Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:52:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240869 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1215 na: Prosinac 07, 2011, 11:29:03 »

tko će čitat ovu glupost od dssf-a!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1216 na: Prosinac 07, 2011, 11:30:04 »

hahahahhahahahah 100 spija od lukitukija!!!!!!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin jesam rekao da se usro!!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1217 na: Prosinac 07, 2011, 11:32:00 »

....ovako bahat moze biti samo....... edimedi...... Grin Grin Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1218 na: Prosinac 07, 2011, 11:38:54 »

a nego tko!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #1219 na: Prosinac 07, 2011, 11:42:58 »

Debosi jos ste tu prejadno
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1220 na: Prosinac 07, 2011, 11:45:24 »

...welcome to the club..... Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #1221 na: Prosinac 07, 2011, 11:47:48 »

Samo u prolazu isti jadnici vec godinama vise
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1222 na: Prosinac 08, 2011, 12:16:22 »

eto sad mi vise nis nije jasno vama dakle nije dio igre ratovanje?Huh?? što li je vama uopce zabavno?Huh?
Osim naravno hvalisanja Grin
Ja se ispricavam dosad sam mislio da se protivnika može i vojno ubit i tako ga ekonomski preć, oprostite na zabludi ali ipak mislim da vas je strah i molim igrajte svoju igru neka vas sviiii pomognu da budete prvi ali ipak više cjenim igrače od baba
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1223 na: Prosinac 08, 2011, 12:23:25 »

tko će čitat ovu glupost od dssf-a!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ima ljudi koji čitaju, a ima i ljudi koji ne razumiju rečenice koje nisu jednosložne. Ovi potonji obično ni ne čitaju baš najbolje. Takvi dakle vjerojatno neće čitati. No, njima to i ovako nije namjenjeno, budući ne razumiju. Razumiješ li ti criss o čem ja to tebi pričam?
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1224 na: Prosinac 08, 2011, 12:37:44 »

eto sad mi vise nis nije jasno vama dakle nije dio igre ratovanje?Huh?? što li je vama uopce zabavno?Huh?
Osim naravno hvalisanja Grin
Ja se ispricavam dosad sam mislio da se protivnika može i vojno ubit i tako ga ekonomski preć, oprostite na zabludi ali ipak mislim da vas je strah i molim igrajte svoju igru neka vas sviiii pomognu da budete prvi ali ipak više cjenim igrače od baba

Nisam ni očekivao da će ti nešto biti jasno, ali kada si mi već relativno uljudno postavio pitanje, smatrao sam da ti (bez obzira što sam znao da ti ništa neće biti jasno) trebam odgovoriti. Samo, moram biti iskren i reći da nisam očekivao da ćeš priznati da ti ništa nije jasno. Vidi malo moju prethodnu poruku upućenu crissu, možda ti tada bude jasno zašto ti ništa nije jasno. Trebali bi obojica poraditi barem na prostoproširenim rečenicama.

Hvalisanja? Kojeg hvalisanja? Moje isprike, zaboravih da ne kontaš baš najbolje, pa da ti pojasnim kako bi ti bilo jasnije: nisam se ja hvalisao. Ja sam samo činjenice iznosio. Krivo mi je da to pogrešno tumačiš. Mada, moguće je da ti nešto što je za pohvalu poistovjećuješ s hvalisanjem.

I ne trebaš se ispričavati, dobro si mislio da se protivnika može vojnim putem ekonomski satrat. No, opet upadaš u zamku "pametovanja". Još ti jednom velim: nisi ti taj koji će meni određivati kako ću igrati, niti si ti taj koji zna kako ćemo mi svoje ciljeve najkvalitetnije odraditi.

Što se baba tiče, e tu se s tobom ne slažem. Meni su babe draže. Manje su brbljave od vas "velikih ratnika". Manje su nametljive. Manje pametuju i ono što je najvažnije: briju se ispod pazduha. Ajde, ajde veliki ratniče idi s mirom.

« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2011, 12:41:41 od dsssf » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1225 na: Prosinac 08, 2011, 12:46:30 »

Nesekiraj se objasni mi molim jos jednom kako to po tvom vi niste kukavice koje rijecima sebi i svojim clanovima pokusavaju dokazat da nisu picice, probaj mi objasnit molim te jos jednom ja imam strpljenja s djecom bit cu strpljiv i pristojan imam ja razumjevanja za tvoj pubertet i horusove pozne godine.
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1226 na: Prosinac 08, 2011, 12:53:09 »



ok, dakle tebi treba objasniti razliku između kukavica i muškaraca, np.

Ajde da probamo, možda shvatiš: vidiš ovu sliku gore? ovu na kojoj je tvoj nick? Vidiš onaj zlatni novčić? Taj, da, da taj zlatnik. E, taj zlatnik, on govori o tome da je igrač neaktivan 7 dana ili duže (ako ne vjeruješ pitaj tigera. http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1374.msg9028#msg9028). Tako izgleda profil pod "igrači" kada igrač odustane. Ono di pišu bodovi, to ti govori o tome koliko se taj igrač trsio.

Gledajući tu slučicu ja zaključujem sljedeće: igrač koikoinešto je odustao. Zašto je odustao? Vjerojatno su ga koji puta napali bugari pa se prepao i odustao.
Čitajući tvoje postove zaključujem pak sljedeće: igrač koikoinešto je jalan, ljubomoran, pa zamisli samo netko je uspio tamo gdje je on pobjegao. Nije to dobro. Što će ljudi reć?

Tako ja gledam i polako dolazim do zaključka kako kukavica izgleda.

E, što se hrabrosti i požrtvovnosti tiče, to puno brže zaključujem. Dovoljno mi je da pogledam poredak i vidim tko se ne povlači kad postane teško.
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2011, 02:11:21 od dsssf » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1227 na: Prosinac 08, 2011, 12:56:39 »

Daj se potrudi koliko ti treba za otipkat nesto kaj sve mora horus odobrit,  Lips Sealed  i ja bi mogo bit vođa takvima bez mišljenja  Tongue
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1228 na: Prosinac 08, 2011, 01:01:18 »

ufff idem gledat seriju a ti mi molim te u međuvremenu objasni zasto vas nema u cro svjetu??? Nije valjda da vam tamo neprolazi više ono moljakanje da vas se nenapada jer ste vi zapravo svima prijatelji i sve zelite primit u savez ali još neka napadaju malo vase protivnike jer se vi morate razvijat pa cete svi skupa na kraju bit prvi?Huh??? nema respekta i strahopoštovanja kod braće hrvata koji vas poznaju ili?Huh??
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1229 na: Prosinac 08, 2011, 01:07:25 »

I prestani biti nestrpljiv, neću ti više na te tvoje gluposti odgovarati, dovoljno si sam sebe diskreditirao, ja ti više u tome ne želim pomagati.
Evidentirano
 Str: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!