Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 12:20:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241668 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1125 na: Prosinac 06, 2011, 04:31:44 »

horuse.... evo za inforamciju pa neka se zna.... titan je igrao r95 sa najjacim hrvatskim acc-om koji se zvao isto kao i ja sad na forumu!!! zato bolje mu skidaj kapu i svih tih 15 medalja kaj ima!!!!
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1126 na: Prosinac 06, 2011, 08:40:47 »

kako se mos nazvat najjačim hrvatskim acc-om????i dany i horus i ja smo imali više bodova od tebe,mozda se mos nazvat najjačim acc-om po vojnim bodovima(vojskom ni slučajno)
Evidentirano
psiho
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1127 na: Prosinac 06, 2011, 09:34:18 »

Igore molim te uslikaj trenutan plasman saveza...eh prekasno,,interesira me kako diplomacija dobro funkcionira u Amonima obzirom da se savez u par dana digo na 4 mjesto a još nemaju ratni bod ili se varam...dakle poruka je jasna,odite tamo i nastavite farmati kao i do sad...a savez raste..he he  *easy* *easy* :evil4:
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1128 na: Prosinac 06, 2011, 09:39:18 »

može i obrnuto, idite u mantiće i birajte si čin po želji  Grin

Što ste nadovezali amona, to je jedini preostali hr savez koji funkcionira. Hm, možda baš zato.
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2011, 09:43:19 od dsssf » Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1129 na: Prosinac 06, 2011, 10:28:47 »

cuj, ovo je tema svijet95, a ne vicevi.viceve moras pisati u drugoj temi. s cime bi ti mene pocesao, oli si gledao onaj crtic kako  mis cese slona. znas ova igra ima mehaniku tipa x2, x5 isl. da ne ulazim u detalje. ne mozes cesati koga hoces , vec koga mozes.  *hahaha* *hahaha* *beer* *beer* *drunk* *bye*
kad te počešem nebude te više nikada tamo svrbilo...odi podoji krave na tu svoju farmu...farmeru Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1130 na: Prosinac 06, 2011, 10:43:13 »

MOLIM?? ZNACI DANY TI I TKO JOS? DAJ MOLIM TE SMOKER!!!! NEMOJ DA TE SAD IDEM ROKNUT U R13 I SASUTAM TE U GLAVU!!! KOJI STE VI  Lips Sealed  NAPRAVILI!!! JA SAM SA DUPLO MANJE VOJSKE USPIO S Lips Sealed AT 1000 IGRAČA A VI STE NAPRAVILI  Lips Sealed !!! DANY JE BIO OK ALI NIJE IMAO VREMENA... A TI??? AJ SVIMA RECI KOLKO SI PUTA DOBIO PO NJUSKI JER SI BIO FARMER I OSTAVLJAO VOJSKU PO FORTOVIMA.....  Lips Sealed OTI PAS MATER MOGAO SAM TE ROKNUT 6 PUTA!!! A KAD SI MI KUKAO ZA LUKIJA I WORMSE OD KOJIH SI IMAO JACU VOJSKU A DOBIO SI PO ŠPIČOKI!!! I JA SAM DOBIO ALI SAM IM VRATIO PETEROSTURKO VISE UNISTIO 5 IGRAČA U SAVBEZU WORMSA UZEO LUKIJU 26M ZLATA KAD NIJE BIO NA OFF NAPAO TEKILU VISE OD 100 PUTA I LUKIJA.... SAVEZ WORMS JE BIO PRED RASPADOM TAMAN PRIJE NEGO SU MENI HRVATI DISMISALI VOJSKU!! I ONDA SU SE ONI PODIGLI JER NARAVNO VISE NIJE BILO CRISSANGELA KOJI BI SVAKOH NOVOG IGRAČA U WORMSIA S Lips Sealed AO!!!! ZATO ŠTF!!!! A U R13 ĆU TE RAZBIT KO MISA!!!! PA ĆEŠ TI MENI SRAT!!!
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1131 na: Prosinac 06, 2011, 10:46:45 »

a sad r13 opet počinjem igrati pa se vi svi  Lips Sealed ite i rekao sam da ću hrvate ostavit na miru iako su mi to napravili ali sad nakon ovog e pa na Lips Sealed at ćete se ko svi u r95!!!!  Lips Sealed  vam materina nezahvalna!!! neka me banaju ali ću vam vratit i boli me k... i idem sad vojsku radit i idem robit amone pa ćemo vidjeti tko je tu najjaci i tko će mi ići još jednom srat!!! smoker nebi se čudio da si ti to napravio kakvo si  Lips Sealed  od čovjeka nebi me NIMALO ČUDILO!!! možete se svi lagano sakrit i r95 su trebali hrvati dominirat a ne se skrivat ko farmeri.... dobro je da sam jos 1 po vojnima nakon 2 mjeseca....
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1132 na: Prosinac 06, 2011, 11:43:36 »

a mene nečeš robit jel tak ?  Wink
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1133 na: Prosinac 07, 2011, 12:08:22 »

a sad r13 opet počinjem igrati pa se vi svi  Smiley ite i rekao sam da ću hrvate ostavit na miru iako su mi to napravili ali sad nakon ovog e pa na Smiley at ćete se ko svi u r95!!!!  Smiley vam materina nezahvalna!!! neka me banaju ali ću vam vratit i boli me k... i idem sad vojsku radit i idem robit amone pa ćemo vidjeti tko je tu najjaci i tko će mi ići još jednom srat!!! smoker nebi se čudio da si ti to napravio kakvo si  Lips Sealed  od čovjeka nebi me NIMALO ČUDILO!!! možete se svi lagano sakrit i r95 su trebali hrvati dominirat a ne se skrivat ko farmeri.... dobro je da sam jos 1 po vojnima nakon 2 mjeseca....
Što se hvališ s tim vojnim bodovima toliko? Dok su se normalni igrači razvijali ekonomski ti si ih pljačkao. Ko pravi razbojnik. Ali oni su evidentno mudriji od tebe i znaju bolje igrati. Uspjeli su razviti svoje ekonomije i to im je dalo kvalitetnu podlogu za razvoj vojske. E di si ti sada junačino kada tvoji protivnici imaju vojsku? Ma shvatio si i sam da si nigdje. Zato si vojsku i raspustio. Shvatio si da ćeš neslavno završiti jer su drugi igrači bili mudriji od tebe. Raspustivši vojsku mogao si početi blebetati: ja sam naj, ja sam naj al su mi drugi, znate vi svi dobro koji drugi, oni, oni su meni moju vojsku raspustili! Zli hrvati! Mama neću više biti hrvat! Od sada samo hrvate napadam! I dobro je da te banaju da više ne čitamo tvoje gluposti.  Cool
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1134 na: Prosinac 07, 2011, 12:17:29 »

Što se hvališ s tim vojnim bodovima toliko? Dok su se normalni igrači razvijali ekonomski ti si ih pljačkao. Ko pravi razbojnik. Ali oni su evidentno mudriji od tebe i znaju bolje igrati. Uspjeli su razviti svoje ekonomije i to im je dalo kvalitetnu podlogu za razvoj vojske. E di si ti sada junačino kada tvoji protivnici imaju vojsku? Ma shvatio si i sam da si nigdje. Zato si vojsku i raspustio. Shvatio si da ćeš neslavno završiti jer su drugi igrači bili mudriji od tebe. Raspustivši vojsku mogao si početi blebetati: ja sam naj, ja sam naj al su mi drugi, znate vi svi dobro koji drugi, oni, oni su meni moju vojsku raspustili! Zli hrvati! Mama neću više biti hrvat! Od sada samo hrvate napadam! I dobro je da te banaju da više ne čitamo tvoje gluposti.  Cool

bravo horus,ovaj put se slazem.
a pitaj danija koliko san ja vrimena provodijo u igri a koliko on?hahaah,neznas sta pričas,dany je bijo online 3-4 sata na dan više od mene a posto nean vrimena da napadan mine i na njima usput zaradivan slavne vojne bodove moran drzat armiju po fortovima,sve je to taktika,al skuzit ces kad počnes učit od drugih a ne od sebe samo;)
a kaoga si ti roka igrače sa 500k bodova i manje nebite igrače u ovoj eri dok je luki roka moje saveznike(ma3x)nekih 5-6 igrača u top 10 sa najvecin vojskama i sada se roka sa bulgary;)
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1135 na: Prosinac 07, 2011, 12:24:24 »

Nemoj se Criss navlačit na provokacije,,odradi ti svoje obaveze, a ovo postaje udo i to muško udo,,cijelu eru su se pozivali likovi da se naprave 2-3 jaka hr saveza i nakraju su ipak odlučili se ujediniti,igrom slučaja su to napravili u amonima(neki i po stranim savezima),poznavajući dssf-a i njegovu diplomaciju,nije čudno da su se skupili tamo,kako si Igore spomenuo Mantiće,istina,ljudima je polako zamorno opravdavati se ili uopće se više zamarati cijelokupnim stanjem u IO...imamo neke osobne vendete i malo upučeniji će viditi kako je ostalo svega 10ak igraća od kojih bi mogli biti ugroženi ako i toliko.Ljudi su izabrali pasivnost i neki, po meni čudni oblik igranja ove igre,ali ok..to je njihovo pravo,,u zadnjih tjedan dana slani su pozivi aktivnim pojedincima(sa zvijezdom),no svi su uspavani i isprićavaju se kako i nisu aktivni te na kraju odu u amone,,e sad,,tamo se očito nešto drugo dijeli Igore, ako kod nas ,recimo bi dobili eventualno čin.A nedaj bože da nekog zamoliš za malo agresivniji pristup u špilanju,praćenju ili fajtu,koma,fala lijepo,i odee... :zzz: :zzz:
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1136 na: Prosinac 07, 2011, 12:30:02 »

baš super da se svi skupa ljepo slažete  Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1137 na: Prosinac 07, 2011, 12:49:43 »

hahah dobri ste i ti horus i ti smoker..... kao prvo ja sam na početku bio daleko ispred svih hrvatskih igrača bio sam 1 po ekonomskima i rekao sam da necu igrati kao  Lips Sealed  i krenuo rokat..... 15 medalja 500k vojnih bodova sve govori..... svaki rat sa montikori sam dobio niti jedan nismo izgubili..... ono sa bulgary sam bio na sprovodu i rat je zvarsio prije nego sam se vratio a bas sam se veselio tim biserima..... dobro to nije bitno.... ajmo od smokera... prvo dok te 3 puta roknu na istu foru onda kolko ja znam ide poslovica pametno je jednom dosta a tebi nije ni 3 puta bilo.... a u r13 ćeš dobit svoje to budi siguran.... horuse hoćeš još jednu eru ja i ti po ekonomskim bodovima tko će biti bolji pa da ti pokazem kako se skupljaju ekonomskim bodovi pa da se prestanes preseravat.... e da i rekao sam ti onu caku koju nije znao muki pa bi mogao biti zahvalan jer sam htio da budes najjaci hrvatski igrač po ekonomskim bodovima..... mogao si reci hvala ali nije bitno.... a raspustanje vojske nebi nikad napravio a i imam dokaz pitajte tigera sve će vam objasnit samo se nemoze skuzit tko je....  Cheesy i dalje mislim da je to napravio netko tko je jako ljubomoran sigurno netko iz amon raa.... i da horuse ako nisi skuzio spijuni su bili cijelo vrijeme kod tebe samo ih nisi kuzio....  Wink za dany-a nemam kaj reci lik je super ali nije imao vremena ja sam čekao da ide s menom rokat ali nista.... mi smo svoje znanje pokazali samo su se par losih neugodnosti desilo u istom trenutku i jednostavno raspad sistema.... tko zna di bi bio u ovih 2 mjeseca....  Grin Grin Grin ja vam mogu reći sretno ali ću vas morat malo s Lips Sealed at jer ste bahati zato dečki unaprijed sretno.... smoker samo se nemoj usrat kako inače znađ i budi malo muško i igraj kako treba a nemoj mi tu u neke taktike... i sam znas da sam 10 puta bolji od tebe i netrebam ja ucit od nikoga nego bi mogli drugi učit od mene jer sam uvjek spreman pomoći.... good luck in r13 ali nećeš biti među prvih 20 necu ti dozvolit....  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1138 na: Prosinac 07, 2011, 12:59:23 »

kad god san igra bijo san u top5 bar na neko vrijeme(od 5mjeseca igre nadalje) pa cu bit i u r13,bar nakratko;)))
a ko je tebi reka tu caku??
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1139 na: Prosinac 07, 2011, 01:04:22 »

TKO JE TEBI REKAO TU CAKU? ti mi nesto pricao šta to alien radi ja sam malo razmislio i skuzio kaj radi.... i onda si me ispitivao šta radi.... i rekao sam ti.... i nemoj se tolko nadati ja znam kad si ti offline a ti neznas kad sam ja... nije vise ujutro.... ja sam u r95 redovito mijenjao off....  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!