Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:27:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240886 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #720 na: Svibanj 24, 2011, 11:41:13 »

Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #721 na: Svibanj 25, 2011, 07:27:14 »

pa ja sam pod broj 1 u oba poredka (vojni bodovi) : Igor245[FEUDALS] i Igor...[SWAT]
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #722 na: Svibanj 25, 2011, 01:12:34 »

pa ja sam pod broj 1 u oba poredka (vojni bodovi) : Igor245[FEUDALS] i Igor...[SWAT]

 Grin Grin Grin.ups sory.zaboravio da jos gledas slikovnicu.........u borbi koju si dao link koji si ti igrac?.......... Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #723 na: Lipanj 04, 2011, 04:35:15 »

ugl. budi ovdje zadovoljan ako ces doc medju 50 ...nemoj previse ocekivati da se nebi razočarao...
evo, ja sam zadovoljan *YAHOO* *YAHOO* dosao sam medju prvih 50  *dance* 2 mjeseca prije nego sto sam ja to ocekivao i 7 mjeseci prije nego sto si ti to ocekivao. obojici nam ne ide matematika. Grin  i daj potegni malo, nemoj zabusavati. nece biti isti osjecaj zamjene mjesta na tablici ako budes prvi ili recimo 10  Grin
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2011, 05:10:32 od Proxy » Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #724 na: Lipanj 04, 2011, 07:51:15 »

et s tobom horuše u prvih 50 je 16 hrvata,što ja znam...ccc.....zamisli taj savez...pa razbili bi sve žive...ma kakvi vozači konjskih kola iz sofie,nula bodova....... utopia
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2011, 08:18:37 od Proxy » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #725 na: Lipanj 05, 2011, 11:01:33 »

et s tobom horuše u prvih 50 je 16 hrvata,što ja znam...ccc.....zamisli taj savez...pa razbili bi sve žive...ma kakvi vozači konjskih kola iz sofie,nula bodova....... utopia
potpuno si u pravu........... vrata Amona su za sve njih otvorena....... napisao sam to na pocetku ere. samo me onda zbog bodova nitko nije shvacao ozbiljno
Evidentirano

Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #726 na: Lipanj 06, 2011, 12:28:44 »

potpuno si u pravu........... vrata Amona su za sve njih otvorena....... napisao sam to na pocetku ere. samo me onda zbog bodova nitko nije shvacao ozbiljno
Kad jednom nekoga sutnes kroz vrata tesko se je vratiti nazad kroz ta ista vrata :hmmm: jedino da probas  *WALL* i opet nejde  *black_eye* Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #727 na: Lipanj 06, 2011, 03:04:42 »

Kad jednom nekoga sutnes kroz vrata tesko se je vratiti nazad kroz ta ista vrata :hmmm: jedino da probas  *WALL* i opet nejde  *black_eye* Grin
ne znam o cemu pises Huh? tebe nije nitko sutnuo osim tvog vlastitog "velikog" ega *crazy* otisao si bez valjanog razloga,i sto je najgore poveo vecinu dobrih igraca za tobom. dokaz da nisi bio u pravu je da ni bez mene nisi uspio odrzati drugi savez i da su ti se ljudi poceli osipati za par tjedana.  Grin nije jednostavno biti lider, to si vec trebao nauciti proslu eru, jer da si ti lider NA VI bi bio prvi proslu eru, ali mortisa nisi mogao zamjeniti. da te tvoj ego nije sutao, danas bi Amon bio medju prvih 5 saveza, al sto ces, sto je put tezi, na kraju je pobjeda slađa Wink
Evidentirano

Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #728 na: Lipanj 06, 2011, 07:03:22 »

Neznam tko briše stalno moje postove? *crazy* Slobodno nek kaže poslat ču ga tamo di mu je i mjesto i više nikad neču doči na ovaj forum!!!
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #729 na: Lipanj 06, 2011, 07:22:04 »

Neznam tko briše stalno moje postove? *crazy* Slobodno nek kaže poslat ču ga tamo di mu je i mjesto i više nikad neču doči na ovaj forum!!!

Dany, ja sam ti obrisao post, ipak postoje pravila koja ti redovito kršiš sa nekulturnim riječnikom ili spamaš i još ti nisam u PP poslao opomenu da smiriš strasti, a ti se buniš. Ovo kaj si sad napisao, smatrat ču kao da si me i poslao, tako da ču ja sad tebe poslati isto. Ako smatraš da nisam pravilno postupio, žali se tigru i možda te on vrati prije ( a ja ću te pratit )




Zbog ponašanja nekih članova foruma, očito je potrebno postaviti jasna pravila i sankcije.
Neprimjereno ponašanje na forumu uključuje:
1. Spamanje tema na forumu.
   a. Pisanje stvari koje nemaju nikakve veze sa temom, samo da bi ih napisali.
   b. Stavljanje samo emotikona u poruke ili korištenje previše emotikona u porukama.
2. Vrijeđanje drugih ljudi na forumu.
3. Raspirivanje svađa.
4. Uvredljive stvari u profilima.
5. Bilo koji oblik nekulturnog ponašanja.

Član foruma koji prekrši nešto od navedenog, ali i druge stvari koje nisu prikladne, će biti kažnjen.
1. Opomena u privatnoj poruci ili u temi na forumu.
2. 2 dana zabrana pisanja na forumu.
3. 5 dana zabrana pisanja na forumu.
4. 10 dana zabrana pisanja na forumu.
5. Trajni ban s foruma.

Vrijedi od 6.12.2010


Čak sam ti podcrtao  *crazy*
Evidentirano

Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #730 na: Lipanj 06, 2011, 08:14:18 »

Dany, ja sam ti obrisao post, ipak postoje pravila koja ti redovito kršiš sa nekulturnim riječnikom ili spamaš i još ti nisam u PP poslao opomenu da smiriš strasti, a ti se buniš. Ovo kaj si sad napisao, smatrat ču kao da si me i poslao, tako da ču ja sad tebe poslati isto. Ako smatraš da nisam pravilno postupio, žali se tigru i možda te on vrati prije ( a ja ću te pratit )




Zbog ponašanja nekih članova foruma, očito je potrebno postaviti jasna pravila i sankcije.
Neprimjereno ponašanje na forumu uključuje:
1. Spamanje tema na forumu.
   a. Pisanje stvari koje nemaju nikakve veze sa temom, samo da bi ih napisali.
   b. Stavljanje samo emotikona u poruke ili korištenje previše emotikona u porukama.
2. Vrijeđanje drugih ljudi na forumu.
3. Raspirivanje svađa.
4. Uvredljive stvari u profilima.
5. Bilo koji oblik nekulturnog ponašanja.

Član foruma koji prekrši nešto od navedenog, ali i druge stvari koje nisu prikladne, će biti kažnjen.
1. Opomena u privatnoj poruci ili u temi na forumu.
2. 2 dana zabrana pisanja na forumu.
3. 5 dana zabrana pisanja na forumu.
4. 10 dana zabrana pisanja na forumu.
5. Trajni ban s foruma.

Vrijedi od 6.12.2010


Čak sam ti podcrtao  *crazy*


A di je nestalo ovo pod broj 1. Jer koliko vidim on bi triba bit pocascen time sta mu nisi poslao opomenu ali zato za bann UVJEK SPREMAN!!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #731 na: Lipanj 06, 2011, 11:28:39 »

evo, ja sam zadovoljan *YAHOO* *YAHOO* dosao sam medju prvih 50  *dance* 2 mjeseca prije nego sto sam ja to ocekivao i 7 mjeseci prije nego sto si ti to ocekivao. obojici nam ne ide matematika. Grin  i daj potegni malo, nemoj zabusavati. nece biti isti osjecaj zamjene mjesta na tablici ako budes prvi ili recimo 10  Grin
sta vam je ljudi horus ce vas sve prestici po bodovima smio bi i kladiti se na horusa  Angry Angry Angry Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #732 na: Lipanj 07, 2011, 01:38:54 »

ooo vid,vid...javlja se lik kojemu su uzor vozači konjskih kola iz sofije..eee de si care.... Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #733 na: Lipanj 07, 2011, 09:43:01 »

ohohooo...pa tu se nešto dešava koliko vidim...a ti dany,stari izgredniče hahaha,znaš da moraš biti dobari pristojan kao i svi mi,a
iako je u državi demokracija,tu mislim da vlada neki drugi sistem još uvijek i prije nego li nešto napišeš moraš pročitati tamo
pravila ponašanja jer koliko vidim da za neke vrijede,a za druge ne ili se to pravila svako malo mijenjaju  Grin Grin
...ih skoro zaboravih pozdraviti svoga staroga prijatelja Daca,a i moje stare FEUDALSe di god bili...mali Edy tebi isto poseban pozdravčić  :hooray: :hooray: :hooray:
(vele da slika govori više od riječi Edy)  Wink Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #734 na: Lipanj 08, 2011, 12:16:55 »

ooo vid,vid...javlja se lik kojemu su uzor vozači konjskih kola iz sofije..eee de si care.... Grin
ma sad su se bugari modernizirali imaju nabrijana konjska kola,spustena skoro do poda,alu felge ma skoro full oprema  Grin Grin ipak su oni u europi tj europskoj uniji pa napreduju  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!