Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:42:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240879 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #855 na: Kolovoz 06, 2011, 11:01:40 »

Pa nemrem ja tu bit od 0-24, imam i ja privatni život... Lukitukii, prestani provocirati, a ti Jasmina smiri strasti.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #856 na: Kolovoz 06, 2011, 11:30:40 »

možeš ,možeš...jesi moderator? jesi! e pa dečko uvati poso i češljaj sve po redu a ne samo ono što se tebi sviđa Smiley
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #857 na: Kolovoz 06, 2011, 11:38:05 »

možeš ,možeš...jesi moderator? jesi! e pa dečko uvati poso i češljaj sve po redu a ne samo ono što se tebi sviđa Smiley

Nemogu, nemogu, nisam zaposlenik IO-a.. i da jesam, subota je neradni dan u IO-u.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #858 na: Kolovoz 07, 2011, 12:01:03 »

možeš ,možeš...jesi moderator? jesi! e pa dečko uvati poso i češljaj sve po redu a ne samo ono što se tebi sviđa Smiley
ne moze se vise bahatit, doveli smo ga u red malo i skinuli ovlasti.. a bas me zanima sto ce macaak reci na ove psovke. znam da ima podobnih, a sad cemo  vidjet, dali ima i povlastenih  Grin Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #859 na: Kolovoz 07, 2011, 12:04:22 »

rodila te kukavica a i odgojila isto tako proizvođaču i zagađivaču okoline svojim fekalijama......izbrišete li me sada ili kaznite zbog ovoga imat čete pobunu na forumu.....luki uzmi google i prevedi......jedi svoj izmet i ne pojavljuj se više na ovom forumu
ako ne dobijes ban poslje ovoga, ima da padne cijela IO postava, s obzirom zbog cega sam ga ja dobio.
mozda da za pocetak smjenimo moderatora, pa da organiziramo izbore za novog. ovo je ipak izborna godina Grin Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #860 na: Kolovoz 07, 2011, 05:51:40 »

ako ne dobijes ban poslje ovoga, ima da padne cijela IO postava, s obzirom zbog cega sam ga ja dobio.
mozda da za pocetak smjenimo moderatora, pa da organiziramo izbore za novog. ovo je ipak izborna godina Grin Grin

hm da, predizborna kampanja. Ne brini, hladi se
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #861 na: Kolovoz 07, 2011, 08:44:36 »

haha vi ste au Turci su vrlo jaki, a Hrvati su kukavice držati savez s ma3x amo, iako je obećao da će razbiti:) amo dobio što je zaslužio obećava u borbi protiv ma3x mi je lagao 2 Croton. varalice ne ide kako bi prijateljstvo rat je započeo, ali nije dovršena još
luki zovi vatrogasce čini mi se da ti gori sijeno hahahaha *sos* *sos*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #862 na: Kolovoz 07, 2011, 11:08:41 »

A ja mislio da je u cro2 samo napeto heheheeh  Grin, o   *freak*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #863 na: Kolovoz 07, 2011, 12:50:16 »

sunac vam vaš....pa stvarno kakav smo mi to narod.....zamolila me jasmina da ovo pošaljem...
jasmina-bok,kažnjena sam na forumu,molim te odgovori onom horusu kako ga nije zasmetalo to što su njega i njegov narod nazvali kukavicom več traži moju kaznu,to mu je bitnije,nemoj dobiti kaznu i ti pazi što pišeš.....
-koji vam je vrag,jedan luki baci kost i vi se međusobno pokoljete hahaha....luki ti da si tak jaka igračina i tvoji crvljivci isto,nebi gubili od početka rata,niste bili ni trena u vodstvu,
zato ti je bolje da šutiš....ne brini se za crissangel,pričao sam sa njime i čim složi vojsku bolje da vas nema,a to bi koliko mi je rekao moglo biti uskoro....ajmo Mantikori i svi hrvatski savezi koji ste u ratovima ili neobjavljenim ratovima,pokažite bandi da znate ratovati odnosno da oni neznaju...ajmooooooo :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
(moram i ja paziti što pišem hahaha....sve je bilo kulturno i u navijačkom žaru) Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #864 na: Kolovoz 07, 2011, 01:43:12 »

crissangel: luki jedna riječ i neću ti dati mira do kraja ere... si siguran da se želiš igrati?  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #865 na: Kolovoz 07, 2011, 06:28:31 »

sunac vam vaš....pa stvarno kakav smo mi to narod.....zamolila me jasmina da ovo pošaljem...
jasmina-bok,kažnjena sam na forumu,molim te odgovori onom horusu kako ga nije zasmetalo to što su njega i njegov narod nazvali kukavicom več traži moju kaznu,to mu je bitnije,nemoj dobiti kaznu i ti pazi što pišeš.....
-koji vam je vrag,jedan luki baci kost i vi se međusobno pokoljete hahaha....luki ti da si tak jaka igračina i tvoji crvljivci isto,nebi gubili od početka rata,niste bili ni trena u vodstvu,
zato ti je bolje da šutiš....ne brini se za crissangel,pričao sam sa njime i čim složi vojsku bolje da vas nema,a to bi koliko mi je rekao moglo biti uskoro....ajmo Mantikori i svi hrvatski savezi koji ste u ratovima ili neobjavljenim ratovima,pokažite bandi da znate ratovati odnosno da oni neznaju...ajmooooooo :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
(moram i ja paziti što pišem hahaha....sve je bilo kulturno i u navijačkom žaru) Grin
nisam ja trazio kaznu ta jasminu nego sam usporedio njezino prostacenje s onim za sto mi je lik proxy dao ban.
sto se tice likitukija: ja sam 98% siguran da lik koji se na forumu predstavlja tim imenom, nema nikakve veze s igracem istog imena u r95, vec da je to neki nas hrvatski provokator, koji pali naivcine na forumu. u svakom slucaju; kad sam ja dosao na bugarski forum i poceo pisati s translatorom krum ni se obratio i rekao da to ne mogu raditi i blokirao mi racun. pa tako ako ovaj lukituki ne zna ili ne zeli pisati hrvatski nasi moderatori (zreli su za smjenu) bi ga trebali opomenuti i blokirati
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #866 na: Kolovoz 07, 2011, 07:39:24 »

što se tiće Jasmine,već sam rekao da se slažem sa njom,što se tiće lukija 100% sam siguran da je to on (vjerujtemitojelukiglavomibradom),a što se tiće horusa,mislim da on kuje plan sa bugarima ili poljacima da nekom hrvatskom savezu objavi rat hahahaha.....horus,luki mi je rekao da imate neke dogovore sa njima...daj nam iznesi neke detalje *freak* *freak*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #867 na: Kolovoz 07, 2011, 08:03:46 »

pa titane kako bi se on osjećao hrvatom a da nije izdao svoje....pa nebi se osjećao Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #868 na: Kolovoz 07, 2011, 09:38:25 »

što se tiće Jasmine,već sam rekao da se slažem sa njom,
i ja se slazem s njom, ali ne i sa rijecnikom kojim je to izrazila.
što se tiće lukija 100% sam siguran da je to on (vjerujtemitojelukiglavomibradom)
a zbog cega si 100% siguran Huh? hoces li podjeliti sa nama izvor svoje sigurnosti u tu tvrdnju Lips Sealed
,a što se tiće horusa,mislim da on kuje plan sa bugarima ili poljacima da nekom hrvatskom savezu objavi rat hahahaha.....horus,luki mi je rekao da imate neke dogovore sa njima...daj nam iznesi neke detalje *freak* *freak*
ti mislis Shocked Shocked a pobogu , cime ti to mislis   *hahaha* *hahaha* da ti imas cime misliti, pokazao bi to u igri, a ne "mislio" tu na forumu   *crazy*. ja nikad nisam komunicirao s lukijem za razliku od tebe. pa ces ti u slijedecem postu iznijeti detalje tih dogovora. u suprotnom smatrat cu da si me nazvao izdajicom, te me time uvrijedio. a za uvredu slijedi  Grin Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #869 na: Kolovoz 07, 2011, 10:12:51 »

i ja se slazem s njom, ali ne i sa rijecnikom kojim je to izrazila. a zbog cega si 100% siguran Huh? hoces li podjeliti sa nama izvor svoje sigurnosti u tu tvrdnju :-Xti mislis Shocked Shocked a pobogu , cime ti to mislis   *hahaha* *hahaha* da ti imas cime misliti, pokazao bi to u igri, a ne "mislio" tu na forumu   *crazy*. ja nikad nisam komunicirao s lukijem za razliku od tebe. pa ces ti u slijedecem postu iznijeti detalje tih dogovora. u suprotnom smatrat cu da si me nazvao izdajicom, te me time uvrijedio. a za uvredu slijedi  Grin Grin
nemoj mi vrijeđati Jasminu i naciju.....za uvrijedu slijedi... Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!