Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:42:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241687 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #375 na: Veljača 19, 2011, 05:07:46 »

pa gdje ste pajdasi....horus digo atmosferu...ajde napokon da se nesto događa na forumu pa makar i prepucavanja, barem znam da ste zivi.... Grin

a sto se tice da netko radi laku vojsku, to ovisi s kim si u blizini, ja imam njih 10 koji bi me samo tako odrali da mogu( u pocetku i jesu jer nisam bio aktivan)

bio je jedan post gdje vam dobro jedan igrac napomenuo...taktika farmanja nije za ovu eru, nece nitko da se zrtvuje kako bi pojedinci mogli ici ekonomski gore a time i vojno bi bili jaci

oni imaju svi po dva acc( bugari poljaci itd), formirali su sa tim duplim acc saveze gdje nabrijavaju samo vojno i vojsku i sa tim acc ce vas drmati a sa pravim ekonomski jacati....

ako nema ujedinjenih hebali ste jeza a i ja sa vama .....ja sam to prosao a i u r94 ( v5 )jedan  igrac to sproveo a admini mu nemogu nista ....corave patke su.......hahahah

Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #376 na: Veljača 19, 2011, 08:46:22 »

brafo utvrda, upravo je tako, trebao sam si i ja jedan acc na lap i stick, a drugi na desk i adsl i udri po bugarima Grin samo ko bi još i to radio, treba i piti ponekad Smiley
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #377 na: Veljača 19, 2011, 08:49:36 »

oho, vidim nas crissangel dostignuo vladi... super.... idem ja probat napravit nekaj vojske onda, pa bum ju isporobio... ak joj uspijem doc u 5x Grin
Evidentirano
attilla
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #378 na: Veljača 19, 2011, 11:21:39 »

puno teskih rijeci pada opet!!!!neoprostivo  Grin Angry
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #379 na: Veljača 20, 2011, 01:16:47 »

oho, vidim nas crissangel dostignuo vladi... super.... idem ja probat napravit nekaj vojske onda, pa bum ju isporobio... ak joj uspijem doc u 5x Grin

Hahaha... Na kolko ti je?... Ali ima vise ljudi  *urva Cheesy
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #380 na: Veljača 20, 2011, 02:15:38 »

Hahaha... Na kolko ti je?... Ali ima vise ljudi  *urva Cheesy

na 2000... al nie bed, samo ak joj dodjem u 5x ;P
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #381 na: Veljača 20, 2011, 11:36:16 »

neznam koje su joj granične ali ja nemrem proći sa špijama ,a baš bi mi pasala jer mi je opasno blizu (382) Grin Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #382 na: Veljača 20, 2011, 12:33:21 »

nema ti ona vojske,mislim da joj je offline od 2-8 ujutro,udri jojj po seljacima Angry
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #383 na: Veljača 20, 2011, 03:21:21 »

Da.. Hehe Grin ali opako se bori.... Cim joj se priblizim repu ona me osamari i pobjegne jos dalje  Cheesy
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #384 na: Veljača 21, 2011, 12:15:43 »

prekid mirovnog ugovora s amonraa..... to je jos jedan "+" za ujedinjenje.....  nemam u planu molit za mirovni samo me zanima da li amon smatramo kao prijateljski ili kao neprijateljski savez?Huh?Huh?Huh?  naravno to pitam njih jer su oni ti koji su prekinuli mirovni pa eto nek javno kazu ko sta di i kako neka svi sve znaju.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #385 na: Veljača 21, 2011, 12:28:36 »

prekid mirovnog ugovora s amonraa..... to je jos jedan "+" za ujedinjenje.....  nemam u planu molit za mirovni samo me zanima da li amon smatramo kao prijateljski ili kao neprijateljski savez?Huh?Huh?Huh?  naravno to pitam njih jer su oni ti koji su prekinuli mirovni pa eto nek javno kazu ko sta di i kako neka svi sve znaju.....

nemozemo se ujedinit sa nekima koji nam zele zlo... Pa nejde to tako...
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #386 na: Veljača 21, 2011, 12:35:34 »

A ovo je zanimljivo: Špijun poslan od Horus , je uhvaćen pri pokušaju prolaza kroz našu obranu.
 Grin. I to ne jednom...
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #387 na: Veljača 21, 2011, 12:42:36 »

A ovo je zanimljivo: Špijun poslan od Horus , je uhvaćen pri pokušaju prolaza kroz našu obranu.
 Grin. I to ne jednom...
   ..a ko ce drugi nego horus.. *hmm* *hmm*..neznam sta se desilo medu vamo..jestel se zakacili il boga pitaj sta to me nezanima..ali ako ono stoji..ko napadne nas savez..svima je neprijatelj..pa sad ce mo vidit kak ce se savezi ponasat..il brijem da ce bit domino efekt..hlebiga decki rijesite to cim prije jer ode sve u kura i ovo ujedinjenje..
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #388 na: Veljača 21, 2011, 01:01:41 »

prekid mirovnog ugovora s amonraa..... to je jos jedan "+" za ujedinjenje.....  nemam u planu molit za mirovni samo me zanima da li amon smatramo kao prijateljski ili kao neprijateljski savez?Huh?Huh?Huh?  naravno to pitam njih jer su oni ti koji su prekinuli mirovni pa eto nek javno kazu ko sta di i kako neka svi sve znaju.....

tvoj kolega Crissangel ti nije objasnioo u cem jee stvar??.pitaj gaa pa ce ti bit jasnoo  Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #389 na: Veljača 21, 2011, 01:02:42 »

prekid mirovnog ugovora s amonraa..... to je jos jedan "+" za ujedinjenje.....  nemam u planu molit za mirovni samo me zanima da li amon smatramo kao prijateljski ili kao neprijateljski savez?Huh?Huh?Huh?  naravno to pitam njih jer su oni ti koji su prekinuli mirovni pa eto nek javno kazu ko sta di i kako neka svi sve znaju.....
smatraj kako hoces tebi na volju
Evidentirano
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!