Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:31:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240846 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #795 na: Srpanj 18, 2011, 12:55:39 »

ima ko da zeli igrat s menom da je vrsni poznavalac v4 i da je online pun k...jer stizu vojna vrimena triba lupat po bugarima Grin Grin Grin
ne stizu jos. vojna vremena ce doci na jesen! i ako ne odustanes do tada, rado cu te primiti u savez, pa da vidimo sto ce ostat od bugara   Cool
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #796 na: Srpanj 18, 2011, 12:26:15 »

a sta ti mislis ratovat? Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #797 na: Srpanj 18, 2011, 04:05:25 »

a sta ti mislis ratovat? Cheesy
naravno *guns* *guns* *guns* , pa ovo je ratna igra  Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #798 na: Srpanj 18, 2011, 09:02:13 »


....ma ne mogu,a da ne komentiram i ovaj sluča Lips Sealed .iako popljuvan i štošta....ipak "mali" harači
....da se može na kladionici kladiti i na ovo,uložio bi hihi....samo neznam kako neki imaju toliko gaća za vješati...pomalo sramota
jer koliko znam "mali" nije do sada ništa vješao,trenutno 2. u mnogo čemu,a pogotovo u vojnim bodovima za koje kaže da će
do kraja ere preći 1m....opet moram reći da povrh svega cijenim što porobljavanja skoro pa i nema.....a  Lips Sealed ,nesmijem više jer će me netko odmah napasti....
vjerujem ne pravi ratnici već zavidnici...."mali" drž se....vrag ne spava  :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:....pozdravljam još jednom CrissAngel  Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #799 na: Srpanj 18, 2011, 10:15:48 »

naravno *guns* *guns* *guns* , pa ovo je ratna igra  Grin
aj ne kaki koju si ti eru ratovo osim prve koju si igro sad kopiraš jednog igrača i pričaš lovačke priče drži se ti farme za drugo nisi
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #800 na: Srpanj 18, 2011, 10:18:06 »

 Smiley
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #801 na: Srpanj 18, 2011, 10:37:03 »

hihi....moglo bi tu postati živo sve mi se čini  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #802 na: Srpanj 18, 2011, 11:28:33 »

aj ne kaki koju si ti eru ratovo osim prve koju si igro sad kopiraš jednog igrača i pričaš lovačke priče drži se ti farme za drugo nisi
e moj tomo, a koga ti kopiras  Huh? jednu eru ne mozes odigrati pod istim imenom, nego bjezis od samog sebe. ;D ajd priznaj kako se zoves u kvalifikacijama i koji si  Tongue ja sam tamo 2 bitke izgubio, pa sad, tko farmer , a tko ratnik  Tongue
a ti titane, ako vec ljepis slike, mogao si i 24. mjesto uhvatiti, ili si ga namjerno izostavio ;D
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #803 na: Srpanj 19, 2011, 11:59:45 »

e moj tomo, a koga ti kopiras  Huh? jednu eru ne mozes odigrati pod istim imenom, nego bjezis od samog sebe. ;D ajd priznaj kako se zoves u kvalifikacijama i koji si  Tongue ja sam tamo 2 bitke izgubio, pa sad, tko farmer , a tko ratnik  Tongue
a ti titane, ako vec ljepis slike, mogao si i 24. mjesto uhvatiti, ili si ga namjerno izostavio ;D
ne kopiram nikog al da si farmer jesi  Cheesy da bjezim nemam od koga jel ja ovo vise nasrecu neigram svratim malo na forum provocirati farmercine
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #804 na: Srpanj 19, 2011, 12:54:25 »

e moj tomo, a koga ti kopiras  Huh? jednu eru ne mozes odigrati pod istim imenom, nego bjezis od samog sebe. ;D ajd priznaj kako se zoves u kvalifikacijama i koji si  Tongue ja sam tamo 2 bitke izgubio, pa sad, tko farmer , a tko ratnik  Tongue
a ti titane, ako vec ljepis slike, mogao si i 24. mjesto uhvatiti, ili si ga namjerno izostavio ;D


Evo da ne ispadne da se i ti ne vidiš...dakle nisi 24. već 26....,a i nisam htio stavljati da se vidiš
jer ćeš opet reći da te se napada bez razloga na forumu... Lips Sealed  vojni bodovi,ubijena/izgubljena vojska...
moram ti reći da su ti statistike koma odnosno,nemaš se baš čime pohvaliti osim dobrom farmom  Grin Grin Grin
...tražio si pa gledaj,šta ću ti ja  *easy* *easy* *easy*
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #805 na: Srpanj 19, 2011, 02:37:25 »



Evo da ne ispadne da se i ti ne vidiš...dakle nisi 24. već 26....,a i nisam htio stavljati da se vidiš
jer ćeš opet reći da te se napada bez razloga na forumu... Lips Sealed  vojni bodovi,ubijena/izgubljena vojska...
moram ti reći da su ti statistike koma odnosno,nemaš se baš čime pohvaliti osim dobrom farmom  Grin Grin Grin
...tražio si pa gledaj,šta ću ti ja  *easy* *easy* *easy*
eto horuse slika govori više od tisuču riječi pa nek se zaključi po njoj jel jei ili nisi farmerčina * Cheesy Cheesy
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #806 na: Srpanj 20, 2011, 04:48:33 »

eto horuse slika govori više od tisuču riječi pa nek se zaključi po njoj jel jei ili nisi farmerčina * Cheesy Cheesy
eto  Grin Grin.....znao sam da će ova tema opet živnuti  Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #807 na: Srpanj 20, 2011, 06:00:54 »

eto horuse slika govori više od tisuču riječi pa nek se zaključi po njoj jel jei ili nisi farmerčina * Cheesy Cheesy
slika govori ono sto govori, a to je da sam ja trenutno 26. igrac realma i 5. od hrvatskih igraca. ako se uzme u obzir da sam dao 3 tjedna fore svima , mogu reci da je to vrhunski uspjeh.isto kao sto je i ovo:

 
a gdje si ti Huh? pokazi svoja postignuca, a ako ih trenutno nemas, onda zacepi svoj gubec i primi se posla Cheesy
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #808 na: Srpanj 20, 2011, 06:30:08 »

slika govori ono sto govori, a to je da sam ja trenutno 26. igrac realma i 5. od hrvatskih igraca. ako se uzme u obzir da sam dao 3 tjedna fore svima , mogu reci da je to vrhunski uspjeh.isto kao sto je i ovo:

 
a gdje si ti Huh? pokazi svoja postignuca, a ako ih trenutno nemas, onda zacepi svoj gubec i primi se posla Cheesy
ooooo....uspori kume....govorimo o r95,a ne o drugim realmovima *xxx* *xxx* *xxx*....mi ti ionako nemožemo dati nikakvo priznanje za trud hihi
...čemu srđba  *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #809 na: Srpanj 20, 2011, 06:58:01 »

ooooo....uspori kume....govorimo o r95,a ne o drugim realmovima *xxx* *xxx* *xxx*....mi ti ionako nemožemo dati nikakvo priznanje za trud hihi
...čemu srđba  *black_eye* *black_eye*
tako je, ali ne moras ni kakiti po forumu, za to postoji drugo mjesto  *crazy*
Evidentirano

 Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!