Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:36:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240912 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #390 na: Veljača 21, 2011, 01:51:37 »

imam pitanje za sve vas......zašto je onoliko hrvatskih igrača kapituliralo......jeli to neko novo obilježje hrabrih ratnika Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #391 na: Veljača 21, 2011, 04:10:12 »

kraljevska kobra! ;D Wink
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #392 na: Veljača 21, 2011, 07:38:36 »

imam pitanje za sve vas......zašto je onoliko hrvatskih igrača kapituliralo......jeli to neko novo obilježje hrabrih ratnika Smiley
to su pravi hrvatski igraci hehehe koji ce nas voditi kroz ovu eru  Tongue Tongue
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #393 na: Veljača 21, 2011, 08:24:40 »

to su pravi hrvatski igraci hehehe koji ce nas voditi kroz ovu eru  Tongue Tongue

a sto ce tek bit kad amoni pocnu dizat gace... ipak su proslu eru bili prvi po tome  Grin
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2011, 08:26:20 od maximus » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #394 na: Veljača 21, 2011, 11:02:07 »

 *black_eye* *black_eye* *black_eye*
ukra mi likk 300k ressa Cry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #395 na: Veljača 21, 2011, 11:02:30 »

A ovo je zanimljivo: Špijun poslan od Horus , je uhvaćen pri pokušaju prolaza kroz našu obranu.
 Grin. I to ne jednom...
a sto je tu zanimljivo  Huh? meni je samo to zanimljivo sto si to napisao na forumu. znas da te nisam nikad napao u ove tri godine. ali ne vidim cemu paranoja, kad ti igrac koji je 8x slabiji od tebe posalje spijuna. cak da je i prosao,ne bih mogao ocitati podatke, a ni napasti te.to si do sad valjda trebao znat. a ne bih te ni napao, ipak si ti moj ucenik Grin
a da ti ne bude dosadno, od danas cu ti svaki dan poslat jednog spijuna kao podsjetnik, pa ti kad ga dobijes, pogledaj tablicu poretka i vidi koliko je jos igraca izmedju nas. ako pratis svaki dan, kroz 3 mjeseca ces moci precizno izracunati kad vise neces biti ispred mene.a kad do toga dodje, zanima ne dali ces tada nagovarati druge da me robe i napadati me (kao sto si mukija proslu eru) ili ces se sjetiti da si hrvat i da ne napadas hrvatske igrace Wink uglavnom ja necu napasti prvi, a ni moj savez!! sretno i uzivaj u igri
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #396 na: Veljača 21, 2011, 11:35:27 »

Haha, strasan si.... To nije nista drugo nego prociranje koje tebe zadovoljava a ja cu ti se samo smijat Grin
 Grin Grin i ne mozes me samo tako optuzivat za stvari koje nemas dokaza...  ;D

Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #397 na: Veljača 21, 2011, 11:37:49 »

Optuzio si me da moj acc igra vise ljudi i zaprijetio da nastavi samo jedan jer cu inace zavrsit kao nos... *xxx*
Daj uzivaj u igri, ne zahebavaj ostale Grin
Evidentirano
davor17
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #398 na: Veljača 21, 2011, 11:59:12 »

ma dist pusti ga pise gluposti.on zna da si mu velika prijetnja pa se boji.mislim bog rata a zavrsio eru sa 50k vojnih bodova.velikog ratnika.heheh
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #399 na: Veljača 21, 2011, 12:02:47 »

tvoj kolega Crissangel ti nije objasnioo u cem jee stvar??.pitaj gaa pa ce ti bit jasnoo  Wink
nemam potrebe pitati ga ista jer ostatak saveza nema  u planu bit s vama u losim odnosima .... takodjer on nije ni vodja ni casnik tako da dok vi ne prekinete mironi on vas nemoze napas sve dok je u savezu kad izadje iz saveza neka radi sta hoce i ako tad napadne hr savez nece vise moci doci kod nas nazad..... sad pricamo u njegovo ime ali to vrijedi za sve.......  takodjer mi mi ostali igraci u savezu nismo njegove sluge i podanici te mi ne plesemo kako on svira kao sto vidim da je u vasem slucaju jer sve do sad do kad horus nije igrao sve bio ok i eto sad se on aktivira i odmah problemi..... HALO ljudi razmisljajte svojom glavom i sami za sebe nece te valjda dozvolit da "pametni" odlucuju za vas......
to su pravi hrvatski igraci hehehe koji ce nas voditi kroz ovu eru  Tongue Tongue
prerano je da odlucujes ko ce vodit nemoj bit siguran da nece.... Smiley
a sto je tu zanimljivo  Huh? meni je samo to zanimljivo sto si to napisao na forumu. znas da te nisam nikad napao u ove tri godine. ali ne vidim cemu paranoja, kad ti igrac koji je 8x slabiji od tebe posalje spijuna. cak da je i prosao,ne bih mogao ocitati podatke, a ni napasti te.to si do sad valjda trebao znat. a ne bih te ni napao, ipak si ti moj ucenik Grin
a da ti ne bude dosadno, od danas cu ti svaki dan poslat jednog spijuna kao podsjetnik, pa ti kad ga dobijes, pogledaj tablicu poretka i vidi koliko je jos igraca izmedju nas. ako pratis svaki dan, kroz 3 mjeseca ces moci precizno izracunati kad vise neces biti ispred mene.a kad do toga dodje, zanima ne dali ces tada nagovarati druge da me robe i napadati me (kao sto si mukija proslu eru) ili ces se sjetiti da si hrvat i da ne napadas hrvatske igrace Wink uglavnom ja necu napasti prvi, a ni moj savez!! sretno i uzivaj u igri
ti si se zapjenio na criss a taj acc igra disturbed a ako se nevaram ti si se posvadjao i sto si vec radio s edi-em (nosferatu) tako da ja jednostavno nevidim razlog za to sve?Huh?
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #400 na: Veljača 21, 2011, 12:09:04 »

covjeku dosadno u zivotu....horuse pa rekao si nam da si nam dao 3 tjedna fore... nemoj se zamarat glupostima onda...brzo se razvijaj i radje o tome razmisljaj inace neces stic nas sve presitc  Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #401 na: Veljača 21, 2011, 12:09:57 »

i evo ti jedna pjesma....http://www.youtube.com/watch?v=awULfkegm2c

uzivaj u njoj i neka ti bude podsjednik na mene....  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #402 na: Veljača 21, 2011, 01:27:32 »

ti si se zapjenio na criss a taj acc igra disturbed a ako se nevaram ti si se posvadjao i sto si vec radio s edi-em (nosferatu) tako da ja jednostavno nevidim razlog za to sve?Huh?
upce se nisam zapjenio, niti se ljutim, dapace, drag mi je mali. poslao sam mu par spijuna iz za Lips Sealed ancije, (jer s obzirom na sadasnje nase bodove, nemaju ni teoretsku svrhu), a on se odmah zali na forumu. pa sam samo objasnio stvari, da netko ne bi pomislio da nekoga stvarno spijamo iz vaseg saveza Tongue
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #403 na: Veljača 21, 2011, 01:42:00 »

i evo ti jedna pjesma....http://www.youtube.com/watch?v=awULfkegm2c

uzivaj u njoj i neka ti bude podsjednik na mene....  Grin
evo i tebi jedna.....http://www.youtube.com/watch?v=rBJBAGe0btM&feature=related
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2011, 02:36:17 od Horus » Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #404 na: Veljača 21, 2011, 01:46:08 »

Nije to za*ebancija... To je provociranje ... ;D
Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!