Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:17:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240941 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #360 na: Veljača 19, 2011, 12:11:49 »

da siher cu slusati nosonju strasno!!!!!!
slazem se sa  tobom ja cekam da horus veliki prozbori neznam zasto suti valjda je sve raspustio do sada  ajde mi cekamo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #361 na: Veljača 19, 2011, 12:23:10 »

ne razumijem vas nikako o cemu vi pricate o kakvom raspustanju kaj ce se to povlaciti 100 godina po forumu ovo je igra i ima opciju raspustiti vojsku znaci igrac svog acc moze raditi kaj hoce sa svojom vojskom tako je i raspustiti i ne vidim nista tu lose ali ocito vas dva samo to vidite ali nas to tu ne zanima ni malo, niti ovo nije tema za to,ako ste imalo pismeni i znate citati ovo je svijet 95 a ne svijet 71, svijeta 71 vise nema niti ce ga vise biti a sto se tice ujedinjenja ja se ujedinjujem samo sa pravim hrvatima i hrvatskim savezima a ne sa onim hrvatskim savezima koji napadaju hrvate i imaju mirovne sa bugarima i tako cuvaju svoje guze i boje se obicnih bugara tnx
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #362 na: Veljača 19, 2011, 12:26:03 »

ne razumijem vas nikako o cemu vi pricate o kakvom raspustanju kaj ce se to povlaciti 100 godina po forumu ovo je igra i ima opciju raspustiti vojsku znaci igrac svog acc moze raditi kaj hoce sa svojom vojskom tako je i raspustiti i ne vidim nista tu lose ali ocito vas dva samo to vidite ali nas to tu ne zanima ni malo, niti ovo nije tema za to,ako ste imalo pismeni i znate citati ovo je svijet 95 a ne svijet 71, svijeta 71 vise nema niti ce ga vise biti a sto se tice ujedinjenja ja se ujedinjujem samo sa pravim hrvatima i hrvatskim savezima a ne sa onim hrvatskim savezima koji napadaju hrvate i imaju mirovne sa bugarima i tako cuvaju svoje guze i boje se obicnih bugara tnx

ne smeta to nama svako ima svoj izbor, problem je sto je tvoj vođa(kojeg slijepo slijedis u stopu kao pas) stalno provocira prica gluposti i dize se u nebesa on sad podcjeniva neke igrače i govori o tom da je on nekom dao 3 tjedna fore, ljudi u ovo fazi igre ne mogu ni sebe obranit a vec unosi raskol a ekipa se jos nije ni uigrala. ako mu se ratuje  nek povede svoje stado ovaca i nek ratuje sad bar nema  neku kolicinu vojske za raspustit pa nek izvoli Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #363 na: Veljača 19, 2011, 12:30:44 »

ne smeta to nama svako ima svoj izbor, problem je sto je tvoj vođa(kojeg slijepo slijedis u stopu kao pas) stalno provocira prica gluposti i dize se u nebesa on sad podcjeniva neke igrače i govori o tom da je on nekom dao 3 tjedna fore, ljudi u ovo fazi igre ne mogu ni sebe obranit a vec unosi raskol a ekipa se jos nije ni uigrala. ako mu se ratuje  nek povede svoje stado ovaca i nek ratuje sad bar nema  neku kolicinu vojske za raspustit pa nek izvoli Grin Grin
ja nikog ne slijedim majstore a niti je horus coban a niti smo mi ovce a ti ako se bojis horusa nemoras se bojati savez amon_raa ne napada hrvate
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #364 na: Veljača 19, 2011, 12:35:18 »

ja nikog ne slijedim majstore a niti je horus coban a niti smo mi ovce a ti ako se bojis horusa nemoras se bojati savez amon_raa ne napada hrvate

care ne znam ko je koga porazio i ko je se koga bojao ja ne igram r95 jer sam  ogranicen s vremenom imam drugih obaveza vi uzivajte igrajte i koljite se i uopce me nebi iznenadilo kad bi doslo do  obracuna hrvata
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #365 na: Veljača 19, 2011, 12:42:05 »

care ne znam ko je koga porazio i ko je se koga bojao ja ne igram r95 jer sam  ogranicen s vremenom imam drugih obaveza vi uzivajte igrajte i koljite se i uopce me nebi iznenadilo kad bi doslo do  obracuna hrvata
ma zaboli me igrao ti ili ne igrao meni je svejedno samo neda mi se vise na forumu citati ko je koga dobio i tko ce koga dobiti ovaj post je namjenjenj svijetu 95 a ne proslosti,jer od proslosti se ne zivi bitna je buducnost a sta ce biti u buducnosti to neznam ni ja ni ti rekose slijepi vidjet cemo!!!!!
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #366 na: Veljača 19, 2011, 12:52:17 »

ja nikog ne slijedim majstore a niti je horus coban a niti smo mi ovce a ti ako se bojis horusa nemoras se bojati savez amon_raa ne napada hrvate
neznam ali evo vam pjesmica jedna  http://www.youtube.com/watch?v=SQugp4dMSF8&feature=related
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #367 na: Veljača 19, 2011, 12:58:39 »

 http://www.youtube.com/watch?v=pi9Q4U1_F70   evo jedna za jasminu ona  je jedna dobra osoba ne kao vecina mi bi ovo ono a prvom prilikom kajla do metar hhhhhheeeeeeeeeee
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #368 na: Veljača 19, 2011, 01:22:34 »

pa vidi se od kud su ti korijeni
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #369 na: Veljača 19, 2011, 01:25:06 »

pa vidi se od kud su ti korijeni
ja sam ponosan na svoje korijene  i sve i da jesam seljak nebi se toga stidio ali da sam seljacina kao neki  e to bi bilo vec gadno
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #370 na: Veljača 19, 2011, 01:54:41 »

http://www.youtube.com/watch?v=pi9Q4U1_F70   evo jedna za jasminu ona  je jedna dobra osoba ne kao vecina mi bi ovo ono a prvom prilikom kajla do metar hhhhhheeeeeeeeeee
meni nije bitno od kuda si,znam tko si,hvala bleso *friends*
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #371 na: Veljača 19, 2011, 12:36:02 »

ima ovdje puno i previse seljacina meni se cini... konstantno se par ISTIH igraca svađa i raspravlja uvijek o ISTIM stvarima, te tako spammaju svaki  Lips Sealed ni thread... nabijem vas na onu stvarcicu, ovdje se prica o r95 i eventualnom pomaganju hrv igraca u njemu...  otvorite si novu temu za fight
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #372 na: Veljača 19, 2011, 01:02:10 »

ne smeta to nama svako ima svoj izbor, problem je sto je tvoj vođa(kojeg slijepo slijedis u stopu kao pas) stalno provocira prica gluposti i dize se u nebesa on sad podcjeniva neke igrače i govori o tom da je on nekom dao 3 tjedna fore, ljudi u ovo fazi igre ne mogu ni sebe obranit a vec unosi raskol a ekipa se jos nije ni uigrala. ako mu se ratuje  nek povede svoje stado ovaca i nek ratuje sad bar nema  neku kolicinu vojske za raspustit pa nek izvoli Grin Grin
ovo potpisujem u  cijelosti..... horus je digao paniku tu zato jer je nekom hrvatskom savezu objavljen rat i niko nije priskocio u pomoc!!!!!! u ovoj fazi nema vojske svako ko imalo zna igrat ili ima za neka mala farmanja i obranu, za napad na aktivnog igraca nema...... to sto su nasi igraci dosad radili laku vojsku pa sad imaju 3000 vojnika (neznam kako to nazvat seljaki s skalpelima)  te sad nemaju ni vojsku ni ekonomiju a  utvrde su ima na razani poljskog wc to im ja nemogu pomoc meni je zao ali eto..... nakraju krajeva taj savez koji je njima objavio rat to je neki savez koji misli cijelu eru ratovat neka ima sad nasi pokazu da smo aktivni i da im neuhvate vojske te nek pokupe sto vise praznih napada i barem ce bit mirni do kraja ere....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #373 na: Veljača 19, 2011, 01:14:29 »

točno to,ja nekuzin sta ces ratovat na početku,al skuzit cete jednog dana valjda sta triba za ovu igru
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #374 na: Veljača 19, 2011, 01:27:36 »

ovo potpisujem u  cijelosti..... horus je digao paniku tu zato jer je nekom hrvatskom savezu objavljen rat i niko nije priskocio u pomoc!!!!!! u ovoj fazi nema vojske svako ko imalo zna igrat ili ima za neka mala farmanja i obranu, za napad na aktivnog igraca nema...... to sto su nasi igraci dosad radili laku vojsku pa sad imaju 3000 vojnika (neznam kako to nazvat seljaki s skalpelima)  te sad nemaju ni vojsku ni ekonomiju a  utvrde su ima na razani poljskog wc to im ja nemogu pomoc meni je zao ali eto..... nakraju krajeva taj savez koji je njima objavio rat to je neki savez koji misli cijelu eru ratovat neka ima sad nasi pokazu da smo aktivni i da im neuhvate vojske te nek pokupe sto vise praznih napada i barem ce bit mirni do kraja ere....

bas tako sad niko nije sposoban za ratovat i ko imalo zna o igri nece se sad upustat u ratove a laik horus koristi svaku priliku kako bi digao sto vise prasine i posvadao sto vise ljudi sramotno
Evidentirano
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!