Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:31:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240764 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #630 na: Travanj 08, 2011, 09:29:19 »

Croatia, firestorm, vatreni... Eto to su jedni od nasih saveza i ujedno jedni od najjacih Tongue
smijesno  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
fireforce
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #631 na: Travanj 09, 2011, 03:52:32 »

to sam i rekao da nemam ništa protiv nikoga, neka igra kako ko želi. samo kažem da mi je žao da kraj sebe nemam niti jednog hrvata ratnički opredjeljenog. i onda naravno da me pogodi kada farmer kao ti pita za neku akciju. ti igraš svoju igru, ja svoju i sve super ali dok nebudeš bio na vojsci nemoj ništa tražiti od mene i to je sva priča.
gospon Mario imam ja 300-tinjak lakih koplja i 7 barnjeva, te se trenira 60 lakih strela(tajno oružje)...  sve farme su mi na 4lvl da nebi bio prozvan farmerom... vojska mi ždere pola produkcije, a napadat nemam koga i nemogu, 2 puta sam prešao call of duty, 3 puta medal of honor sad igram 4. puta, čak sam predao papire za HV nebi li poboljšao vojno stanje u imperiji, tražim stručan savjet kod velemajstora, možete li mi kako pomoći???   
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #632 na: Travanj 09, 2011, 09:03:41 »

 Grin Grin Grin....... Lips Sealed no..... *hahaha*
Evidentirano
dody
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #633 na: Travanj 09, 2011, 12:25:30 »

ma dobri su ovi u r95 dečki... ali ima premalo žena u r95 osim vladi koja ima 95 godina s popustom!!  Grin ja bi rado da moja buduca žena jasmina dođe igrati....  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* Smiley
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #634 na: Travanj 09, 2011, 01:24:53 »

ma dobri su ovi u r95 dečki... ali ima premalo žena u r95 osim vladi koja ima 95 godina s popustom!!  Grin ja bi rado da moja buduca žena jasmina dođe igrati....  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* Smiley
pa zar ti nisam rekla da igram,ajme,oprosti bilo je važnijih stvari od imperije *friends*
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #635 na: Travanj 09, 2011, 02:06:10 »

Croatia, firestorm, vatreni... Eto to su jedni od nasih saveza i ujedno jedni od najjacih Tongue

samo da ne uđe igor245 jer u suprotnom odmah ce se savez raspasti..taj ima peh da gdje on uđe polako al sigurno savez nestane ili ode u kukuruz....  Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #636 na: Travanj 09, 2011, 03:13:42 »

samo da ne uđe igor245 jer u suprotnom odmah ce se savez raspasti..taj ima peh da gdje on uđe polako al sigurno savez nestane ili ode u kukuruz....  Cheesy
ma što ući gdje ? ne znam kako ti to zamišljaš  i što to ti radiš... al nebi ja takav savez ipak je jedan onda višak , jedino ak edi ode ?! a i to mjesto kukuruz ti nije baš nešto ...
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #637 na: Travanj 10, 2011, 09:36:38 »

eee da....došao je i moj trenutkić da se pozdravim sa svima jer kao što većina sa kojima se znam i nadam se da ćemo si ostati dobri,,,htio bih sve njih,dobre ljude pozdraviti...
ja sam za ovu eru završio igru,Ulmar je u sigurnim rukama i siguran sam da neće biti kiksa od strane ulmara ....
ma da skratim...svima želim uspjeha i što manje...hehe....spavanja i puno dobrih bitaka i što manje zabijanja Wink)
posebno pozdravljam naše Hrvatske saveze i u R82 i 95 i gdje god bili....vjerujem da se budemo družili iduću eru u nekima od ovih svjetova.....pusa svima,a posebno ženskom djeku ekipe...SRETNO Smiley))) Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
....
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #638 na: Travanj 10, 2011, 10:08:38 »

Ekipa znate li od koga je FRIDRIH kapitulira? Mene je prosli tjedan porobija 3x bez povoda i od sinoc sam mu u vise navrata razbija vojsku (od 85k je dosa na 1k) a za to vrijeme je sitno porobljen i na kraju opet nije kapitulira od mene nego od nekog drugog. Volija bi znat o kome se radi jer se nekome opako zamjerija kao i meni Embarrassed
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #639 na: Travanj 11, 2011, 01:23:58 »

Ekipa znate li od koga je FRIDRIH kapitulira? Mene je prosli tjedan porobija 3x bez povoda i od sinoc sam mu u vise navrata razbija vojsku (od 85k je dosa na 1k) a za to vrijeme je sitno porobljen i na kraju opet nije kapitulira od mene nego od nekog drugog. Volija bi znat o kome se radi jer se nekome opako zamjerija kao i meni Embarrassed
od mene nije onda ne znam od koga bi mogao  Huh?
Evidentirano

.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #640 na: Travanj 11, 2011, 10:38:19 »

ja mislim da je od lukitukia, jer su si jako blizu...
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #641 na: Travanj 12, 2011, 01:16:23 »

dobar si igore, od tebe nije, ha ha... pa od tebe nije niko kapitulirao i još niko ni neče skoro, ha ha
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #642 na: Travanj 12, 2011, 11:52:59 »

dobar si igore, od tebe nije, ha ha... pa od tebe nije niko kapitulirao i još niko ni neče skoro, ha ha
Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #643 na: Travanj 14, 2011, 04:55:53 »

i taman kad sam našao dobrog igrača i saveznika crnog-grgu on napravi potez za koji je meni doista nejasan. napadne luki-tukija i ostane bez vojske. zaspo je kaže čovjek, mislio ga je uhvatiti da mu vojska nije doma i popljačkati ga. ma samo me zanima otkud mu takva ideja da uopče to i pokuša. nažalost grga je na odmoru i samo se možemo da če ga jad proči u ova dva dana i da če se vratiti. prvo mu skidam kapu na borbenošču do sada a onda tako glup potez. grga, vrati nam se i bit če sve ok. to te samo može ojačati samo ako ima želje i volje!
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #644 na: Travanj 14, 2011, 05:14:11 »

ajde grga vračaj se......kako da igram bez svog generala i taman su nam proradile masovne....poslat čemo ti svi poklon i eto vojske koliko hočeš *friends*
Evidentirano
 Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!