Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:21:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: LEX BJEŽIŠ!!!  (Posjeta: 579 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 23, 2011, 12:46:19 »

Ova tema bi se mogla zvati i da li ih je itko, ikada i u jednoj eri vidio da napadaju utvrdu?!
Moram priznati da mi je u ratu sa njima, bez obzira na njihovu opću bježaniju i totalnu jalovost u slanju ozbiljnih napada ipak najmučnije bilo gledati jednoga našega člana kako pizdi, grize si nokte, ispija hektolitre alkohola u bezuspješnom pokušaju da se smiri i objasni sebi: Kako netko toliko vremena može igrati po sistemu porobljavaj i bježi. Iz njegovih poruka koje su zasipale masovni mailbox izvirao je očaj u pitanjima: Kako im se da ovako igrati? U čemu je smisao? Zašto uopće igraju? Zar nemaju trunke hrabrosti ili bar organizacije da pošalju jedan ozbiljan napad?!
Zatim bi se čulo ispijanje alkohola ili se bar meni tako činilo nakon puno alkohola.
Nakon toga bismo se svi u Fearu napili i pali u nesvijest, jer se jedino tako može igrati protiv LexBježiša Kiss
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 23, 2011, 04:44:57 »

edi: hahahahaahhahahahahha koji carevi....
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 24, 2011, 05:57:46 »

Ova tema bi se mogla zvati i da li ih je itko, ikada i u jednoj eri vidio da napadaju utvrdu?!
Moram priznati da mi je u ratu sa njima, bez obzira na njihovu opću bježaniju i totalnu jalovost u slanju ozbiljnih napada ipak najmučnije bilo gledati jednoga našega člana kako pizdi, grize si nokte, ispija hektolitre alkohola u bezuspješnom pokušaju da se smiri i objasni sebi: Kako netko toliko vremena može igrati po sistemu porobljavaj i bježi. Iz njegovih poruka koje su zasipale masovni mailbox izvirao je očaj u pitanjima: Kako im se da ovako igrati? U čemu je smisao? Zašto uopće igraju? Zar nemaju trunke hrabrosti ili bar organizacije da pošalju jedan ozbiljan napad?!
Zatim bi se čulo ispijanje alkohola ili se bar meni tako činilo nakon puno alkohola.
Nakon toga bismo se svi u Fearu napili i pali u nesvijest, jer se jedino tako može igrati protiv LexBježiša Kiss

hahaha  [:-}
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!