Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:47:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ponosan na sebe  (Posjeta: 1688 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« na: Siječanj 19, 2011, 11:08:18 »

eto blizi se kraj ere  i da podvucem crtu.  bio sam jedno vrijeme 1 po ekonomskim bodovima  pa po vojnim jedno kratko vrijeme  uspio sloziti par sacekusa  malim coravim misevima imam i par medaljica......................... i sve je to bilo ok ali 1 stvar me je mucila  nikako uloviti nekoga  iz lex_legisa  i to me jako dugo muci momci bjeze kao navijeni i tko vec jako dugo i napokon veceras jedan njihov mali mis  zaspo relativno rano oko 21,50 i sta mu se dogodi posjeti ga moja malenkost i  sad ti brznogi misevi iz lexa bez obzira sto su nas 179x porobili gube hhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiii  da skrati ja sam kralj hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee  e da ali neznam zasto je jasmina rezervisana u razgovoru sa mnom jel neko nasro sta protiv mene
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 19, 2011, 11:10:03 »

svaka cast..........
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 19, 2011, 11:10:32 »

eto blizi se kraj ere  i da podvucem crtu.  bio sam jedno vrijeme 1 po ekonomskim bodovima  pa po vojnim jedno kratko vrijeme  uspio sloziti par sacekusa  malim coravim misevima imam i par medaljica......................... i sve je to bilo ok ali 1 stvar me je mucila  nikako uloviti nekoga  iz lex_legisa  i to me jako dugo muci momci bjeze kao navijeni i tko vec jako dugo i napokon veceras jedan njihov mali mis  zaspo relativno rano oko 21,50 i sta mu se dogodi posjeti ga moja malenkost i  sad ti brznogi misevi iz lexa bez obzira sto su nas 179x porobili gube hhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiii  da skrati ja sam kralj hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee  e da ali neznam zasto je jasmina rezervisana u razgovoru sa mnom jel neko nasro sta protiv mene
   nije da se hvalim hhhhhhheeeeeeeeeeee
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 19, 2011, 11:15:48 »

ma ne vidi se da se ista hvali u postu....... Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 19, 2011, 11:25:36 »

eto blizi se kraj ere  i da podvucem crtu.  bio sam jedno vrijeme 1 po ekonomskim bodovima  pa po vojnim jedno kratko vrijeme  uspio sloziti par sacekusa  malim coravim misevima imam i par medaljica......................... i sve je to bilo ok ali 1 stvar me je mucila  nikako uloviti nekoga  iz lex_legisa  i to me jako dugo muci momci bjeze kao navijeni i tko vec jako dugo i napokon veceras jedan njihov mali mis  zaspo relativno rano oko 21,50 i sta mu se dogodi posjeti ga moja malenkost i  sad ti brznogi misevi iz lexa bez obzira sto su nas 179x porobili gube hhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiii  da skrati ja sam kralj hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee  e da ali neznam zasto je jasmina rezervisana u razgovoru sa mnom jel neko nasro sta protiv mene
hvalite me usta moja kada tuđa neće........ipak si okrznuo ha,iako sam rekla neeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 19, 2011, 11:26:04 »

naj skromniji covijek na IO... hahahahahha.. oduvijek si bio skeptican kad si davao izjave o sebi.... hahahahaha....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 19, 2011, 11:40:13 »

stefanss kralj  *drunk* *drunk* *drunk* mogu nas jos stic jer mene jos nisu robili....hehe...tu mogu dosta bodova nakupit  Grin Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 19, 2011, 11:59:19 »

stefanss kralj  *drunk* *drunk* *drunk* mogu nas jos stic jer mene jos nisu robili....hehe...tu mogu dosta bodova nakupit  Grin Grin
nema veze  neka kolju  ali jedan njihov mis je iskrvario   hhhhhhhhhiiiii  bolje ranjen nego mrtav
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 20, 2011, 12:08:06 »

nema veze  neka kolju  ali jedan njihov mis je iskrvario   hhhhhhhhhiiiii  bolje ranjen nego mrtav
da se i ja pohvalim, ja nisam nijednog lexa ulovio tokom ere  *beer*
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 20, 2011, 12:19:01 »

da se i ja pohvalim, ja nisam nijednog lexa ulovio tokom ere  *beer*
  ti si mlad da nekazem balav ali men godine stiscu hhhhheeeeeeee
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 20, 2011, 12:43:38 »

da se i ja pohvalim, ja nisam nijednog lexa ulovio tokom ere  *beer*
*hmm* ma nije tako strasno,ako ih ne ulovis oni se sami ulove...samo treba strpljenja.. *freak*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 20, 2011, 03:53:25 »

*hmm* ma nije tako strasno,ako ih ne ulovis oni se sami ulove...samo treba strpljenja.. *freak*
da na porobljavanjima jer napad na utvrdu to nevidis.... ehhehehe....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 22, 2011, 12:08:30 »

Eto ti stefanss fearovci pokazuju što misle o tebi sad čak nemaš ni savez a samo 2ipol dana do kraja ere  Sad
Evidentirano

.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 22, 2011, 06:30:06 »

ajde da ti  ja ćestitam na dosta dobroj eri, ti si me jedini ulovio u ovoj eri, jedini put da sam zaspao  Angry   
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 22, 2011, 06:52:40 »

jedino mi krivo što nam nije prošla akcija ne tebe zadnjih dana našeg rata, poslali smo na tebe 37 napada na utvrdu i porobljavanja u zadnjih sat vremena rata, ali jedan naš nije poslao, dobili ste rat za oko 5 bodova. grrr
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!