Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 04:53:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 132   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 95  (Posjeta: 242441 puta)
0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #45 na: Siječanj 26, 2011, 12:33:47 »

Pa ako netko ima vise acc moze dignuti bankarstvo na 3 nivo na svakom acc bez problema i moze dignuti kredit preko 50k zlata pa sad mnozite to sa brojem acc!  Smiley
Kad nema puno zeljeza na prodaji sa jednim kreditom kupi sve i stavi svoje na prodaju a sa ostalim acc-ima kupuje svoje po 50. Jos da mu se da otvoriti i drugu provinciju na svakom!  Tongue
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #46 na: Siječanj 26, 2011, 12:40:02 »

Eto, nadam se da je tako i da ce dobit bann
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #47 na: Siječanj 26, 2011, 01:22:08 »

truva baniran Cheesy
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #48 na: Siječanj 26, 2011, 01:49:10 »

dobro. aj sad banirajte i foresta i ekipu iz r82 koji su nakon 2 tjedna od početka realma imali po 200k bodova. nećete? nisam ni mislio...
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #49 na: Siječanj 26, 2011, 02:03:19 »

truva baniran Cheesy
izgleda samo na 48 h,to mu je maloo Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #50 na: Siječanj 26, 2011, 04:07:12 »

izgleda samo na 48 h,to mu je maloo Grin

ako je 48h onda ga mozete napast...
dobro. aj sad banirajte i foresta i ekipu iz r82 koji su nakon 2 tjedna od početka realma imali po 200k bodova. nećete? nisam ni mislio...

naravno da ne jer nisu nista krivo napravili. nznm da li si igrao ali 82 je na pocetku bio strasno izvan balansa.... napad je trajao oko 3min do 100 udaljenosti, vlastite prove si mogao napadati kako si htio, a resursi u vlastitim provama su bili jednaki(drvo=zeljezo=kamen=zlato), u napadu ako si isao sa konjicom i opsadnim i strijelcima nisi gubio niti jednog vojnika i sl....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #51 na: Siječanj 27, 2011, 06:05:16 »

pozdrav svima! doista bi volio vidjeti ujedinjenje hrvata u ovom realmu. puno je bilo priče na prošlu eru zbog nekih ratova između hrvatskih saveza i ja se nadam, doista se nadam da toga više neče biti ali ujedno molim sve hrvate da ne primaju strance u savez jer to onda za mene nije hrvatski savez. sviđa mi se svijet, jako je puno igrača a isto tako je i puno hrvata ali i cijeli R25 koji sam igrao prošlu eru. nik mi je promijenjen jer mi sistem nije dao da ga prebacim e ne zato jer če neki reči da se skrivam ali ipak ču ostati anoniman za početak iz osobnih razloga. pozdrav svim hrvatima i nadam se zajedničkom trijunfu i suradnji u novoj eri!
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #52 na: Siječanj 28, 2011, 12:48:46 »

eto ga hebi...opet ću ja pametovati...ljudi nemojte pecati jedni druge u R95,sami pričate kako stranci kurvanjski igraju,ja stalno govorim da ćemo svi tamo na Lips Sealed  ako ne budemo pametni,nemože jedan savez sam opstati tamo ako se nekome ne prikloni,dajte da surađujemo koliko je moguće,zaboravite nesuglasice koje su bile u R71.
Jučer sam se dopisivao sa nekim likom,iz Moldavije,kaže da se zna sa nekim rusima i da će osnovati uniju i harati,a siguran sam da nisu jedini koji to planiraju....šta ćemo mi Hrvati??
Pa neću se priklanjati nikome od njih,nego svojim ljudima,nemojte da budemo prodane duše i bratimo se tamo sa nekim za koje ne znamo ni di se nalaze na zemljopisnoj karti...
Pogledajte povijest Hrvata,stalno smo se nekom priklanjali,a najmanje svojim ljudima zato smo kroz tu povijest i najehali,izdaica uvijek ima i bit će ih i treba ih kazniti...
ajmo se uozbiljiti i pokazati da i mi znamo što je sloga.Treba igrati kurvanjski ali protiv njih,zato vas još jednom molim,dajte da se koliko toliko držimo zajedno,a ne da budemo protivnici,dajte svim hrvatskim savezima mirovne,zovite slabije igrače kod sebe u saveze...svi smo mi Ante  Gotovina Smiley Smiley
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #53 na: Siječanj 28, 2011, 01:07:17 »

E moj titane ljepo zboris i da bar bude tako al eto pricaju decki kako se vec spijaju medjusobom neki hr savezi da tesko ce biti tamo nije to hr dere se od pocetka i samo najaci ce opstati a na na ???ma je da odlucimo ocemo li biti mine ili nesto vise
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #54 na: Siječanj 28, 2011, 01:12:14 »

Necu nikoga imenovati da ne ispadne da kurim frku samo zelim reci jao nama akio ce se tamo rijesavati r71 nije to hr svijet razmislite
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #55 na: Siječanj 28, 2011, 01:15:40 »

Ma rusi su slabi u r7 su poceli nakon mjesec dana napadat, i nas par ih je sve sredilo tako da nije ni jedan aktivan ostao
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #56 na: Siječanj 28, 2011, 01:43:18 »

truva baniran samo na 2 dana,znači isplati se varati,lik je i sada među najjačima i nastavit ce varat sigurno i nista mu taj ban neznači čak mu je i bolje dobijo malo odmora a ressi i seljaci mu se pune,ma sramota da lik sa 30 računa nastavi igru Huh?
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #57 na: Siječanj 28, 2011, 01:51:10 »

truva baniran samo na 2 dana,znači isplati se varati,lik je i sada među najjačima i nastavit ce varat sigurno i nista mu taj ban neznači čak mu je i bolje dobijo malo odmora a ressi i seljaci mu se pune,ma sramota da lik sa 30 računa nastavi igru Huh?
o tome sam i govorio...dok se mi budemo međusobno klali oni budu jačali i kasnije im se više ništa neće moći... *WALL* *WALL*
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #58 na: Siječanj 28, 2011, 02:33:52 »

dobro kazes titan.bas sam gledo stanje u tom r95 i vidim igra pun kuffer dobrih hr igraca.bilo bi steta,a i sramota da se ekipa ne udruzi i rasturi ostale...siguran sam da mozemo bit konkurentni..  Smiley
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #59 na: Siječanj 28, 2011, 04:24:29 »

prvi problem su nikovi kako ja mogu znat po niku odakle je taj igrac kojeg imam u planu napast..... kad svi imaju neki drugi nik iako neznam zasto......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 132   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!