Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:27:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 242196 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #315 na: Veljača 15, 2011, 10:52:37 »

Savez WARRIORS je objavio rat tvom savezniku. volusine rat. Dok je aktivan, možete objaviti besplatan rat savezu napadaču.........
mislim da treba pomoći ljudima,za početak 2 saveza + volusine,za 3 dana još 2 saveza im objavi rat,ako se pojave njihovi saveznici i objave nekome rat,onda još 2,3 saveza objavljuje rat.......ajde nemojte  Lips Sealed at sada da ispadne da smo samo pričali o pomoći i pripomoći....nismo drekeci....iako je početrak treba im dati do znanja da nema zahebancije......ajmo malo jedinstva  Lips Sealed ....
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #316 na: Veljača 17, 2011, 03:17:24 »

onaj naTpuk rusi petice bez problema samo da znatee Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #317 na: Veljača 17, 2011, 03:22:13 »

vođa templara je isto pokupio ban pa tko je blizu neka ga malo čisti Wink
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #318 na: Veljača 17, 2011, 09:10:44 »

ja mislim dakle znam da   ako mislim da je to tako kako mislim a moje misljenje je da mislim ako  imamo 2 hrvata  odma imamo i 3 razlicita misljenja  kad malo bolje sagledam cinjenice sreca da nas  je relativno malo  tu u r95  pa mozda neki i prezivi kad se pokrvimo izmedju sebe heeeeeeeeeeeeeeeee  jer  bugare cemo moci povuci za džokin toranj,   ako tko nezna gdje je džokin toranj on se nalazi iznad jajca
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #319 na: Veljača 18, 2011, 12:01:15 »

......opet nastaju problemi.....jedan moj napao je tamo jedan tvoj hehe....
moj igrač napadne jednoga tamo sa kojim nemamo mirovni,a po imenima se baš nemože zaključiti tko je čiji...
ZAMOLJAVAM SVE SAVEZE HRVATSKOGA PORIJEKLA DA KONTAKTIRAJU OSTALE HRVATSKE SAVEZE I SAZNAJU TKO JE TKO I
POŠALJU MIROVNE UGOVORE,DA SE NE DEŠAVAJU SITUACIJE KAO OVA KOD NAS U FEUDIMA...nebi htio da ispadne da se namjerno
oni napadaju ali stvarno ima ih dosta za koje se i nezna tko su...ajde dajte si malo truda oko toga.....
ispričavam se na velikim slovima ali to je jer možda neki ne vide dobro i nadam se da neću zato dobiti ban,nije bilo zlonamjerno *beer* *beer*
ipak bi još naspomenuo da naši savezi ne da su dobri nego su u samom vrhu i samo neka tako i ostane i nemojte podcjenjivati ni neke slabije naše saveze,
oni isto igraju i pate se kao i svi ostali,e sad zašto neće preći kod nekoga jačega...zašto bi,pa ako je više saveza i ako ljudi imaju volju imati savez,neka ih,treba im
pomoći,a ne ih gledati kao da su marsovci Huh? Huh?
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #320 na: Veljača 18, 2011, 01:56:12 »

moja preporuka vam je da sad dok ste još u relativno u ranoj fazi igre svi aktivni prijeđete u 2 najjača saveza i ostanete u njima , razlog za to ćete vidjeti kad igra dođe do 4 ili 5 mjeseca , vodećim bugarskim savezima nećete moći ni primirišati u manje više svim realmovima imaju istu taktiku , u što kraćem roku skupiti 30 aktivnih članova tako da istražuju savezna istraživanja svemirskom brzinom , manje više se ne upuštaju u nepotrebne bitke nego samo farmaju i pokušavaju u što je moguće kraćem roku doći do elite ,i sigurno će među prvima imati elitu na realmu ,kad izgrade elitu onda počmu tamaniti sve od reda tako da neki igrači koji imaju nekih 100 vojnih bodova skupljenih u 3 mjeseca igre za 10 dana skupe po 50k vojnih i nekoliko tisuća bodova časti , a vi dragi moji hrvati nastavite sa svojim međusobnim prepucavanjima i ratovima koji vas samo vraćaju korak unatrg dok svima nama mrski bugari grabe prema naprjed divovskim koracima Shocked Shocked Shocked *black_eye* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #321 na: Veljača 18, 2011, 10:37:00 »

Ti stvarno lupetas gluposti daj se malo ohladi decko,i ti si taj prvi koji ce polizat to sto kazes bugarima nego sto ces pomoc nekom svom!
ma nebrinem se ja dok ima dobricina kao npr. ti   Grin Grin Grin   koji su se spremni zrtvovat
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #322 na: Veljača 18, 2011, 10:39:22 »

Ti stvarno lupetas gluposti daj se malo ohladi decko,i ti si taj prvi koji ce polizat to sto kazes bugarima nego sto ces pomoc nekom svom!
e da za tebe nisam nikada ni cuo jel ti igras  ili sam pises na chetu
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #323 na: Veljača 18, 2011, 11:53:19 »

e da za tebe nisam nikada ni cuo jel ti igras  ili sam pises na chetu

mislim nije da palim vatru ali da je meni to reko..... misuuuu neznaju te ljudi..... a proslu eru prvi po vojnim... cccccccc ..... slabo si se izreklamirao da je igor bio prvi ja mislim da bi napravio sliku uokvirijo ju i poslao krumu da si je objesi na zid u dnevnom boravku.... hahahahahahhaa.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #324 na: Veljača 18, 2011, 11:55:14 »

...da stvarno......ko je taj steffff..... Grin Grin Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #325 na: Veljača 18, 2011, 12:18:15 »

Ti stvarno lupetas gluposti daj se malo ohladi decko,i ti si taj prvi koji ce polizat to sto kazes bugarima nego sto ces pomoc nekom svom!

odakle ti hrabrpsti to rec stefu jel ti znas ko je on? okrunjeni kralj r71 a ti?? neko ko se skriva iza iza nika predstavi se i svojim ponasanjem si zasluzio da te se srusi pomogao bih stefu ali ne igram steff pokazi mu ko si Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #326 na: Veljača 18, 2011, 02:13:01 »

odakle ti hrabrpsti to rec stefu jel ti znas ko je on? okrunjeni kralj r71 a ti?? neko ko se skriva iza iza nika predstavi se i svojim ponasanjem si zasluzio da te se srusi pomogao bih stefu ali ne igram steff pokazi mu ko si Grin Grin
stef? tko je taj stef? u kojem je taj savezu igrao  Huh? nikad cuo  Grin Grin

a di si ti ante, ili kako se vec sad zoves? ti da ne igras Shocked sad jos nemas muda zvrcnut i predstavit se, ali ako se kojim slucajem uspijes dovuci blizu vrha bit ce te pun forum kao i prosle godine ;D

P.S. obavjestio bih sve da sam poceo aktivno igrati u r95. posto mi je ovo 3. era dao sam svima 3 tjadna fore da ne bi ispala neravnopravna borba. ovako vladi, dino i roberto imaju neke sanse Wink
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #327 na: Veljača 18, 2011, 03:44:57 »

stef? tko je taj stef? u kojem je taj savezu igrao  Huh? nikad cuo  Grin Grin

a di si ti ante, ili kako se vec sad zoves? ti da ne igras Shocked sad jos nemas muda zvrcnut i predstavit se, ali ako se kojim slucajem uspijes dovuci blizu vrha bit ce te pun forum kao i prosle godine ;D

P.S. obavjestio bih sve da sam poceo aktivno igrati u r95. posto mi je ovo 3. era dao sam svima 3 tjadna fore da ne bi ispala neravnopravna borba. ovako vladi, dino i roberto imaju neke sanse Wink
  misevi radujte se tata ce doci kasnije   dotad slusajte ovo   http://www.youtube.com/watch?v=_LmB-3XuxDo   to je pjesmica za vas miseve    a za onog pokemona nisam cuo je on igro  imperiju  ranije koji je on pokemon   mozda pokomen farmaču 
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #328 na: Veljača 18, 2011, 03:55:56 »

stef? tko je taj stef? u kojem je taj savezu igrao  Huh? nikad cuo  Grin Grin

a di si ti ante, ili kako se vec sad zoves? ti da ne igras Shocked sad jos nemas muda zvrcnut i predstavit se, ali ako se kojim slucajem uspijes dovuci blizu vrha bit ce te pun forum kao i prosle godine ;D

P.S. obavjestio bih sve da sam poceo aktivno igrati u r95. posto mi je ovo 3. era dao sam svima 3 tjadna fore da ne bi ispala neravnopravna borba. ovako vladi, dino i roberto imaju neke sanse Wink
  a o cemu ti pricas  ti nekome sansu dajes u cemu si to bio 1  mozda po glupostima napisanim na forumu  ispravi me ako grijesim  ali probaj argumentima ne hrpom gluposti kao obicno 
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #329 na: Veljača 18, 2011, 04:33:48 »

nije da kurim frku ali mislim da neko maže sa gaćama a predstavljo se ko največi borac heeh nije ti ovo cro da se mož ulizati pa da te se nedira heheheh
Evidentirano
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!