Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 02:03:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241678 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #495 na: Ožujak 06, 2011, 11:06:29 »

dobar savez??? dobar savez mora imati karizmaticnog vodju, cilj i ustroj koji se postuje. oni nemaju nista od toga. oni su skup vrhunskih igraca kojima ja u tom sastavu nisam dao ni mjesec dana da ce se odrzati. poceli su se raspadati i nece trajati dugo da se potpuno razidju...
               neznam čemu ovo al ajde ako te veseli era je tek u početku i još če se puno igrača nači koji neče imati iste ciljeve i zato če tražiti savez koji če gurati ka tim ciljevima savez nemora imati 20 članova da bi bio dobar jel na kraju se svede na njih 5-6 maks koji ratuju i koji imaju vojsku ako se sječaš tako je bilo i u tvom amonu slavu ti je donjelo 5-6 igrača i pokaži malo poštovanja prema tome a ne pljuj i neveseli se neče se ništa raspasti ostat čemo mi i ovu tu do kraja
Evidentirano
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #496 na: Ožujak 06, 2011, 12:31:07 »

dobar savez??? dobar savez mora imati karizmaticnog vodju, cilj i ustroj koji se postuje. oni nemaju nista od toga. oni su skup vrhunskih igraca kojima ja u tom sastavu nisam dao ni mjesec dana da ce se odrzati. poceli su se raspadati i nece trajati dugo da se potpuno razidju...

sve je to lijepo moj Horus , samo ti bi Proslu eru bio u PODRUMU da ti ti isti vrhunski igraci nisu pritekli u pomoc i pridodali svoje ekonomske bodove i svaoja zalaganja u tvom savezu , ovu eru si zapoceo kako si vec to i napravio ovu eru ces mozda biti medju prvih 100 saveza , eto toliko o tvojoj Karizmi  Cool Cool

Ko je taj Pokemon  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #497 na: Ožujak 06, 2011, 01:39:08 »

               neznam čemu ovo al ajde ako te veseli era je tek u početku i još če se puno igrača nači koji neče imati iste ciljeve i zato če tražiti savez koji če gurati ka tim ciljevima savez nemora imati 20 članova da bi bio dobar jel na kraju se svede na njih 5-6 maks koji ratuju i koji imaju vojsku ako se sječaš tako je bilo i u tvom amonu slavu ti je donjelo 5-6 igrača i pokaži malo poštovanja prema tome a ne pljuj i neveseli se neče se ništa raspasti ostat čemo mi i ovu tu do kraja
nista se ja ne veselim, nego samo konstatiram situaciju, a danasnji odlazak jos jednog clana ide tome u prilog. svaka cast i slava onina koji su doveli amon na prvo mjesto proslu eru, ali to nisu samo 5-6 igraca, nego svali igrac koji je usao u savez.svak je dao svoj doprinos u ugradio sebe unutra.znam da svi briju na neke ratnike, ali svi clanovi su jenako vrijedni i svak na svoj nacin doprinosi savezu. sjeti se samo mukija , a i ti nisi nesto puno ratovao izuzev zadnji mjesec. ti osobno si puno doprinjeo razvoju amona, ali u tom doprinosu najmanju ulogu su igrali vojni bodovi. pa zar zato sebe smatras manje vrijednim clanom Huh? tu je problem u razmisljanju.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #498 na: Ožujak 06, 2011, 01:49:56 »

ehheheheeh,tad san ima od tebe 15k više a sada 30k pa ti gledaj svoju matematiku Grin
he, matematika je zanimljiva, sve ovisi kako ju gledas. za 3 tjadna ces imati 60k vise od mene. ti ces imati oko 90k a ja oko 30k i bit cu ti u x3 opsega. pa ti zakljuci dali napredujes ili stagniras u odnosu na mene Smiley
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #499 na: Ožujak 06, 2011, 02:14:32 »

da to je istina,ali ti si reka da ces me sustici,ja tako gledan,a ne matematički,nekuzis ,ti na dan se dignes mozda 200-700 bodova a ja 1000-2500 bodova,u tome je vrazlika,ako me mislis stic sitoacija se mora obrniti a s tim da ja iman vise od 800k seljaka a ti puno manje,ma necu ja raspravljat vidit cemo sve Wink
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #500 na: Ožujak 06, 2011, 02:40:41 »

nista se ja ne veselim, nego samo konstatiram situaciju, a danasnji odlazak jos jednog clana ide tome u prilog. svaka cast i slava onina koji su doveli amon na prvo mjesto proslu eru, ali to nisu samo 5-6 igraca, nego svali igrac koji je usao u savez.svak je dao svoj doprinos u ugradio sebe unutra.znam da svi briju na neke ratnike, ali svi clanovi su jenako vrijedni i svak na svoj nacin doprinosi savezu. sjeti se samo mukija , a i ti nisi nesto puno ratovao izuzev zadnji mjesec. ti osobno si puno doprinjeo razvoju amona, ali u tom doprinosu najmanju ulogu su igrali vojni bodovi. pa zar zato sebe smatras manje vrijednim clanom Huh? tu je problem u razmisljanju.
       5-6 igrača da da nije bilo njih amon bi bio prvi samo po istraživanjima saveza možda ni to
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #501 na: Ožujak 06, 2011, 04:18:59 »

Horuse da se to tako racuna onda nebi bila tolika razlika izmedju 1. I 50. Mjesta...Ti to znas ali ovako se samo tjesis Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #502 na: Ožujak 06, 2011, 07:59:40 »

Horuse da se to tako racuna onda nebi bila tolika razlika izmedju 1. I 50. Mjesta...Ti to znas ali ovako se samo tjesis Cheesy
znas ti jako dobro kako se to racuna *hahaha* *hahaha* bio si prvi dok je muki bio 30ti, a na kraju mu nisi bio ni u x2.al dobro, ako si zaboravio podsjetit cu te ja opet ovu eru Cool
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #503 na: Ožujak 06, 2011, 08:28:33 »

ajd dosta svadje po forumu ne gledate da su kauboji u ratu da bi trebalo djelovati hehheeh ajde da vidimo hrvate na djelu farmeri Grin Grin Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #504 na: Ožujak 06, 2011, 09:05:08 »

znas ti jako dobro kako se to racuna *hahaha* *hahaha* bio si prvi dok je muki bio 30ti, a na kraju mu nisi bio ni u x2.al dobro, ako si zaboravio podsjetit cu te ja opet ovu eru Cool

to je bilo zato jer je muki znao sta treba radit dok sam ja jos bio neiskusan...a bas me zanima u kolko si mu ti bio... hehe...
ugl. budi ovdje zadovoljan ako ces doc medju 50 ...nemoj previse ocekivati da se nebi razočarao...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #505 na: Ožujak 06, 2011, 09:11:12 »

Krenuli ste sa ujedinjenjem hrvata u svijetu r95, svi ste bili složni, neki su čak rekli da će zaboraviti svađe iz svijeta r71 ili neznam kojeg drugog svijeta, samo da se napokon hrvati ujedine. Gdije je sad to nestalo?! 
Molim vas da se držite teme o svijetu r95, ako se želite svađati (u granicama pristojnosti) otvorite si novu temu u spomen prijašjnih borbi između pojedinih igrača pa se nadmudrujte tko je bolji igrač Smiley
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #506 na: Ožujak 06, 2011, 09:17:19 »

Krenuli ste sa ujedinjenjem hrvata u svijetu r95, svi ste bili složni, neki su čak rekli da će zaboraviti svađe iz svijeta r71 ili neznam kojeg drugog svijeta, samo da se napokon hrvati ujedine. Gdije je sad to nestalo?! 
Molim vas da se držite teme o svijetu r95, ako se želite svađati (u granicama pristojnosti) otvorite si novu temu u spomen prijašjnih borbi između pojedinih igrača pa se nadmudrujte tko je bolji igrač Smiley
a nece oni nikad stati svadjati se bio sam 2 dana u bugarskom savezu da vidite to kako rade bugari i nebi nikad otisao od njih da me mario i ren nisu nagovorili na novi pocetak sa novim savezom
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #507 na: Ožujak 06, 2011, 09:50:18 »

tako treba proxy, a ti horuše ako se misliš prepucavati ajd si otvori temu horuš je bog ili šta već i odi tamo liječiti svoje frustracije, veliki vođo, ne bi ti dao da vodiš stado papirnatih ovaca, stvarno ga pretjeruješ
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #508 na: Ožujak 06, 2011, 10:52:47 »

mi smo takva nacija da bolje volimo za Lips Sealed i svoga čovjeka nego nekoga nepoznatoga,,,provokacija je isto kao i provokatora
uvijek bilo i bit će i ne treba na njih obraćati pažnju jer ako nemogu nikako privući pozornost na sebe,onda je to na ovakav
provokativni način,mislim da svatko treba gledati svoje poslove,ako će nekome pomoći ok ako neće opet ok i idemo dalje,a
ne pokušavati zavaditi ljude...ajmo se baviti igrom,a ne provokacijama.....žao mi je što moji gerilci nemaju malo više vojske da se priključimo
ratu jer ovako bi to bilo totalno bez veze i sigurna pušiona,imamo vremena pomoći jedni drugima,pola svih HR saveza nema vojsku da se obrani,a kamoli da napada
nikoga ne branim niti išta ali kauboji nisu bez veze ušli u taj rat,znaju kako će ga odraditi i nisu nikoga tražili pomoć koliko ja znam i nevidim razlog da se sad tu
nekome nabija na nos zašto im se ne pomogne,da izbacim pola saveza van zbog neznanja onda bi možda i mogli u rat sa  nekim,ovako ništa  Lips Sealed ...bit će prilike za dokazivanja :hooray: :hooray:
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #509 na: Ožujak 06, 2011, 10:57:42 »

mi smo takva nacija da bolje volimo za Lips Sealed i svoga čovjeka nego nekoga nepoznatoga,,,provokacija je isto kao i provokatora
uvijek bilo i bit će i ne treba na njih obraćati pažnju jer ako nemogu nikako privući pozornost na sebe,onda je to na ovakav
provokativni način,mislim da svatko treba gledati svoje poslove,ako će nekome pomoći ok ako neće opet ok i idemo dalje,a
ne pokušavati zavaditi ljude...ajmo se baviti igrom,a ne provokacijama.....žao mi je što moji gerilci nemaju malo više vojske da se priključimo
ratu jer ovako bi to bilo totalno bez veze i sigurna pušiona,imamo vremena pomoći jedni drugima,pola svih HR saveza nema vojsku da se obrani,a kamoli da napada
nikoga ne branim niti išta ali kauboji nisu bez veze ušli u taj rat,znaju kako će ga odraditi i nisu nikoga tražili pomoć koliko ja znam i nevidim razlog da se sad tu
nekome nabija na nos zašto im se ne pomogne,da izbacim pola saveza van zbog neznanja onda bi možda i mogli u rat sa  nekim,ovako ništa  Lips Sealed ...bit će prilike za dokazivanja :hooray: :hooray:

tako je...ima vremena....  Smiley i bit ce prilika  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!