Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:42:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 241683 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #345 na: Veljača 18, 2011, 10:21:26 »

nije to problem, ali nigdje ne vidim igraca s imenom marshal Tongue ne kuzim potrebu da jedan igrac ima 10ak imena, pa mi daj reci tko is u r95, iako je svejedno, na kraju niti dino nece biti bolji. proslu eru sam zrtvovao svoj razvoj na racun saveza, a ovu sam postavio drugacije ciljeve [:-}
slažem se , pa stvarno se volite skrivati s drugim imenima  *crazy*
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #346 na: Veljača 18, 2011, 10:24:04 »

hehehe,igore ti se javljas,heheeh,neskrivan se,zoven se ___D___,u r71 san se zva smoker a u r9 sam -king-
meni nije bitno koji sam nick bitno je nesto drugo pri registraciji Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #347 na: Veljača 18, 2011, 10:31:16 »

mislim nije da palim vatru ali da je meni to reko..... misuuuu neznaju te ljudi..... a proslu eru prvi po vojnim... cccccccc ..... slabo si se izreklamirao da je igor bio prvi ja mislim da bi napravio sliku uokvirijo ju i poslao krumu da si je objesi na zid u dnevnom boravku.... hahahahahahhaa.....
et viš a znao sam da sam nešt zaboravio  :hmmm:
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #348 na: Veljača 18, 2011, 10:31:24 »

veliki horus osto bez teksta  hheeeeeeeee   mis mali mis al dobro da se vratimo na temu mi hrvati   i ostale nacionalne manjine iz hrvatske  ako budemo imali kroz mjesec-dva   znaci kada  bude vec elita na vidiku vise od dva saveza    mislim na ozbiljna saveza ne na hobi ili vikend saveze od po 20-30 aktivni igraca   prepisace nas  i izivljavati se na nama  ali  mi cemo se  i dalje medjusobno  tako da nije strasno heeeeeeeeeee  po meni iduci mjesec dana je jako bitan da se  formira ekipa e  sad trba sloziti rogove u vrecu  spojiti 2-3 saveza  eto ja veliki  laprdavac sam otiso u savez s kojima sam u r71 bio  nonstop na nisanu i funkcionira ok eto vrijeme ce pokazati ........... a do tada i ce i onaj mikro mis horus vjerovatno biti opet 1 po necemu pa ce  imati ideja i on
ma o cemu ti pises to  Shocked Huh? kakvi savezi, kakvi aktivni igraci, kakvi hrvati  Shocked 350 postova laprdanja bezveze. istina je jadna i bolna. pokazala se u obliku objave rata na savez volusine. tko im je to pomogao u pomoc, tko je warriorsima objavio rat? svi slozni hrvatski savezi? ako smo vec takvi, kakvi jesmo, onda bar nemojmo laprdati po forumu o nekoj solidfarnosti i ujedinjenju *crazy* poklopimo se po usima dok nas budu napadali jednog po jednog i bar ovdje ne zavaravamo druge i sebe. ako neko zeli pisati o soridarnosti i ujedinjenju, neka to radi u za to odgovarajucoj temi. a to je tema vicevi.
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #349 na: Veljača 18, 2011, 10:42:05 »

ok ekipa nista od ujedinjenja    jasno tko je reko nije zeko nego horus reko   mozemo se ujedinjavati po regijama   evo prijedloga   npr savez zagoraca, dalmosa, istrijana, slavonaca, samo nek se nesto dogada  ajmo se ujedinjavati skoro zaboravi najjaci savez HRVATI IZ BOSNE  horus jel moze to ili i to nevalja
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #350 na: Veljača 18, 2011, 11:00:50 »

stef? tko je taj stef? u kojem je taj savezu igrao  Huh? nikad cuo  Grin Grin

a di si ti ante, ili kako se vec sad zoves? ti da ne igras Shocked sad jos nemas muda zvrcnut i predstavit se, ali ako se kojim slucajem uspijes dovuci blizu vrha bit ce te pun forum kao i prosle godine ;D

P.S. obavjestio bih sve da sam poceo aktivno igrati u r95. posto mi je ovo 3. era dao sam svima 3 tjadna fore da ne bi ispala neravnopravna borba. ovako vladi, dino i roberto imaju neke sanse Wink

koje ti misljenje imas o sebi Grin Grin Grin  ti sebe smatras nekim igracem i nekima dajes fore?? Grin Grin Grin Grin   sto na ovo reci kazes ko je stefanss on je 1 po vojnim bodovima i kralj legenda od covika, a po cemu si to ti prvi po provociranju i dizanju sebe u nebesa, istina prvi si slao vojsku prije spavanja na army save,  ali nije ti ni to pomoglo "Bože rata" i ne trebas ti nikom dati  3 tjedna fore da bi bilo ravnopravno da ih neko tebi da onda bi to bilo ravnopravno ti si smutnja provokator uzdises se u nebesa a nemas na osnovu cega daj pristani vise
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #351 na: Veljača 18, 2011, 11:01:18 »

ok ekipa nista od ujedinjenja    jasno tko je reko nije zeko nego horus reko   mozemo se ujedinjavati po regijama   evo prijedloga   npr savez zagoraca, dalmosa, istrijana, slavonaca, samo nek se nesto dogada  ajmo se ujedinjavati skoro zaboravi najjaci savez HRVATI IZ BOSNE  horus jel moze to ili i to nevalja
nevolja je u tome sto je prije 4 dana objavljen rat hrvatskom savezu, i 4 dana nitko malim urcem nije mrdno, a tu se vec mjesec dana pise o nekoj solidarnosti i ujedinjenju. mozes se ti ujedinjavati kako god hoces (uzduz i poprijeko, i upozi 69), kad to nema nikave svrhe. praksa je pokazala svoje, a ti i tebi slicni mozete sad pisati do besvjesti, pikazali smo svoju solidarnost Sad
Evidentirano

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #352 na: Veljača 18, 2011, 11:22:04 »

nevolja je u tome sto je prije 4 dana objavljen rat hrvatskom savezu, i 4 dana nitko malim urcem nije mrdno, a tu se vec mjesec dana pise o nekoj solidarnosti i ujedinjenju. mozes se ti ujedinjavati kako god hoces (uzduz i poprijeko, i upozi 69), kad to nema nikave svrhe. praksa je pokazala svoje, a ti i tebi slicni mozete sad pisati do besvjesti, pikazali smo svoju solidarnost Sad

realno i neporecivo, bravo horus
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #353 na: Veljača 18, 2011, 11:23:04 »

nevolja je u tome sto je prije 4 dana objavljen rat hrvatskom savezu, i 4 dana nitko malim urcem nije mrdno, a tu se vec mjesec dana pise o nekoj solidarnosti i ujedinjenju. mozes se ti ujedinjavati kako god hoces (uzduz i poprijeko, i upozi 69), kad to nema nikave svrhe. praksa je pokazala svoje, a ti i tebi slicni mozete sad pisati do besvjesti, pikazali smo svoju solidarnost Sad
pa kako ne kontas  od tebe velikog horusa ocekujemo da nas povedes u nove pobjede  sta mi znamo ti si legenda valjda bugari nemaju nosonju da opet raspustas vojsku i zamisli i bugari bi ti se smijali  
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #354 na: Veljača 18, 2011, 11:38:43 »

a kako bi mi tribali objaviti rat kad nas 5 najjacih u savezu ima sve skupa 10k strijela po utvrdama?
pa za vas sam cuo da ste nabrijani na rat  a vi farmeri  nista horus sve oci su uprte u tebe ocekuje se toja misao  ajde vec jednom reci nesto  pa koga cemo slusati ako ne tebe necemo nosonju valjda
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #355 na: Veljača 18, 2011, 11:40:53 »

a kako bi mi tribali objaviti rat kad nas 5 najjacih u savezu ima sve skupa 10k strijela po utvrdama?

care ovo je pocetak tek vecina ni sebe nebi mogla obranit od eventualnih napada svi vecinom farmaju i pokusavaju se razvit, ali to nekim laicima ne mos objasnit, oni samo traze prigodu kako ce ogovarat, provocirat i stvarat smutnju. kako sada pomoci nekom a ne mozes se ni sam obranit?'  ovima je cilj posvađat hrvatske igrace u svrhu osobnog probitka . na njega se ne triba ni obazirat, kad dode vrime za nesto napravit on ce ucinit opet isto jedino sto zna:

RASPUSTIT VOJSKU

i to je najbolje sto "Bog rata"  igrač koji drugima daje 3 tjedna fore moze ucinit nista vise Grin Grin

Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #356 na: Veljača 18, 2011, 11:42:37 »

pa za vas sam cuo da ste nabrijani na rat  a vi farmeri  nista horus sve oci su uprte u tebe ocekuje se toja misao  ajde vec jednom reci nesto  pa koga cemo slusati ako ne tebe necemo nosonju valjda

nemoj steff nema jos dovoljno vojske da je raspusti Grin Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #357 na: Veljača 18, 2011, 11:54:59 »

care ovo je pocetak tek vecina ni sebe nebi mogla obranit od eventualnih napada svi vecinom farmaju i pokusavaju se razvit, ali to nekim laicima ne mos objasnit, oni samo traze prigodu kako ce ogovarat, provocirat i stvarat smutnju. kako sada pomoci nekom a ne mozes se ni sam obranit?'  ovima je cilj posvađat hrvatske igrace u svrhu osobnog probitka . na njega se ne triba ni obazirat, kad dode vrime za nesto napravit on ce ucinit opet isto jedino sto zna:

RASPUSTIT VOJSKU

i to je najbolje sto "Bog rata"  igrač koji drugima daje 3 tjedna fore moze ucinit nista vise Grin Grin


bas si neki nemoj mu to nabijat na nos    raspustio raspustio to se moze svakom dogoditi da skine gace  ali da serucka  kako je on king   e to moze samo on umjesto  da  suti ko zaliven ali nema veze on sad smislja plan  koji ce nam uskoro saopstiti ajde horus  ajdeeeeeeeeee   
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #358 na: Veljača 19, 2011, 12:03:49 »

strasni ste nemam komentara katastrofa najjaci ste  Tongue Tongue Tongue veliki ratnici !!!!!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #359 na: Veljača 19, 2011, 12:05:05 »

pa za vas sam cuo da ste nabrijani na rat  a vi farmeri  nista horus sve oci su uprte u tebe ocekuje se toja misao  ajde vec jednom reci nesto  pa koga cemo slusati ako ne tebe necemo nosonju valjda
da siher cu slusati nosonju strasno!!!!!!
Evidentirano
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!