Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:20:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240877 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #870 na: Kolovoz 07, 2011, 10:14:26 »

pa titane kako bi se on osjećao hrvatom a da nije izdao svoje....pa nebi se osjećao Grin
dac....ne se samo sekirati hehe...ajmo mi na gem ili pivu....dušmani će pasti prije ili kasnije (nisam nikoga poimenice prozvao tak da ...) *beer* *beer*
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #871 na: Kolovoz 08, 2011, 12:11:16 »

MANTIKORI    _WORMS_   13807   0   jel potreban ikakav komentar  Huh?
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #872 na: Kolovoz 08, 2011, 12:20:20 »

MANTIKORI    _WORMS_   13807   0   jel potreban ikakav komentar  Huh?
Odustali su na vrijeme dok ih nismo kompletno uništili , dobra odluka ! Cool
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #873 na: Kolovoz 08, 2011, 12:52:58 »

MANTIKORI    _WORMS_   13807   0   jel potreban ikakav komentar  Huh?
svaka čast momci....možda i horus nešto nauči iz ovoga osim da vrijeđa u osobnim porukama Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #874 na: Kolovoz 08, 2011, 01:32:09 »

ma to je on dogovorio sa lukijem da vam predaju Cheesy
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #875 na: Kolovoz 08, 2011, 02:06:44 »

haha vi ste au Turci su vrlo jaki, a Hrvati su kukavice držati savez s ma3x amo, iako je obećao da će razbiti:) amo dobio što je zaslužio obećava u borbi protiv ma3x mi je lagao 2 Croton. varalice ne ide kako bi prijateljstvo rat je započeo, ali nije dovršena još
di je nestao moj post kao odgovor na ovo......moj izbrisan ali bitno je da ovaj nije koji mi još uvijek diže živce >Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #876 na: Kolovoz 08, 2011, 04:03:47 »

di je nestao moj post kao odgovor na ovo......moj izbrisan ali bitno je da ovaj nije koji mi još uvijek diže živce >Grin
ako ti fali tvoj kanalizacijski uradak, naci ces ga netaknutog u citatu Odgovora #865 , pa uzivaj u njemu.
 a znaci nemas BAN Shocked Shocked Shocked . znaci da uz podobne i povlasteni postoje na forumu. sramota. tigere sramota. ja nisam 5 dana mogao na forum, jer ti moderator ne zna sto radi. usporedi ovo prostacenje gore s mojim postom:
"TIGRE, JEL TO TVOJE MASLO ILI TVOJ POSILNI   NE MOZE PODNJETI KONSTRUKTIVNU KRITIKU GLEDE SVOG RADA (nepotrebno brisanje postova) I GLEDE SVOG ODGOJA (nije se ispricao za isto), PA GA JE OBRISAO SAM.
PS ako je ovo posljednje, onda je krajnje vrijeme da pocnemo razmisljati o kadrovskim promjenama na forumu "

ako sam ja zbog ovog bio 6 dana u BAN-u. reci mi koliko ce i dali ce jasmna dobiti za svoj uradak:
"rodila te kukavica a i odgojila isto tako proizvođaču i zagađivaču okoline svojim fekalijama......izbrišete li me sada ili kaznite zbog ovoga imat čete pobunu na forumu.....luki uzmi google i prevedi......jedi svoj izmet i ne pojavljuj se više na ovom forumu"
daj nam ljepo objasni kakvi kriteriji ovdje vladaju i dali su oni isti za sve. pa cu i ja ubuduce umjesto da ih pitam za kucni odgoj i dobijem BAN, ljepo poslati u tri lepe  Smiley i uzivati u daljnjem koristenju foruma.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2011, 06:07:02 od Proxy » Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #877 na: Kolovoz 08, 2011, 04:10:07 »

crisangel: ajde se vi prestanite svađat.... horus ja sam ti rekao da me uopče ne zanima tvoje mišljenje i tvoju gluposti... daj se malo upristoji... ko malo djete se ponašaš.... kad pokažeš nesto na ovom serveru onda i pomognes malo hrvatima mozda te ljudi bolje shvate.... jer sam ja tvojima pomogao i tvoj iz saveza se jako lijepo zahvalio..... nego sam htio reci da mi je drago da su ovi poljaci dobili svoje... u ovih par dana kolko sam ratovao s njima mislim da su sve živce izgubili a kad su me (sje..ba...li) i dalje sam ih prcao sa spijama... =D htio bih zahvaliti savezu montikori koji je odlično odradio rat iako je moglo biti bolje te bi se htio zahvalit hadesu kao našem vođi koji je fakat srce od čovjeka i koji je po meni jedan od najboljih hrvatskih vođi na io.. jasmina bi se isto mogla smirit jer bi mogla bore dobit a znamo da tako lijepo lice nebi se smijelo živcirat...  *heart* *heart* *heart* podrazv od edija
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #878 na: Kolovoz 08, 2011, 04:17:05 »

ja mislio da su oni tvoji kunići, ali koliko vidim, ti tu jedini skačeš i živciraš se oko gluposti....
pa kaj si ti mislio, da možeš vrijeđat vodstvo do mile volje??
ja bi ti stisnuo ban najmanje doživotno, da tako pljuješ po vodstvu...

evo, ja se upravo vratio sa jednodnevnog bana, koji se odužio na skoro dva dana, ne zanima me ni što ni kako se dogodilo, ali evo me...
jel bi ti nekome dozvolio da vrijeđa i za Lips Sealed ava tvoje ljude?
ja sam bio moderator na jednome forumu, i sad sam, samo nemam toliko vremena za to, i znam kako je vodstvu.....
ako postoje neka pravila saveza, onda ih se mora poštivati... nisam ja majka božja, banan sam nekoliko puta, al šta je tu je, svi odgovaramo za svoje postupke....
mislim da je u ovom tvom slučaju razlika što si ti banan nekoliko puta do sada (OPROSTI ako griješim), a jasmini je možda prvi ili drugi put...
uglavnom, kaj god, bespotrebne svađe od kojih nema ni koristi ni napretka.... *crazy* *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #879 na: Kolovoz 08, 2011, 04:26:26 »

ako ti fali tvoj kanalizacijski uradak, naci ces ga netaknutog u citatu Odgovora #865 , pa uzivaj u njemu.
 a znaci nemas BAN Shocked Shocked Shocked . znaci da uz podobne i povlasteni postoje na forumu. sramota. tigere sramota. ja nisam 5 dana mogao na forum, jer ti moderator ne zna sto radi. usporedi ovo prostacenje gore s mojim postom:
"TIGRE, JEL TO TVOJE MASLO ILI TVOJ POSILNI   NE MOZE PODNJETI KONSTRUKTIVNU KRITIKU GLEDE SVOG RADA (nepotrebno brisanje postova) I GLEDE SVOG ODGOJA (nije se ispricao za isto), PA GA JE OBRISAO SAM.
PS ako je ovo posljednje, onda je krajnje vrijeme da pocnemo razmisljati o kadrovskim promjenama na forumu "

ako sam ja zbog ovog bio 6 dana u BAN-u. reci mi koliko ce i dali ce jasmna dobiti za svoj uradak:
"rodila te kukavica a i odgojila isto tako proizvođaču i zagađivaču okoline svojim fekalijama......izbrišete li me sada ili kaznite zbog ovoga imat čete pobunu na forumu.....luki uzmi google i prevedi......jedi svoj izmet i ne pojavljuj se više na ovom forumu"
daj nam ljepo objasni kakvi kriteriji ovdje vladaju i dali su oni isti za sve. pa cu i ja ubuduce umjesto da ih pitam za kucni odgoj i dobijem BAN, ljepo poslati u tri lepe p. m. i uzivati u daljnjem koristenju foruma.
koja riječ u tom postu je prosta,horus,bila sam kažnjena do jutros,jeli ti srce na mijestu ili bi ipak htio da to bude duže od tebe.....ja za razliku od tebe ne pišem okolo privatne poruke i ne prijetim,bila sam kažnjena sa razlogom i to prvi puta,proxy je napravio što je trebao i ljutnje nema

Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #880 na: Kolovoz 08, 2011, 04:34:44 »

http://www.youtube.com/watch?v=NVbCK_gGfTU.... za lukija!!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #881 na: Kolovoz 08, 2011, 04:51:50 »

molim vas da prestanete sa bespotrebnim komentarima, svađama, prepirkama...ovo je ipak tema namijenjena svijetu 95 i događanjima u istom i nije namijenjena za iskaljivanje vaših frustracija, otvorite si temu gdje ćete se međusobno vrijeđati...luki je na našem forumu dobio ban na 5 dana a ako se pojavi opet sa provokacijama dobiti će trajni ban...no ipak mislim da mu je ovaj izgubljeni rat gori od ikakvog bana, nazivao nas je kukavicama, nikakvim ratnicima a na kraju izgubio...i obratite malo pozornost na upravo dobiveni rat MANTIKORA...eto možete možda koju riječ hvale uputiti članovima istog saveza, jer su uspjeli svladati trenutno naj nezgodnijeg protivnika...ja bi htio čestitati svim članovima koji su izdržali tjedan dana lavovske borbe...i ne edy nisam najbolji vođa, da jesam nebi objavljivao rat u trenutku kada si ti dva dana za redom ostvario dvije strahovite bitke dana i riskirao tvoje uništenje Sad
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #882 na: Kolovoz 08, 2011, 04:59:02 »

edi: ajde ne kaki... ja sam kriv kaj vas nisam poslusao nego sam isao igrati belu....  Grin Grin Grin Grin za mene si najbolji vođa jer si odlično reagirao i sve.... a za moju glupost sam ja sam kriv....  Grin Grin Grin Grin Grin vazno da je ekipa super.... meni najbolji savez koji sam imao i ti ako vođa koji brine o svakom članu i koji ulaže tako puno vremena za svakog, neznam kako bi te vise pohvalio.... a i sam znas da me se neće rijesit iako je rat gotov... =D
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #883 na: Kolovoz 08, 2011, 06:05:14 »

Horuse, Jasmini je ovo prvi ban i naravno dobila je minimalni ban od nekoliko dana da se ohladi i da nam se vrati smirena, za razliku od 'stalnih mušterija'. Napominjem da nisam dužan davati detaljna obrazloženja zašto sam ja nešto napravio.

 Nemojte skretat sa teme ( kao ja sada ), ako tko ima kakva pitanja, postoje privatne poruke i sve se da riješiti na pristojan način.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #884 na: Kolovoz 08, 2011, 06:23:54 »

ajmo ljudi smirite napetosti vani je lijep dan treba upoznati stvaran svijet a ne svijet zvan 95 Lips Sealed
Evidentirano
 Str: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!