Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 04:08:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 242127 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1365 na: Prosinac 15, 2011, 01:29:11 »

a da, isprika na pogreški Smiley
AmonRaa siječanj 2011. godine
--------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1366 na: Prosinac 15, 2011, 01:32:43 »

Slažem se,i sam sam bio jedan od pozivatelja i pobornik upravo toga ,da se posloži jedan jaki savez ili 2 ,,međutim ,,zvao sam sve za stol kroz cijelu eru,,nemojte zaboraviti da je savez mantikori bio do nedavno najači hrvatski savez u ovom svijetu u svim aspektima i kao takav sam pozivao na ujedinjenje,i ne samo ja, več večina u  savezu je to tražila,jer se nagovjestilo ono što se na kraju i desilo, to da nismo imali snagu i pratiti korak sa bugarima,sada vidim da ni oni nisu ništa posebno,te da smo napravili nešto takvo,bili bi nanadhebivi,.u ovom trenutku koliko ima smisla slagati neki savez spasa,neznam dali uopće ima,,ljudi ne pokazuju interes za igru,sve je više kamikaza i odustajanja,čekamo da jednostavno završi ova agonija a i tvorci igre nam to dodatno zagočavaju..lagana je koncentracija u r13 i ovim putem pozivam zainteresirane da se prikljuće *sos* *beer* :hooray:
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1367 na: Prosinac 15, 2011, 02:05:08 »

a da, isprika na pogreški Smiley
AmonRaa siječanj 2011. godine
--------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------


 Grin Grin *heart* *heart*
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1368 na: Prosinac 15, 2011, 02:22:34 »

hahaha prosla r71............  Grin Grin Grin Grin amoni se mogu sakrit!!!! dosta je jedno ime i amon su pisali u gaće... NOSFERATU6..... 3 RATA 3 POBIJEDE I TO DOSLOVNO SAM!!!!  amoni hahahahahh jedino se mogu smijat na to..... horuse poklopi se za r71 jer se samo sramotis.... ako sam vas ja sam mogao rokat onda strasno....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1369 na: Prosinac 15, 2011, 11:29:16 »

da stvarno jak savez smo bili sjecam se kad smo nosferatu cijeli amonraa pomagali u lovu na darknesa i onda on kao uvjek okrene ledja i jos uz to ne zavrsi eru sva sreca da je dobio ban jer bi i njega morali unistiti  Angry
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1370 na: Prosinac 15, 2011, 11:32:50 »

ali ako se sad udruzite u amonraa savez bili bi prvi u ovom svijetu pa cak i po istrazivanju saveznim za vojne bodove mislim da necete uspjeti jer tu smo mi prvi ali i tu je hrvat tako da bi pobjeda bila potpuna i slatka  ;D
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1371 na: Prosinac 15, 2011, 11:39:36 »

hahaha prosla r71............  Grin Grin Grin Grin amoni se mogu sakrit!!!! dosta je jedno ime i amon su pisali u gaće... NOSFERATU6..... 3 RATA 3 POBIJEDE I TO DOSLOVNO SAM!!!!  amoni hahahahahh jedino se mogu smijat na to..... horuse poklopi se za r71 jer se samo sramotis.... ako sam vas ja sam mogao rokat onda strasno....  Grin Grin Grin Grin
evo da potvrdim i ovu priču, to vam je ovaj lik gore pri vrhu s oznakama; vezanog čovjeka za ogradu  i zlatnim novčićima
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #1372 na: Prosinac 15, 2011, 12:12:08 »

sad tek vidim da sam tamo imao 2 acc, u prvih 10, kako je to oduzimalo vreme  Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1373 na: Prosinac 15, 2011, 01:07:17 »

sad tek vidim da sam tamo imao 2 acc, u prvih 10, kako je to oduzimalo vreme  Grin Grin Grin

 Grin  Wink
Evidentirano
okta
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #1374 na: Prosinac 15, 2011, 01:57:22 »

trolist legendo! hehe trebalo je hranit i cuvat vojsku na 2 acc-a, steta sto se bodovi nisu mogli zbrojit, bio bi daleko najjaci u svemu Smiley  kad se sjetim toga svega.. bilo je bas zabavno Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1375 na: Prosinac 15, 2011, 02:02:27 »

hahaha prosla r71............  Grin Grin Grin Grin amoni se mogu sakrit!!!! dosta je jedno ime i amon su pisali u gaće... NOSFERATU6..... 3 RATA 3 POBIJEDE I TO DOSLOVNO SAM!!!! 
e djecace, nikad se neces opametiti. bila su 3 rata i 2 pobjede, treci rat je zbrisao feude za sva vremena. a ovo "doslovno sam" je dvostruka laz i omalovazavanje ljudi s kojima si igrao.
 1. nisi bio sam posto ste dvojica igrali na racunu *xxx*
 2. bio si u jednom od najjacih saveza s igracima koji su puno bolji od tebe i koje sam vise cijenio od tebe iako smo bili protivnici 2 ere. reci kraj takvih igraca da si pobjedu izborio sam je veliko potcijenjivanje istih. no svi te ovdje dobro poznaju , pa to nikog ne cudi *hmm*


 ako sam vas ja sam mogao rokat onda strasno....  Grin Grin Grin Grin
eto tu opet seres po samom sebi. cijelu eru pricas kako si ti najbolji. pa tko je mogao amone rokat nego najbolji. daj sjedni pa se prvo sa sobom dogovori sto ces pisati, a ne jednim postom pobijas drugi. ispaada da ili si senilan ili si podvojena licnost Cheesy
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1376 na: Prosinac 15, 2011, 03:45:10 »

horuse jos sam ti uvjek trn u oku!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin pa ajde ispricaj ljudima kako je bilo raspusti vojsku!!!  Grin Grin Grin Grin i dobro znas da si me ti prijavio jer vise nisi znao kaj bi uradio jer ti je 90% saveza bilo na odmoru kad sam haračio....  Grin Grin Grin Grin bbez uvrede ostali amoni pogotovo okta i trolist.... to su za mene igračine ti dečki znaju kako se igra..... trolista sam na sreću ulovio okta je bio pametan a tebe dragi horuse sam s Lips Sealed o u par dana....  Grin Grin Grin Grin Grin zato biži ća u r95 skupljaj ekonomske a za 10 era se javi kad me stignes u vojnima  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1377 na: Prosinac 15, 2011, 04:08:03 »

što jest, jest, ovaj crissangel123 je jedan od največih ratnika imperie online ikad ali nikad neće biti najveći dok ne osvoji neki svijet po vojnim bodovima Smiley
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1378 na: Prosinac 15, 2011, 04:08:40 »

što se tiče ostalih feuda.... to nisu bili feudi kakve ja znam..... dečki su bili online 30 min na dan i samo su održavali vojsku.... a vi se niste usudili ni napad poslat na njih.... ja sam vojsku mrtav pijan ostavljao po utvrdama ni to se niste usudili napast... daj horuse nemoj gluposti pričat.... poslao si napad skupa sa jos nekim i srusili ste mi par fortova s paladinima i taj isti dan ti si raspustao vojsku a on je dobio po njuski.... horuse poklopi se..... ja cu priznat poraz kad ti napokon  mene napadnes i roknes mi vojsku onda cu reći da si bolji do onda si slabiji....  Tongue Tongue Tongue mozemo se dogovorit jedan server samo ja i ti.... i da vidimo tko je bolji... dal hoćeš natjecanje u ekonomskom smislu ili u vojnom? samo reci kad... mozemo ja i ti ispočetka r13....
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1379 na: Prosinac 15, 2011, 04:09:35 »

heheh jegor car....  Grin Grin Grin Grin imas pravo.... tj. moram jednu eru dovršit do kraja..... ali uvjek se nekako s Lips Sealed em....  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!