Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:36:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 240900 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #285 na: Veljača 13, 2011, 12:36:07 »

Ma dečki to vi najbolje rješite jednim ratom i u 7 dana ćete imati dosta vremena da se osvetite a nakon toga sklopite mirovni i to je to !
Evidentirano

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #286 na: Veljača 13, 2011, 12:40:18 »

a ništa aj neka vidimo kako savez croatia kažnjava neodgovorne članove  Cool
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #287 na: Veljača 13, 2011, 02:56:22 »

nije mi jasno zašto svi osuđujete napadača.....u r71 ste mljeli i porobljavali jedni druge bez milosti,zar to nisu bili hrvati....meni ste se smijali i ismijavali me do bola jer sam rekla da vojsku nemogu poslati na nikoga.....vaše cijenjene riječi su bile.....vidi junakinje,plače jer je uništila nečiji trud....ako si takva nemoj igrati.....sada ste mi smiješni.....hahaha.....ovo je igra....nema veze sa nacionalizmom....ne miješajte kruške i jabuke....ovo nije stvarni život,ako je čovijek napao pa što.....bolje on nego bugarin,zar nije tako....ako neznate praštati neznate ni voljeti
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #288 na: Veljača 13, 2011, 04:04:19 »

http://www.youtube.com/watch?v=2P6VHssAsmc ja te podrzavam zlato ko jaci neka kvaci *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
« Zadnja izmjena: Veljača 13, 2011, 04:12:15 od mmiskat » Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #289 na: Veljača 13, 2011, 01:56:09 »

nije mi jasno zašto svi osuđujete napadača.....u r71 ste mljeli i porobljavali jedni druge bez milosti,zar to nisu bili hrvati....meni ste se smijali i ismijavali me do bola jer sam rekla da vojsku nemogu poslati na nikoga.....vaše cijenjene riječi su bile.....vidi junakinje,plače jer je uništila nečiji trud....ako si takva nemoj igrati.....sada ste mi smiješni.....hahaha.....ovo je igra....nema veze sa nacionalizmom....ne miješajte kruške i jabuke....ovo nije stvarni život,ako je čovijek napao pa što.....bolje on nego bugarin,zar nije tako....ako neznate praštati neznate ni voljeti

a o cem ti sad trabunjas?? zar nije dogovoreno da se Hrvati medjusobno ne napadaju i da se to postuje Huh? ... kakve sad ima veze to sa stvarnim zivotom... dogovor je dogovor, i svaki vodja mora to dat do znanja svom savezu... a ak netko za Lips Sealed , on mora odlucit kak ce to rijesit.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #290 na: Veljača 13, 2011, 02:00:41 »

i jos nesto... jedan igrac iz HR saveza me spijunira (i jos smo u mirovnom cak), i ja posaljem poruku njegovom vodji da zasto to radi... i pazi kaj mi taj lik odgovori: "neznam.. ak imaš resursa jel ti to dovoljan razlog za špijanje.. ak te nije porobio.. neznam zaš se razgovaramo.. ponavljam očito su u pitanju resi.." LOL neznam kak bih to objasnio nego da neki ocito ni ne znaju za taj "interni" dogovor o nenapadanju
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #291 na: Veljača 13, 2011, 02:28:20 »

ovo postaje zanimljvo heheh aj da se večeras nađemo pa da iskoristimo ovu svađu more na onom inte chetu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #292 na: Veljača 13, 2011, 02:46:11 »

a o cem ti sad trabunjas?? zar nije dogovoreno da se Hrvati medjusobno ne napadaju i da se to postuje Huh? ... kakve sad ima veze to sa stvarnim zivotom... dogovor je dogovor, i svaki vodja mora to dat do znanja svom savezu... a ak netko za Lips Sealed , on mora odlucit kak ce to rijesit.
antiprotivan si uvijek bio i ostat ćeš jer si viječito gunđalo......zar mislim da svi igrači dolaze na forum i čitaju naše postove i dogovore....isto tako zar misliš da nitko ne radi ništa drugo već viječito visi u igri i šalje poruke po imperiji sa obavijestima o nenapadanju....daj se spusti na zemlju i udahni duboko bit će ti lakše
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #293 na: Veljača 13, 2011, 02:51:09 »

đasmin ne biti svadljiv ovi koji su se napadali znaju za taj dogovor meni osobno nebi ni trebo dogovor jel bi zemljake zadnje izabro za napad pa čak sve one koje razumijem hehehe ovo ni ja ne kužim šta pišem
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #294 na: Veljača 13, 2011, 02:53:42 »

antiprotivan si uvijek bio i ostat ćeš jer si viječito gunđalo......zar mislim da svi igrači dolaze na forum i čitaju naše postove i dogovore....isto tako zar misliš da nitko ne radi ništa drugo već viječito visi u igri i šalje poruke po imperiji sa obavijestima o nenapadanju....daj se spusti na zemlju i udahni duboko bit će ti lakše

bez brige, na zemlji sam ja odavno... a i da si malo bolje procitala, vec sam par puta naveo da vjerojatno ne znaju svi za taj dogovor o nenapadanju, pa se zato valjda to i događa.... procitaj opet, pa me komentiraj
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #295 na: Veljača 13, 2011, 03:24:49 »

ekipo igramo internacionalni realm......riješenje je jako jednostavno......postoje mirovni ugovori,zašto nije potpisan to znaju članovi oba saveza......realm je tek počeo,greške će se dešavati dok se ne uigramo to je sigurno,samo me jako smeta što u postovima pojedinaca ima toliko mržnje da ih se ježim čitati,isto tako neće biti grijeh ako u bilo kojem hrvatskom savezu bude igrao pokoji stranac ili obrnuto.....vrijeme će pokazati svoje,treba samo strpljenja a ne dizati toliku prašinu i dizati tenzije i to protiv koga.....jedni protiv drugih
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #296 na: Veljača 13, 2011, 08:04:13 »

mene zanima još jedno, šta je sa strancima u hrvatskim savezima. prvo, ja sam protiv stranaca u HR savezima jer se tako recimo osigurava od napada a drugo nije u redu da od toliko hrvata primamo strance u savez. pita me jedan moj član dali može napasti jednog slovenca u HR savezu, ja sam mu odgovorio da nesmije napadati ni hrvate ni hrvatske saveze. a on meni da jedva čeka oderati nekog slovenca. ja vas pitam zašto se primaju stranci u savez? mislim da to nije u redu!
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #297 na: Veljača 13, 2011, 09:02:09 »

a zasto to pak sad ne bi bilo u redu... pa znas koliko ima igraca koji su vrhunski i koji se medjusobno poznaju, a nisu iste nacionalnosti... a i uz sve to su vrlo dobri prijatelji, ako se to tak moze nazvat... mislim, svatko ima svoje misljenje, ali po meni tu ne bi trebalo bit nikakvih problema
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #298 na: Veljača 13, 2011, 09:31:01 »

mene zanima još jedno, šta je sa strancima u hrvatskim savezima. prvo, ja sam protiv stranaca u HR savezima jer se tako recimo osigurava od napada a drugo nije u redu da od toliko hrvata primamo strance u savez. pita me jedan moj član dali može napasti jednog slovenca u HR savezu, ja sam mu odgovorio da nesmije napadati ni hrvate ni hrvatske saveze. a on meni da jedva čeka oderati nekog slovenca. ja vas pitam zašto se primaju stranci u savez? mislim da to nije u redu!

sto rec na ovo osim  *crazy* *WALL*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #299 na: Veljača 13, 2011, 09:31:41 »

a zasto to pak sad ne bi bilo u redu... pa znas koliko ima igraca koji su vrhunski i koji se medjusobno poznaju, a nisu iste nacionalnosti... a i uz sve to su vrlo dobri prijatelji, ako se to tak moze nazvat... mislim, svatko ima svoje misljenje, ali po meni tu ne bi trebalo bit nikakvih problema
konačno da se nas dvoje složimo u nečemu....u pravu si potpuno
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!