Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 12:26:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 242537 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #300 na: Veljača 13, 2011, 11:09:22 »

mene zanima još jedno, šta je sa strancima u hrvatskim savezima. prvo, ja sam protiv stranaca u HR savezima jer se tako recimo osigurava od napada a drugo nije u redu da od toliko hrvata primamo strance u savez. pita me jedan moj član dali može napasti jednog slovenca u HR savezu, ja sam mu odgovorio da nesmije napadati ni hrvate ni hrvatske saveze. a on meni da jedva čeka oderati nekog slovenca. ja vas pitam zašto se primaju stranci u savez? mislim da to nije u redu!
e  Lips Sealed ,kad sam ja rekao sličnu stvar o hrvatima i stranim savezima ili obratno,,,proglašen sam za nacionalistu i mrzitelja i neznam ni ja što ne....pa jehem mu ak se znamo iz R71 ili je netko nov u R95 od igrača,naravno da je dobrodošao u naše saveze,pa neću uzimati slovence,bugare ili ne znam ni ja koga ne....SAVEZ FEUDALS TRAŽI NOVE ČLANOVE  *WRITE* *WRITE*
Evidentirano
tomislav08
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #301 na: Veljača 13, 2011, 11:58:10 »

da mario ne govori u moje ime inace u svijetu 95 mi je nick kingtomi  i mozda jesam nacionalist a mozda i nisam sta slovenci uopce imaju radit u hrvatskom savezu ili bilo koji drugi stranac ali ocito je da mi hrvati moramo imat nekog stranog nad nama da bi mogli se slagat i sta je ovo igra ili stvarnost alo ako mi se napada napadat cu bezobzira ko je i ako ima resursa,osim ako moj savez kaze nemoj.jedno je jasno hrvati nikad nece bit slozni!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #302 na: Veljača 14, 2011, 02:26:11 »

da mario ne govori u moje ime inace u svijetu 95 mi je nick kingtomi  i mozda jesam nacionalist a mozda i nisam sta slovenci uopce imaju radit u hrvatskom savezu ili bilo koji drugi stranac ali ocito je da mi hrvati moramo imat nekog stranog nad nama da bi mogli se slagat i sta je ovo igra ili stvarnost alo ako mi se napada napadat cu bezobzira ko je i ako ima resursa,osim ako moj savez kaze nemoj.jedno je jasno hrvati nikad nece bit slozni!!!!!!!!!!!!!

ufff... ti sam sebi skaces u usta... vidi se da, toliki si Hrvat, da si u stanju napast drugog Hrvata (a toliko se velicas)... i po cemu si ti sad bolji od tamo nekog slovenca npr??
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #303 na: Veljača 14, 2011, 08:57:04 »

 *crazy* *crazy* *crazy*
Sta je vama dosadno u zivotu
Ako cemo mislit da nikad necemo bit slozni onda i necemo...
Hebo vas vrag... Ima nas tamo vise od bugara skoro a mi se medjusobno koljemo *xxx*
Dajte odrastite...
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #304 na: Veljača 14, 2011, 11:58:46 »

i ja bi nešto rekao ali mislim da bi to bilo previše i zato  *beer* *beer*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #305 na: Veljača 14, 2011, 07:44:01 »

amon_ra je cisti hrvatski savez  Cool Cool,U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ  Kiss
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #306 na: Veljača 14, 2011, 11:16:18 »

A onaj srećković crissangel.. što si dobio, doživotni Premium paket ili aktivirane Cehove ?  *drunk*
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #307 na: Veljača 15, 2011, 08:10:55 »

to su mi dali zbog nicka.....hahahah Grin Grin....jos ne znam sto sam dobio jer se ne moze otvorit ali kad saznam javit cu ti  Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #308 na: Veljača 15, 2011, 09:34:43 »

nisam previše tražio ali jel postoji način da se vidi što je u kojem poklonu,znam da je poklon poklon ali hehe Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #309 na: Veljača 15, 2011, 09:54:36 »

Moj komentar na sve ovo je slijedeći....prvo- jesmo za suradnju sa hrvatskim savezima(sa večinom u mirovnima) i da svi za sad su hrvati u savezu....drugo glupe preprike na bazi nacionalnosti...mogu reći samo jedno...ne defecirajte....ja radim i surađujem sa čovjekom a  hrvatima i još večim rvatima ima bi puno toga za reči,,,koliko me uheba u stvarnom životu toliko i ovdje....a ako krene netko špijat hrvatski savez i hrvate govori o debilu više nego bilo koji komentar ovdje...ako su mu izgovor resi e onda svaka čast debilu...ima 3500 aktivnih i budaletina napada onog najbližeg i naravno hrvata....ja u savezu takvog ne da ne želim nego ga steram da se sve praši za njim....Prvo ovaj svjet 95 treba pokoriti,,,vidim pojedinačno su neki vrlo visoko(sve povale),savezno za sad smo tu prilično visoko(ponovo pohvale) ali na debilizmima na žalost pohvala nema... *black_eye* *black_eye*....i da ako ja odlučim i procijenim da mi lik iz bilo koje zemlje bude u savezu i da radi posao onda može doći i iz zanzibara i ako ga netko rokne iz hrvatskih saveza ili špija iz mirovnih..e bože moj..vratiće se r71.. *crazy*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #310 na: Veljača 15, 2011, 10:57:21 »

Moj komentar na sve ovo je slijedeći....prvo- jesmo za suradnju sa hrvatskim savezima(sa večinom u mirovnima) i da svi za sad su hrvati u savezu....drugo glupe preprike na bazi nacionalnosti...mogu reći samo jedno...ne defecirajte....ja radim i surađujem sa čovjekom a  hrvatima i još večim rvatima ima bi puno toga za reči,,,koliko me uheba u stvarnom životu toliko i ovdje....a ako krene netko špijat hrvatski savez i hrvate govori o debilu više nego bilo koji komentar ovdje...ako su mu izgovor resi e onda svaka čast debilu...ima 3500 aktivnih i budaletina napada onog najbližeg i naravno hrvata....ja u savezu takvog ne da ne želim nego ga steram da se sve praši za njim....Prvo ovaj svjet 95 treba pokoriti,,,vidim pojedinačno su neki vrlo visoko(sve povale),savezno za sad smo tu prilično visoko(ponovo pohvale) ali na debilizmima na žalost pohvala nema... *black_eye* *black_eye*....i da ako ja odlučim i procijenim da mi lik iz bilo koje zemlje bude u savezu i da radi posao onda može doći i iz zanzibara i ako ga netko rokne iz hrvatskih saveza ili špija iz mirovnih..e bože moj..vratiće se r71.. *crazy*
bogami nakon ovih riječi i ove slike kaj imaš na profilu,ja se neću zahebavati sa tobom :evil3: :evil3:
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #311 na: Veljača 15, 2011, 11:43:06 »

 Grin Grin---vidiš da ima efekta ali problem što krivi ljudi to vide....a oni ,,neću ih nabrajti i ako vide ogluše se---tako da Titane sve 5.. *freak*...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #312 na: Veljača 15, 2011, 11:59:12 »

Moj komentar na sve ovo je slijedeći....prvo- jesmo za suradnju sa hrvatskim savezima(sa večinom u mirovnima) i da svi za sad su hrvati u savezu....drugo glupe preprike na bazi nacionalnosti...mogu reći samo jedno...ne defecirajte....ja radim i surađujem sa čovjekom a  hrvatima i još večim rvatima ima bi puno toga za reči,,,koliko me uheba u stvarnom životu toliko i ovdje....a ako krene netko špijat hrvatski savez i hrvate govori o debilu više nego bilo koji komentar ovdje...ako su mu izgovor resi e onda svaka čast debilu...ima 3500 aktivnih i budaletina napada onog najbližeg i naravno hrvata....ja u savezu takvog ne da ne želim nego ga steram da se sve praši za njim....Prvo ovaj svjet 95 treba pokoriti,,,vidim pojedinačno su neki vrlo visoko(sve povale),savezno za sad smo tu prilično visoko(ponovo pohvale) ali na debilizmima na žalost pohvala nema... *black_eye* *black_eye*....i da ako ja odlučim i procijenim da mi lik iz bilo koje zemlje bude u savezu i da radi posao onda može doći i iz zanzibara i ako ga netko rokne iz hrvatskih saveza ili špija iz mirovnih..e bože moj..vratiće se r71.. *crazy*
i to treba pohvalit tu smo ne u samom vrhu nego na vrhu.....   Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #313 na: Veljača 15, 2011, 03:37:12 »

ma nemože nas sjehhhbati ni cijela europska unija,a kamoli tu neki žnjovci  :hooray: :hooray:
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #314 na: Veljača 15, 2011, 06:05:37 »

di je sad igor da napravi one tablice ko je di ajde igore napravi koliko hr igrača ima u prvih 100 koliko ostalih hehheheh koliko u 200 koliko su napada napravili koliko vojnih skupili ajmo igoreeeee  Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!