Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 11:42:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241770 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1260 na: Prosinac 08, 2011, 09:56:44 »

ajmo ovako da ne duljimo....kad je criss imao nekih 800/900k bodova,dao je meni acc da ga igram jer kako je rekao,,škola i ovo i ono....uglavnom me je savjetovao i
ne sramim se reći da sam podosta naučio od njega ali na kraju se desilo što je....netko je ušao na acc,raspustio svu vojsku i onda sam i ja odustao....znam da je to kažnjivo ali tak je bilo...da smo igrali kako treba i da smo duplali kao i večina,di bi nam bio kraj,,,,nek admini oproste ali jehe mi se za ostale,edy je klinac ali je ako ne najbolji tehničar i najveći ratnik,onda je u vrhu i umjesto da smo surađivali i dogovarali....banana....ajmo mi Hrvati raz Lips Sealed i sistem između sebe,pa će nas i ostali lakše dokrajčiti....edy,malo si prenagal i dug ti je jezik ali skidam ti kapu kao suigraču i igraču,da si kasnije nastavio igrati kako treba,bio bi No1 ili po vojnima kako ti je i bio plan ili da si htio biti farmer,bio bi opet No1....možete vi kenjati protiv maloga ali mali ZNA za razliku od večine...jehe mi se za sve komentare koji slijede ali tak je kako sam rekao....edy skidam kapu bio si u vrhu i da igraš bio bi i sada.... :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1261 na: Prosinac 08, 2011, 10:58:46 »

ajmo ovako da ne duljimo....kad je criss imao nekih 800/900k bodova,dao je meni acc da ga igram jer kako je rekao,,škola i ovo i ono....uglavnom me je savjetovao i
ne sramim se reći da sam podosta naučio od njega ali na kraju se desilo što je....netko je ušao na acc,raspustio svu vojsku i onda sam i ja odustao....znam da je to kažnjivo ali tak je bilo...da smo igrali kako treba i da smo duplali kao i večina,di bi nam bio kraj,,,,nek admini oproste ali jehe mi se za ostale,edy je klinac ali je ako ne najbolji tehničar i najveći ratnik,onda je u vrhu i umjesto da smo surađivali i dogovarali....banana....ajmo mi Hrvati raz Smiley i sistem između sebe,pa će nas i ostali lakše dokrajčiti....edy,malo si prenagal i dug ti je jezik ali skidam ti kapu kao suigraču i igraču,da si kasnije nastavio igrati kako treba,bio bi No1 ili po vojnima kako ti je i bio plan ili da si htio biti farmer,bio bi opet No1....možete vi kenjati protiv maloga ali mali ZNA za razliku od večine...jehe mi se za sve komentare koji slijede ali tak je kako sam rekao....edy skidam kapu bio si u vrhu i da igraš bio bi i sada.... :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
nakon dugo vremena moram se sloziti s necim sto je titan napisao  Wink edy je jedan od najboljih igraca (nije ni cudo jer je ucio od dine, a dino je ucio od mene Smiley  ) ali ima jedan problem kao i 90% igraca IO. a to je da nije u stanju odigrati eru do kraja, vec negdje u 8-9 mjesecu odustane i pocne igrati u drugom realmu ispocetka. zanimljiv je to fenomen. ulaze se ogromno vrijeme i novac i onda se ostavi i krene negdje drugdje ispocetka. i tako u nedogled. dali je to strah od poretka, zelja da se bude najbolji, pa kad vidi da nece to postici, krece se ispocetka u drugom realmu. to bi ljudi koji to rade trebali sami obrazloziti, a skoro svi ovdje su takvi.  Shocked Shocked
Evidentirano

dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1262 na: Prosinac 08, 2011, 11:20:09 »

Edi nije jedan od najboljih igrača. Ova igra se ne igra 6mjeseci. Era traje godinu dana, tada se povlači crta i tada se vidi tko je dobar, a tko loš. Inače se s titotovim mišljenjem u načelu slažem da edi odlično igra kada igra. I reći ću vam ja još nešto, dok sam pisao poruku, koja je trebala biti pooduža, no horuš je srž pogodio, pa da vas ne zamaram, iskočilo mi je ono crveno "netko je poslao poruku, možda bi trebali...". A ništa, idem ja pogledat, uzmem tekst na clipboard, pa korak natrag. Vidim što je horuš "napisal" i oću svoj tekst zalijepiti natrag u svoju poruku. Ali! Nema teksta! Netko mi je ukrao password od clipboarda! Luki jesi li ti?  Huh?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1263 na: Prosinac 09, 2011, 01:02:40 »

ma... tko je najbolji ? Cheesy
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #1264 na: Prosinac 09, 2011, 02:04:38 »

što reči koju posluku poratii  Grin Grin Grin
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1265 na: Prosinac 09, 2011, 02:08:02 »

igore evo ti jedan + u karmi
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1266 na: Prosinac 09, 2011, 02:16:58 »

nije bitno tko je najjaci!!!! mene samo zanima tko je takvo đubre da tako ulazi na acc i radi mi  Lips Sealed..... horuse nemoj se molim te hvalit tu nesto ja ucio od dine ili tako nesto..... dino je odustao i on je dosta toga naucio od mene.... ja i on smo sad u nekom drugome svijetu i napisao sam ti čim se bavim....  Wink a za tebe jos to nije kasno.... u subotu je sts pa nam se prikljuci!!!  Wink
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1267 na: Prosinac 09, 2011, 02:24:17 »

evo i tebi jedan +  *HI*
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1268 na: Prosinac 09, 2011, 02:36:28 »

ma necu ja vise igrati io!!! jedino ako me netko nazove..... ali ovo će sad zvučat bahato ali znanje o io pogotovo u v4 imam vise nego bilo tko tu nemožete poreći nikako.... još nisam nikome rekao tajnu početka koju smo ja i dino u skoli prije 2 godine skuzili i gdje svi griješe kad počinje era..... titanu sam htio reći ali me neće slušat...  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1269 na: Prosinac 09, 2011, 02:44:27 »

No, no, volio bih čuti, što ste skontali. Ja naime po prvi puta igram početak ere, tako da se može reći da ću i sljedeći početak biti još uvijek neiskusan.
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1270 na: Prosinac 09, 2011, 02:46:27 »

trebalo mi 3 ere da naucim skoro sve... jos ima nesto sto neznam..... sigurno.... ali svake ere novu caku skuzim.... ali svi se pitaju kako uspijem ulovit toliko ljudi.... to ni titanu nije jasno.... hahhahaha
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1271 na: Prosinac 09, 2011, 07:56:39 »

To je lako, igraš samo prvu polovicu ere dok ljudi još nemaju puno vojske i nisu toliko oprezni. Možemo to i preformulirati: dok te ne upoznaju, onda postaju sve operzniji i oprezniji, ti imaš sve manje potencijalnih žrtava i postaješ sve malodušniji, dok na kraju (bolje rečeno na sredini) ne odustaneš.

Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1272 na: Prosinac 09, 2011, 11:37:12 »

da da..... upravo to..... pametan si a jos igrača nisi napao.... ajde dssf... napravi 1 bitku dana pa se javi....
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #1273 na: Prosinac 09, 2011, 01:18:39 »

evo sad ce objavljen im je rat
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1274 na: Prosinac 09, 2011, 02:02:57 »

criss pomagaj!!! U ratu smo, a ne znamo što se radi u takvijem situacijama. Nismo još nikada ratovali. Jesil potkovao te konje? Aj brzo, al brzo pređi vamo u amone, poslije rata ćeš me lako porobljavat.

Evo obećajem ti, ako sam dobiješ mrskog nam neprijatelja, dodati ću ti još jedan plusić u karmu.
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2011, 02:10:41 od dsssf » Evidentirano
 Str: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!