Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:09:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ponosan na sebe  (Posjeta: 1687 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 22, 2011, 07:38:58 »

jedino mi krivo što nam nije prošla akcija ne tebe zadnjih dana našeg rata, poslali smo na tebe 37 napada na utvrdu i porobljavanja u zadnjih sat vremena rata, ali jedan naš nije poslao, dobili ste rat za oko 5 bodova. grrr
  igore gledaj svog posla  ti i mjenjanje saveza a tek riznica  uglavnom poklopi se usima i suti moj razlog napustanje feara  nije nika svadje nego ma ste te boli k.............  zasto sam iziso  *pardon*
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #16 na: Siječanj 22, 2011, 08:41:29 »

  igore gledaj svog posla  ti i mjenjanje saveza a tek riznica  uglavnom poklopi se usima i suti moj razlog napustanje feara  nije nika svadje nego ma ste te boli k.............  zasto sam iziso  *pardon*

ma sta se njemu imas opravdavati........hahahaha.........
Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 22, 2011, 09:11:13 »

eto blizi se kraj ere  i da podvucem crtu.  bio sam jedno vrijeme 1 po ekonomskim bodovima  pa po vojnim jedno kratko vrijeme  uspio sloziti par sacekusa  malim coravim misevima imam i par medaljica......................... i sve je to bilo ok ali 1 stvar me je mucila  nikako uloviti nekoga  iz lex_legisa  i to me jako dugo muci momci bjeze kao navijeni i tko vec jako dugo i napokon veceras jedan njihov mali mis  zaspo relativno rano oko 21,50 i sta mu se dogodi posjeti ga moja malenkost i  sad ti brznogi misevi iz lexa bez obzira sto su nas 179x porobili gube hhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiii  da skrati ja sam kralj hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee  e da ali neznam zasto je jasmina rezervisana u razgovoru sa mnom jel neko nasro sta protiv mene

sta rec Smiley uspjesan si... cestitke.. kad zavrsi era, odmah rolicu u ruke, pali ps2 i ukljuci igru katamari (kralj svemira) Smiley
Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 22, 2011, 09:16:08 »

btw... da te pitam? bis li mozda opet htio i ovu eru zavrsiti u legisima? proslu jesi Wink mislim znam da napsram onih od prosle godine izgledamo "kao mrtvi konji", ali znas kako je cijelu eru neki nepredvidjeni problemi, a i godine su tu
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #19 na: Siječanj 22, 2011, 09:21:48 »

btw... da te pitam? bis li mozda opet htio i ovu eru zavrsiti u legisima? proslu jesi Wink mislim znam da napsram onih od prosle godine izgledamo "kao mrtvi konji", ali znas kako je cijelu eru neki nepredvidjeni problemi, a i godine su tu
hvala na ponudi ali vec imam savez
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 22, 2011, 11:15:48 »

jesi se ugnjezdio kod jasmine,haa Tongue
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 22, 2011, 11:40:48 »

jesi se ugnjezdio kod jasmine,haa Tongue

to mu je zelja bila cijelu eru ali je jasmina rekla  *stop*
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 22, 2011, 11:51:29 »

štef pa nisi valjda ,idem provjerit ako je istina odričem te se hehehe *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #23 na: Siječanj 23, 2011, 01:16:07 »

štef pa nisi valjda ,idem provjerit ako je istina odričem te se hehehe *crazy* *crazy* *crazy*
ma kod jasmine mi je super sta da sam u kraljevstvu nebeskom vec bi sad morao van saveza i djeliti vojsku u 9x napada i slati na velikog ratnika ubojicu goldija ili ti znate vec koga
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!