ja ne moram igrati r95 ja sam svoje napravio i to 3 mjeseca prije kraja.... a ti ako si takav faker dostigni....  Wink
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1392 na: Prosinac 16, 2011, 12:07:25 »


Sve moje bitke starije od 15 dana dostupne su ti u pov. bitaka. To što ti to nisi znao je stoga jer ti v95 igraš samo na forumu. Sve kolege s kojima surađujem su ovu bitku davno prije tebe vidjele. Ja se za razliku od tebe ne volim hvalisati, pa ne smatram ni da kada se zabijem trebam to na sva zvona objaviti. Veliš da si se zabio jednom? Da pogodim, nakon toga si od tog realma odustao. Kako tipično. Hajde više odrasti i shvati da nije sramota pogriješiti. Ali sramota je kolege ostaviti na cjedilu i odustati ako imaš mogućnosti igrati.

Da se osvrnem malo i na zadnje napise u svezi amona i mantića. Iako sam se sustezao da se miješam u jalovu raspravu koja se zadnjih par dana vodi na ovom forumu, kada već pišem, onda ću i o tome nešto reći. Istina je da su iz amona u mantiće prelazili igrači. Istina je i da su iz mantića u amone prelazili igrači. Što je tome uzrok? Od početka ere amoni su se odredili kao ekonoski ili ako vam je draže farmerski savez, znači mirnija igra, manje vojske, manje obveza, manje napada... Mantići su pak odlučili biti fighterski savez. Kako je kojem igraču pasao tempo igre tako bi savez promjenio.
Oba su saveza imala izvrsnu šansu za uspjeh. Zašto su mantići podbacili u svojim ciljevima, a amoni ne? E dragi moji, upravo je horus naj zaslužniji za uspjeh amona. Imao je cilj i nije od njega odustajao. To ti se criss, zove ustrajnost. Mantići pak s druge strane nisu imali ledadera koji bi objedinio i borbu i ustrajnost. Ljubiša je odličan momak, ima karizmu vođe, privukao je barem desetak odličnih igrača u mantiće, no nažalost još je malkice zelen, pa ne razmišlja dugoročno i dozvoljava sebi da ga sitne i nebitne stvari skrenu s puta. Siguran sam da pozicija mantikora ne bi bila ovako loša da se ciklon više angažirao kao vođa. Sokol ljuša i jastreb ciklon ovo su mogli puno, puno bolje odraditi. Početak kraja mantića bio je upravo dok je ciklon bio na odmoru (nije da se ni prije toga previše angažirao, samo se zavalio u fotelju i pustio mlade jastrebove da kolo vode). Siguran sam i da bi suradnja medju ova dva saveza bila puno bolja. Ne da sam siguran, nego zasigurno znam da bi dsssf u tom slučaju bio u mantićima npr. Nije dsssf jedini. Mantići su imali realnu šansu biti 2. savez realma. Propustili su je. Za razliku od crissa koji voli podhebavat i zlurado se veseliti svemu što ne valja, mene ovo deprimira. Vjerojatno nisam jedini. Stoga sam i ja sam bio odustao, no smatrao sam nije u redu kolege ostaviti na cjedilu, da barem rizu krcam, a kako bi savez bio čim uspješniji. Skontala je to i babameca, pa mi na kafu svratila. Tu je pogriješila, nije da ja ne bih volio da mi na kafu svrati, al nije bila pozvana! Vidiš criss kada sam dole, onda se dižem, ne valjam se  po „patosu“ kao prase. I ne rokćem jalno na sve koji mi se u kaljuži ne pridruže. A kada se u mene dirne, onda ja više ne odustajem. No, nismo svi isti, pogledajte koliko je hr igrača na odmoru. Amoni bi bili zadovoljni i s trećim mjestom u realmu. Amoni bi bili sretni vidjeti dva hr saveza među prva tri vodeća. Amoni nisu častohlepni. Zato sam još uvijek u amonima.

Na kraju, molio bih „publiku“ da nam više ne kvari ovu temu na forumu svojim glupostima. Kolegama koji i dalje igraju skidam kapu, te ih pozivam neka se više angažiraju na ovom forumu. Tako će nam forum postati konstruktivniji i interesantniji. Hm, ovo interesantniji možda i nije točno, gluposti koje sam vamo pročitao više puta su me nasmijale, al konstruktivniji svakako stoji.

o čem ti pričaŠ? ti si nesto gadno zabrijao.... nemoj pričati gluposti ako neznaš.... kao prvi šefu savezu je bio naš dragi frajer hades.... ja sam kao imao drugu riječ ali kad je on nesto rekao to se poštivali.... i svi su imali pravo reći kaj misle i svi su sudjelovali u ratovima i sve drugome.... moj problem je šta ne volim biti šef jer je tu puno posla meni je draže biti onaj koji je riješio rat i napravio par bitki i bio sretan.... dali su montići htijeli da budem vođa ja mislim da su htijeli i mogu se već sutra vratit u savez i ići se igrati s bugarima.... zašto je montikora prestala funkcionirat? odgovor je to da nitko vise nije imao vremena.... svatko je imao svoju obavezu i nismo stigli igrati..... ako se pogleda ljeto tu smo bili daleko nadmoćni jer su svi igrali i savez je bio na vrhuncu ali onda su ljudi pomalo otpadali... dany , kingarthur .... itd. ma neću se uopče raspravljat.... ja sam i htio da najjaci savez po ekonomskima bude amon raa i da horus bude 1 po ekonomskima.... zato sam mu i rekao caku da to ubrza.....
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1393 na: Prosinac 16, 2011, 12:12:21 »

ali da se tu nešto frajerišate... je čista glupost.... baš sam gledao poredak... i vidim da je montikori i dalje tu.... ne kasni puno.... tj. tjedan dana prije nego su meni raspustili vojsku ja sam i dobio od hadesa naređenja da preuzmem savez i onda smo krenuli u reforme tj. izbacili sve strance van i našli im nove saveze jer smo bili dobar savez i neki ljudi su meni osobno rekli da smo mu bili najbolji savez..... pitanje je zasto se meni raspustila vojska? dali su ti wormsi napravili , dali netko od hrvata šta je najlogičnije i potrvđeno porukom..... dečki ja vam želim svu sreću ali nemojte mi se bahatit ako nemate pojima.... svatko ima svoj cil Lips Sealed  
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1394 na: Prosinac 16, 2011, 12:21:15 »

jednom se zabio u jednog lika u svojoj prvi ere kad sam zaboravio trebove i onda je on vise bodova izgubio nego ja....  Grin Grin Grin Grin Grin ja ne moram igrati r95 ja sam svoje napravio i to 3 mjeseca prije kraja.... a ti ako si takav faker dostigni....  Wink

U čem da te dostignem? U hvalisanju? Mislim da je to nemoguće. Nedostižan si.

heheheh.... joj sad kad se sjetim kako sam wormse lovio....  Grin Grin Grin Grin  Smiley  taj se savez trebao raspast.... mater im vidim!!!! to mi je bio cilj!! ali ipak su me s Smiley ali....  Grin Grin Grin igore samo kolji..... heheheh nema boljeg kada napravis lijepe bitke..... i kad padne prva medalja.....  Wink sjećam se ja svoje prve ovdje.... samo sam zaboravio na koga je bila.....  Grin Grin Grin

jednom se zabio u jednog lika u svojoj prvi ere kad sam zaboravio trebove i onda je on vise bodova izgubio nego ja....  Grin Grin Grin Grin Grin ja ne moram igrati r95 ja sam svoje napravio i to 3 mjeseca prije kraja.... a ti ako si takav faker dostigni....  Wink

no no svi ste najjaci!!!  Wink Grin Grin Grin ali ipak sam ja najjaci!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Wink titane ajmo mi igrati r13 i napravit tih 1m vojnih.....  Wink Grin Grin Grin

kaj vas prpa!!!  Grin Grin Grin Grin pa daj niste valjda  Smiley ... sad se dokažite ti su vam bar lagani protivnici... takve smo mi pojeli u manje od 48h....  Wink

trebalo mi 3 ere da naucim skoro sve... jos ima nesto sto neznam..... sigurno.... ali svake ere novu caku skuzim.... ali svi se pitaju kako uspijem ulovit toliko ljudi.... to ni titanu nije jasno.... hahhahaha

ma necu ja vise igrati io!!! jedino ako me netko nazove..... ali ovo će sad zvučat bahato ali znanje o io pogotovo u v4 imam vise nego bilo tko tu nemožete poreći nikako.... još nisam nikome rekao tajnu početka koju smo ja i dino u skoli prije 2 godine skuzili i gdje svi griješe kad počinje era..... titanu sam htio reći ali me neće slušat...  Grin Grin Grin Grin

ey luki ja ne igram 2 mjeseca..... tko veli da bi bilo 7.5m ubijenih..... a kolko sam samo u ratu tekili f8 srusio!!! daj pogleda Lips Sealed .  Grin Grin Grin Grin Grin a gle čast!! samo 1k vise imas.... ja bi već imao 6 Smiley   a gle medalje čak ih imam jos isto... hahahahhahahahahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin luki what you gona buy me for BOŽIĆ?

hahah dobri ste i ti horus i ti smoker..... kao prvo ja sam na početku bio daleko ispred svih hrvatskih igrača bio sam 1 po ekonomskima i rekao sam da necu igrati kao  Smiley i krenuo rokat..... 15 medalja 500k vojnih bodova sve govori..... svaki rat sa montikori sam dobio niti jedan nismo izgubili..... ono sa bulgary sam bio na sprovodu i rat je zvarsio prije nego sam se vratio a bas sam se veselio tim biserima.....
... i sam znas da sam 10 puta bolji od tebe i netrebam ja ucit od nikoga nego bi mogli drugi učit od mene jer sam uvjek spreman pomoći.... good luck in r13 ali nećeš biti među prvih 20 necu ti dozvolit....  Tongue Tongue Tongue

ja kad sam igrao io sam bio najjaci u bilo kojem serveru....  Grin Grin Grin Grin hahahhaaa

dosta je ovo napisat... ja sam najjaci!!!  Grin Grin Grin

meni....  Grin Grin ali ne u ovom realmu..... hahahhaahahaha..... 2 puta se zabio.... yesssss kako sam dobar...  Grin Grin Grin Grin  Wink

ima kojih bugara da su bili na svijetsko prevenstvu da ih pameti naucim u v4? Grin Grin

dikobraz....  Smiley  cijeli r95 je pod odmorom..... hehehhe svi se boje crissangela.... hahahhahaa Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Doista impresivno.
Evidentirano
 Str: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!