Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:06:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kraj svijeta r71  (Posjeta: 2692 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« na: Siječanj 23, 2011, 04:31:27 »

Evo decki , cure, zene, ljubavnice, ovom prilikom cestitam svim igracima svijeta r71 na ulozenom trudu, neprospavanim nocima, rastavi braka radi imperije i da ne nabrajam sve sto se nekome dogodilo ili je u postiupku.

Bilo je zabavno provesti cijelu godinu u smijanju, dobrom raspolozenju( barem sto se tice saveza FEAR), druzenju, vec 2 ere zajedno

Cestitam savezu AmonRaa na ulozenom trudu i na postignutim rezultatima

Ove ere doslo je do velikih promjena sa starim igracima tako da se u nekim savezima nekadasnji potencijal nije vidio ali i to je sastavni dio zivota, zena,djeca,posao promijeni tok igre ne namjerno ali sta je tu je

Za sebe mogu napisati da sam cilj ostvario davno i da sam nastavio igrati radi druzenja, prepiranja na forumu i dr.situacija koje su bile zabavne

Svijeta r71 vise nece biti, neki nastavljaju u r95, neki croatia2 pa cemo se tamo mozda i druziti ili napadati

Veliki pozdrav i cestitke svima ......ZIVJELI....
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 23, 2011, 11:43:13 »

Evo decki , cure, zene, ljubavnice, ovom prilikom cestitam svim igracima svijeta r71 na ulozenom trudu, neprospavanim nocima, rastavi braka radi imperije i da ne nabrajam sve sto se nekome dogodilo ili je u postiupku.

Bilo je zabavno provesti cijelu godinu u smijanju, dobrom raspolozenju( barem sto se tice saveza FEAR), druzenju, vec 2 ere zajedno

Cestitam savezu AmonRaa na ulozenom trudu i na postignutim rezultatima

Ove ere doslo je do velikih promjena sa starim igracima tako da se u nekim savezima nekadasnji potencijal nije vidio ali i to je sastavni dio zivota, zena,djeca,posao promijeni tok igre ne namjerno ali sta je tu je

Za sebe mogu napisati da sam cilj ostvario davno i da sam nastavio igrati radi druzenja, prepiranja na forumu i dr.situacija koje su bile zabavne

Svijeta r71 vise nece biti, neki nastavljaju u r95, neki croatia2 pa cemo se tamo mozda i druziti ili napadati

Veliki pozdrav i cestitke svima ......ZIVJELI....
evo napokon da je netko nesto pametno napisao na forumu svaka cast UTVRDA
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 23, 2011, 12:05:06 »

Za kraj ere sam dobio po pi... od feara hehehehehe, crni svaka cast
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 23, 2011, 01:06:14 »

eto da, i taj kraj se priblizio kao i kraj moje igre.... tu i tam cu se pojavit u r95 ali to je vise nego neaktivno..... cestitao bi svim igracima na njihovim uspjesima ako je uspjeh dostignut naravno na posten nacin a oni koji su to napravili na neposten nacin to neka ide na njihovu dusu..... pozdravio bi sve s kojima sam komunicirao pomogao im te trazio od njih pomoc takodjer one  s kojma sam se svadjao prepirao i ostalo to je sve bilo u žaru igre i neka mi to niko neuzme zdravo za gotovo..... najvise bi pozdravio saveza fear nekadasnju tvrdu koru i igrace u njima.. nikada na kraju nismo bili prvi u necemu ali u top 5 smo su uvijek ugurali ali eto jedne anegdote a to je da u 2god igranja istih ljudi u savezu  samo je prosle ere jedan igrac bio izbacen i to ne zbog varanja ili tako necega nego zato jer je mailom osobno krumu sjetio familije... heheheheh....  znaci svaki nas uspjeh je pravi uspjes bez nekih podmuklih stvari..... mnogi su se bunili i svadjali i napadali nas za ovo ili za ono ali sta ces dobri smo pa ljubomorni ljudi neznaju kako drugacije da se brane od nas pa ako nista drugo moraju se koristit rijecnikom da nas napadaju... ali nema veze i to je proslo, kroz savez je u te dvije godine proslo nebrojeno puno provijera to sam siguran i eto opet svi aktivni i bez kazni...... to govori dosta.....  uvijek je u zraku bila zezancija i smijeh veselje na pobjede u ratovima i bitkama svakog pojedinca a zanimljivo bez svadja nakom izgubljenog rata ili bitke....... kad sad malo pogledam kakvi su ljudi s kojima igram pravo je cudo kako nas je tesko uhvatit heheheheheheh...... sve neki klosari kojima je cilju piti i za Lips Sealed avati se u zivotu.... hahahahah.... eto svi se muce oko nas..... ekipa legende ste nema sta.....  *beer* *beer* *beer*    takodjer osobu koju nebi zaboravio to je definitivno Tiger...... da njega nema nebi ova igra u hr bila uopce ovoliko poznata takodjer ovo sad sto je pisem to sigurno nebi pisao jer nebi imao gdje i zasto..... mislim da nema te osobe koja igra ovu igru i da nijednom nije trazila pomoc savijet od njega i da ga nakraju nije dobila..... niko ga nema razloga napadat jer sve sto je napravio pomogao je igracima to sto neke stvari nisu podrzali admini to nije on kriv i nemoze mu se zamjerit.....  Tiger tebi poseban pozdrav i svaka cast jer imas toliko puno volje borit se s ovim ljudima tu koji jedno te isto pitanje pitaju 1000puta i opet nije dosta... heheheheh.... sretno u poslu!!!!!.....   
i za kraj nesto o igri: neznam kako da to drugacije kazem ali eto, nije mi jasno da ljudi koji su dovoljno pametni da naprave ovakvu igru u zadnjih 6mj imaju takve promasaje u odlukama i pravilima igre da to je to jednostavno nemoguce za podnijet...... igra je bila prijesvega zanimljiva pa je vecini postala monotona i zato su odustajali ali na chatu je uvijek bilo nesto novo i zanimljivo pa su mnogi ostajali.... po meni najveci promasaj admina je gasenje chata pitanje na koje nikad nismo dobili odg je zasto?Huh? kao odg se pojavljivao razlog jer gusi servere i neznam ja sto ugl. niko od igraca nezna, znam ja, kao bivsi op a to je da chat i dan danas postoji i da se vrti na serverima i da i dalje gusi mrezu samo su maknuti liknovi s acc-ova a svako ko je bio op dobio je svoj drugi ulaz u chat i ako ga sad aktivira vidit ce da chat jos postoji dakle razlog gusenje mreze je takva laz da to samo moze proc kod totalno neinteligentnih ljudi na srecu mi to nismo...... gasanjem chata uvidili su jos jednu stvar koju sam ja rekao odmah da ce sad ljudi pocet odlazit masovno naravno to niko nije vjerovao dok to nisu sami vidjeli..... u medjuvremenu je i otvorena alpha verzija v5 koja je trebala bit odigrana ali nakon sto su kiksali s chatom morali su brzo izdat nesto novo da zadrze igrace pa su beta verziju izbacili van i kao sto vidimo daleko je to jos od seredjene igre ali su si uspijeli spasit obraz s tom beta verzijom.... iz razloga sto je ta verzija toliko nesredjena neda se igrat pa su ljudi opet poceli odlazit i sto je sad beta nije odradjena kako treba a vec se otvaraju realmovi v5 ptanje je  kako se moze otvorit jedan takav realm a verzija nije isprobana tocnije isprobana je ali jednostavno nije dobra..... razlog tome je vjerojatno isti padanje broj aktivnih igraca..... dakle sve u svemu broj igraca pada konstantno i cini mi se jako brzo... to je veliki problem ali kao sto svi znamo nije problem ukloniti problem potrebno je naci i ukloniti uzrok problema a ako citate ovaj tekst prije i vratite se malo unazad vidijet ce ta samo da pocetak i uzrok ovog problema je gasenje chata.... da se to nije dogodilo v5 nebi bila toliko uzurbana te samim time i lose napravljena....... takodjer v5 je napravljena za cisto igranje s kreditima bez njih jednostavno nemas mogucnosti opstati a kamoli uspijeti..... takodjer ovim putem bi igracima koji sad igraju rekao da razmisle da su dovoljno pametni da ulazu tolike novce, u igru u v4 mjesecno je dovoljno 80kn za kredite i imas sve cijeli mjesec u v5 nema granice tako da ljudi budite pametni i netrosite tolike novce na kredite..... nadam se da ce se ljudi malo opametit pokazat adminima da bez ljudi nema ni njih pa da ce napokon shvatit da treba nekad podilazit igracima ako je u planu opstanak...... i tako neznam sto bi vise napisao mislim da je i tako malo previse pa da zavrsim s ovim i JOS JEDNOM SVIMA CESTITKE I ZAHVALE NA SVEMU PA SE MOZDA JEDNOG DANA VRATIM OPET AKTIVNO IGRANJE NIKAD SE NEZNA:::::::
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 23, 2011, 01:27:52 »

 Cheesy Cheesy..jao...tek podne.....a on pjan ko letva.... Cheesy Cheesy........ *ok*
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 23, 2011, 09:11:34 »

A šta sada,,,evo da i ja kao najveći lajavac u zadnje vrijeme na forumu napišem koju lijepu riječ prije samoga kraja...
Kao prvo bi čestitao mojim susjedima koji su bili fer igrači u svakom trenutku i stvarno nisam sa nikim imao problema,
a nadam se ni oni samnom,pis0o,Dr.RULE,bosanac19,KRUNO99,BPanther,disturbed6...i da ne nabrajam dalje,
takođe bi rekao svima onima koje sam ja napadao da je to bilo u žaru borbe i da nikada nikoga nisam farmao,pogotovo ak se kulturno ponašao hehe
evo Janjafras je recimo primjer kad sam joj srušio utvrdu 8 i pobrao nešto zlata,poslao sam joj božićni poklon u vrijednosti štete koju sam napravio  *heart*
ako ipak ima netko kome sam se zamjerio eto nek oprosti  *black_eye*
isto tako bi zahvalio tigeru na svoj pomoći,ne samo meni već svima nama i što nas je durao sa našim sranjima i bezobrazlucima (ovo se tiće nas koji smo
čak i na forumu bili kažnjavani hahaha)...
Spomenio bi ostale svjetove u kojima sada većina od nas igra,ljudi nemojte zaboraviti tko smo i što smo prošli da bi imali ime Republika Hrvatska,nemojte biti
zavidni i neke netrpeljivosti i greške iz R71 prenijeti tamo,imamo sa kime ratovati i trebamo se na bilo koji način pomagati,evo u R82 sam čuo da FEUDALS surađuje
sa AmonRaa i baš mi je to drago *beer* *beer*
mislim da sam već odužio sa svojim obrazlaganjima hehe,ostaje mi samo da svima poželim sreću u svemu što radili i....u vražju mater,izgubili smo u rukometu  *black_eye* *black_eye*
pusa svima i budite mi dobri  *beer* *beer* *beer* *beer*
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 24, 2011, 12:03:53 »

istina, amoni i feudalsi, odnosno nas 5 samo do sad ubijamo bugare.... haha al sad su se pridruzili i nijemci i talijani i poljaci.... stvarno se nadam da cemo ih u dogledno rijeme smrvit..

pa da i ja onda pripomenem nesto... dakle prestao sam igrat tamo u 10mj kad je bilo dosta sluzbenih putova i gluposti, spajao se na forum i 82 doduse jer 82 je bio tek u pocetku pa je bilo moguce. u 71 sam bio na odmoru cijelo ljeto tako da kad uzmem u obzir igranje od drugog mj imam 6mj igre i zadovoljan sam tamo ostvarenim rezultatom i ostvarenim ciljevima(cin vrhovnika, par medalja i preko 1000 casti, te fort 8 medju prvima hehe). pogotovo sam ponosan sto dok sam igrao me nitko nije uhvatio(osim jednog kojem sam podmetnuo vojsku ali je prosao sa 18 morala i pobrao medalju) sto je bio stvarno peh...zahvaljujem se FEAR savezu, najjaci smo bili na eri, sto u vojnom smislu ali nadasve kao ekipa. uvijek podrzavali jedni druge, zajefrkavali se konstantno, pili ko deve(medek nadasve) i ponosan sam sto smo bili tako slozni kao ekipa(ostat budan do 6 ujutro da cijela ekipa ide porobit prdeza aka ispljuvka) neprocijenjivo. decki stvarno ste sila, jedino mi je zao sto vas nisam upoznao(vecinu) uzivo, ali i za to valjda ima vremena.
dakle pozdrav utvrdi, dekiju(jozi), jokiju, stefu, crnom, mariju, janji, truliju, bossu, pereku i naravno nezamjenjivom medeku... ekipa zivili vi meni i popit cu i u vase ime  *drunk* *beer2*
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 24, 2011, 02:13:45 »

ideš đurđa pa meni skoro suze krenule - ovoliko emocija već dugo nije bilo na jednom mjestu ali kad se malo bolje razmotre neke stvari s pravom nam je svima žao -bilo je ljepo družit se s takvim igračima a prije svega ljudinama koji su uspjeli sve svoje obaveze ,frustracije svakodnevnog života ,obiteljima i tko zna čega još, ostavit po strani i do jutra se za Lips Sealed avat s ekipom loviti pizdeke okretat ratove u zadnjim satima i svaku pobjedu i poraz proživit sa ekipom -to i je bit ove igre ali sve nas je manje što zbog svakodnevnih obaveza što zbog svakodnevnih promjena i  Lips Sealed koje nam serviraju bugari ali nije ni bitno uglavnom oni koji nastavljaju u internacionalnim svijetovima i svijetu cro2 pozivam na suradnju i zaborav rivalstva iz naše ere -ovo je nešto posve drugo i trebamo se držat zajedno -a one koji odustaju zahvaljivam na suradnji i nek mi budu živi i zdravi i nek ne piju toliko ( to se najviše odnosi na ferovce ako ništa drugo u pijenju i konzumaciji svega i svačega su No.1 ) i na kraju poseban pozdrav našem MEDI BRUNDI najboljem vođi i najvećem pijancu  *xxx* *xxx* *xxx* bez njega nije fear kaj je bio ali trudit ćemo se oni koji nastavljaju ići njegovim stopama ehheheheeh prije svega dio ekipe u svijetu 95 u savezu CROATIA -hvala svim dobrim i manje dobrim igračima ,svim svezima od najvećih i najmanjih ,ma hvala i igoru (najvećem zgubidanu ove igre)  na druženju i svemu dobrom i lošem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *heart* *heart* e da tiger hvala tebi na pomoći i  kapa do poda koliko ti imaš živaca to je staršno rađe bi kopao kanale nego bio na tvom mjestu ehehehhe
Evidentirano
pis0j
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 24, 2011, 06:30:45 »

Prije svega pozdrav svima. Mislim da je ovo moje prvo pojavljivanje tj pisanje na forumu. Grin

Pozdrav susjedima iz Feara i Feuda. Bio sam okružen vama cijelu eru i drago mi je da sam uspio sačuvati vojsku pokraj vaših. Bilo je mojih zaletavanja u vas, ali i vaših u mene. Tako da je to moj najveći uspjeh. Uspjehom smatram što sam i imao korektne odnose sa vama, pogotovo sa Titanom. Pozdrav i srebrnome iz legisa.

E sada dolaze na red moji Amoni Grin

Veliki pozdrav Horusu, Mike312, Vedranu, _M_, Trolistu, Skrapiju, cokiju, Mukiju, adleru , damirinju, driveru, igoru. Od svakoga sam nešto naučio u igri i hvala vam na tome. U savezu sam od samog početka, bilo je dobrih i loših trenutaka, no ipak smo uspjeli i tu smo di sada jesmo.
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 24, 2011, 07:43:33 »

Prije svega pozdrav svima. Mislim da je ovo moje prvo pojavljivanje tj pisanje na forumu. Grin

Pozdrav susjedima iz Feara i Feuda. Bio sam okružen vama cijelu eru i drago mi je da sam uspio sačuvati vojsku pokraj vaših. Bilo je mojih zaletavanja u vas, ali i vaših u mene. Tako da je to moj najveći uspjeh. Uspjehom smatram što sam i imao korektne odnose sa vama, pogotovo sa Titanom. Pozdrav i srebrnome iz legisa.

E sada dolaze na red moji Amoni Grin

Veliki pozdrav Horusu, Mike312, Vedranu, _M_, Trolistu, Skrapiju, cokiju, Mukiju, adleru , damirinju, driveru, igoru. Od svakoga sam nešto naučio u igri i hvala vam na tome. U savezu sam od samog početka, bilo je dobrih i loših trenutaka, no ipak smo uspjeli i tu smo di sada jesmo.
ajde fala dragom bogu da i mene netko konačno pohvali na ovom forumu (hvala Pis0o susjede) Grin Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 24, 2011, 08:04:44 »

edi:sta ste se raspisali.... suze mi idu na oci...  Wink pozdrav i do mene iako nisam dovrsio.... nadam se da cu i ja jednog dana dovrsisti neku eru....
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 24, 2011, 08:26:57 »

Pozdrav svim forumašicama i forumašima i svim igračima iz r71....prije svega ovako javno htio bih čestitati Amonima na uvjerljivo osvojenom prvom mjestu i isto tko čestitke svim igračima koji su prvi u bilo čemu,,,zahvalnost bih izrazio na svim dobronamjernim savjetima igračima iz lepeze saveza, masu tih informacija se u ticanju igre skupilo,bogatiji sam u tom smislu za početak nove ere mada mi iskreno žao što to neće biti više naš domaći svijet,no što je tu je...fala dečkima koji su mi i privatnim porukama i ovdje odgovarali na pitanja,fala Tigeru što si nas trpio,,,posebno se zahvaljujem ekipi iz svog saveza u r71 zbog toga što smo zajedno ovu eru učili igru,šerali iskustva i postali ekipa koju ne bih mjenjao,stvarno diveći se pojedincima koji uz pregršt obaveza iz privatnog života i dalje  disali i živili kao tim... Wink Wink.....međutim Mantikori idu dalje u svijetu 95 i nastaviti ćemo se i dalje razvijati u igračkom smislu u okruženju koji primjećujem je malo životniji i sa puno zamki tako da smo se več odazvali našima u tom svijetu i imamo mirovne....No ono bitinije jest da se nadam da će ovaj forum sada konačno postati servisom koji će nam omogučiti suradnju uz naravno i dozu svega po malo no najviše suradnje i savjeta kako bi nam onaj svijet bio ne lakši več homogeniji u probijanju na vrh....I na kraju ipak pitanje:--jeli se zna točno vrijeme gašenja r71 jer nisam nigdje vidio ako negdje piše ?... *freak* Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #12 na: Siječanj 24, 2011, 08:47:02 »

jeste se raspisali......ja neću biti dugačka......za sve one koji su izdržali godinu......http://www.youtube.com/watch?v=Qnju-M Lips Sealed Ug.......sretno  *friends*
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 24, 2011, 09:16:28 »

koji srcedrapateljni postovi o postignucima i ostvarenim ciljevima kao da se radi o stvarnom zivotu a ne o jednoj igri, koju uz sve to jos i placate... moj savjet... okrenite se stvarnom zivotu i ostvarenju ciljeva u njemu, ovu igru shvatite kao igru... a ne kao nesto bitno gdje se ostvaruju ciljevi jer ovdje necete ostvarit nista bitno... posto nam je neokrunjena miss simpaticnosti stavila jednu pjesmu evo jos jedne, pocetak pjesme govori ono sto zelim reci... http://www.youtube.com/watch?v=hDV4xEHjM58&feature=related  [:-}
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 24, 2011, 09:45:08 »

koji srcedrapateljni postovi o postignucima i ostvarenim ciljevima kao da se radi o stvarnom zivotu a ne o jednoj igri, koju uz sve to jos i placate... moj savjet... okrenite se stvarnom zivotu i ostvarenju ciljeva u njemu, ovu igru shvatite kao igru... a ne kao nesto bitno gdje se ostvaruju ciljevi jer ovdje necete ostvarit nista bitno... posto nam je neokrunjena miss simpaticnosti stavila jednu pjesmu evo jos jedne, pocetak pjesme govori ono sto zelim reci... http://www.youtube.com/watch?v=hDV4xEHjM58&feature=related  [:-}
...mislim stvarno ti je pjesma da boli...dobro da nisi stavio cecu ražnjatović *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!