Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:54:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240872 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1200 na: Prosinac 07, 2011, 07:58:14 »

Eto jedan odustao na početku ere, drugi odustao na sredini ere, al znaju popovati kako se igra.
No dobro, glavno da ste shvatili poruku, kada god čujete STRAHOPOŠTOVANJE sjetiti ćete se Horusa i Amon Ra.
DA STRAHOPOSTOVANJE. TOLIKO VAS POSTUJEM I STRAH ME JE STRASNO.
Inace ako kome treba javit kad veliki vodja ide na off neka me pita, jer je toliko kvalitetan da sveeee zove u savez tako da mislim da je i kojeg spijuna pozval
 Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1201 na: Prosinac 07, 2011, 09:24:59 »



evo opet pametovanja.

Draga koko, aj mi neukom molim te objasni koja je prednost tog "špijuna"? Ah, da možda da prenosi masovke van saveza, e da, to je dost zeznuto.

Al sviđa mi se da si zapamtio STRAHOPOŠTOVANJE. Vjerojatno odmah pomisliš na Horusa i Amon Ra.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 09:28:23 od dsssf » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1202 na: Prosinac 07, 2011, 09:29:35 »

Ma da o cem ja pricam vi ste prejaki, vama spija u savezu nesmeta, nesmeta ni ako u ratu spuca dio vojske jer ste vi prejaki vi to nadoknadite zacas.
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1203 na: Prosinac 07, 2011, 09:38:32 »



Koji rat? Opet te moram podsjetiti: STRAHOPOŠTOVANJE, Horus, Amon Ra.

Pa tko bi se nama usudio rat objaviti?

Imaš li koji još koji razlog zašto u svoj svojoj veličini, blagosti i širokogrudnosti, trenutno najbolji hrvatski savez ovog realma, savez Amon Ra, koji izaziva STRAHOPOŠTOVANJE nebi čak i neprijateljima pružio ruku te ih pod svoje okrilje primio i velikodušno im omogučio da skupa s nama zajedno participiraju u krcanje riznice? Gukni golube, jel imaš il nemaš? Il si odgugutao?
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1204 na: Prosinac 07, 2011, 09:44:41 »

Ma pitam ja tebe horuse zasto vi prejaki nikom neobjavite rat valjda u prepunoj riznici imate za rat objavit?Huh?Huh?Huh?Huh??
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1205 na: Prosinac 07, 2011, 09:46:10 »



Nisam ti ja Horus.

Pitam ja tebe: tko si pak ti, da nama pametuješ kako ćemo savez voditi? S kim ćemo ratovati ili ne ratovati. Koga ćemo u savez primiti ili ne primiti. A? Što si mi ti? Pametnjaković? Jel? Jel si pametnjaković? A? Gukni? Molim te gugni, tko ti je dao pravo da meni određuješ kako ću igrati? Kako će moj savez igrati? Ako ti nitko to pravo dao nije, onda to znači da ti i nisi pametnjaković, ti si samo BEZOBRAZAN.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 09:53:14 od dsssf » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1206 na: Prosinac 07, 2011, 09:46:59 »

a nisi horus a nisi ni odgovorio na pitanje, vec samo ono hvalite me usta moja kad me drugi nece?Huh???
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 10:00:43 od koikoikoi2 » Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1207 na: Prosinac 07, 2011, 10:06:01 »



Evo ti odgovor, upravo onakav kakav zaslužuješ. Valjda ne vidiš dobro pa sam ti malo povečao slova:

PITAM JA TEBE: TKO SI PAK TI, DA NAMA PAMETUJEŠ KAKO ĆEMO SAVEZ VODITI? S KIM ĆEMO RATOVATI ILI NE RATOVATI. KOGA ĆEMO U SAVEZ PRIMITI ILI NE PRIMITI. A? ŠTO SI MI TI? PAMETNJAKOVIĆ? JEL? JEL SI PAMETNJAKOVIĆ? A? GUKNI? MOLIM TE GUGNI, TKO TI JE DAO PRAVO DA MENI ODREĐUJEŠ KAKO ĆU IGRATI? KAKO ĆE MOJ SAVEZ IGRATI? AKO TI NITKO TO PRAVO DAO NIJE, ONDA TO ZNAČI DA TI I NISI PAMETNJAKOVIĆ, TI SI SAMO BEZOBRAZAN.

Ne mogu se oteti dojmu da si ti meni ostao dužan odgovor. Tko si ti? Pametnjaković ili si samo bezobrazan?
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 10:07:51 od dsssf » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1208 na: Prosinac 07, 2011, 10:33:59 »

vidim..ha....da i dalje iste bolesti haraju. Grin  di si koi vino staro Tongue
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 10:44:28 od goronja » Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1209 na: Prosinac 07, 2011, 10:41:19 »

Ja sam bezobrazni pametnjakovic. Pametnjakovic koji nepokusava vodit tvoj savez vec zeli znat zasto ako ste najaci najbolji savez i igraci na svjetu cega se bojite toliko da svim diplomatskim sretstvima izbjegavate rat. Bit cu jos bezobrazan pa cu te opet pitat mi odgovors. A pravo za pisat po forumu netrebam tebe pitat ni takve koji neznaju se pristojno ponasat vec ih puca agresiva i bahatost kad vide da je drugi u pravu. Svaka vama cast postignuca su vam super bodova imate masu ali posto imam pravo u ovoj zemlji imat misljenje o svemu pa tako mogu imat i o vasoj igri, a cinjenica je da nikom neobjavljujete rat jer horus ratovat nezna i nikad nece objavit rat ako nema makar x3 vojske od protivnika i strah vas je da vama kad vide da nemozete pobjedit nekrenu objavljivat svi redom. Svjesni ste da bi vam prvi rat mogo bit uzrok pada i bodovno.

ps. nemoras pisat velikim slovima mlad sam dobro vidim
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1210 na: Prosinac 07, 2011, 10:42:01 »

pozzzzzz dackoooooooo  Grin
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1211 na: Prosinac 07, 2011, 10:49:28 »

....kooooooooooooooooooooooi....e nek si mu rekao....... Wink.....horus i ratovi.......a nekad je znao ratovat......jos jedan dokaz da zlato pokvari sve.... Grin Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1212 na: Prosinac 07, 2011, 10:50:59 »

eto sad moram cekat odgovor 45 min jer ovaj mora smislit sto ce izmuljat da bi mi sitna raja i dalje osjecali STRAHOPOSTOVANJE  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1213 na: Prosinac 07, 2011, 11:09:18 »

Eto vidiš da se može i normalno razgovarati.

Cilj amona u ovo eri je od samog početka bio da hrvatski igrač zauzme prvo mjesto po ekonomskim bodovima. Vjerojatno taj cilj nećemo ispuniti (to je moje skromno mišljenje, horus se možda ne slaže).
Sekundarni cilj je bio čim bolji plasman amona u ovom internacionalnom realmu. Ovaj se pak cilj za sada odlično ispunjava.

Nadam se da je ovaj odgovor udovoljio tvojoj znatiželji. No, ima još:

Sve ovo se znalo na početku realma i svi igrači koji se nisu slagali s ovakvim ciljevima imali su i imaju slobodu priključiti se savezima koji imaju drugačije ciljeve. Npr. ratovanje i vojne bodove. Nema hr saveza sem amona koji nije ratovao. Nažalost, skoro bi se moglo reći da više nema hr saveza sem amona. Što je tome uzrok? Budući sam manje iskusan od mnogih drugih igrača na ovom forumu ograditi ću se i izreći svoje skromno mišljenje:
1. Nedovoljna sloga i suradnja
2. Raspršenost igrača na previše saveza
3. Sitne zavisti i ine gluposti
4. Preuranjeno ratovanje dok ekonomija još nije bila dovoljno razvijena (pogledajte bugare)

Ma i to preuranjeno ratovanje je ok, meni ne smeta, niti ikoga zbog toga prozivam, niti mu namećem da ne ratuje. No posljedica smo svjedoci danas. Bilo bi lijepo da svi skupa nekakvu pouku iz ove sitacije u kojoj smo se našli u v95 izvučemo. No napisi na ovom forumu ne daju mi nadu da će se to i dogoditi. Evo npr. još jednom pitam: kome smeta što su amoni vodeći hr savez? Ako mu smeta neka s oproštenjem, od Smiley . Meni npr smeta što Mantići ili Fire nisu amonima uz bok, pa ih zbog toga ne prozivam. Ljudi su posustali i odlučili uzeti odmore. To je njihova stvar.

Napisao sam pred neki dan jednu poruku vamo na forumu (http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2814.msg33868#msg33868). Ne vidim što tu kome nije jasno? Ako želite igrati igrajte, ako pak ne želite nemojte. No, ne igrati i kritizirati? Ma bio sam i previše strpljiv, no i mom strpljenju ima granica. U predmetnoj poruci lijepo piše (istina i bog pisana je crissu, al pametnom dovoljno) "u amone se ne dirajte". Ili nam dajte podršku ili nam ne odmažite.

E, pa sada gospodo draga, želite li od ovog foruma sprdačinu praviti, podhebavati? Samo izvolite, tu sam. Nisam odustao u igri, vjerujte da neću ni ovdje. I ja se znam zafrkavati, np.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 11:25:14 od dsssf » Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1214 na: Prosinac 07, 2011, 11:19:59 »

Eto, sada moram čekati odgovor 60 min jer ovaj mora smislit što će izmuljat da bi mi mislili da ne osjeća STRAHOPOŠTOVANJE.     Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!