Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:35:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kolonizacija  (Posjeta: 6485 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario sakic
Gost
« Odgovor #30 na: Veljača 22, 2011, 07:24:08 »

ako kolonija ima fort5 i netko nam pošalje napad i suši taj fort5 s tim on automatski postaje fort4 , šta se događa ako imamo fort5 i aktiviramo gradnju forta6 i protivnik napadne dok je je još u gradnji, dali onda kad bude gradnja završena dobijamo fort5 ili fort6 ili gubimo i jedan level forta i ovaj koji je bio u izgradnji, malo komplicirano al nema baš puno podataka o kolonijama tako da mogu saznati samo na forumu ili čekati da me netko napadne pa saznam iz prve ruke...
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 22, 2011, 09:20:03 »

ako kolonija ima fort5 i netko nam pošalje napad i suši taj fort5 s tim on automatski postaje fort4 , šta se događa ako imamo fort5 i aktiviramo gradnju forta6 i protivnik napadne dok je je još u gradnji, dali onda kad bude gradnja završena dobijamo fort5 ili fort6 ili gubimo i jedan level forta i ovaj koji je bio u izgradnji, malo komplicirano al nema baš puno podataka o kolonijama tako da mogu saznati samo na forumu ili čekati da me netko napadne pa saznam iz prve ruke...

dakle imas fort 5, do napada je npr 20min, a do izgradnje fort6 npr 45min.... ako napad prodje, ti imas fort4 a 25min nakon napada dobijas fort5.... s time da je vrlo vjerojatno da onaj koji ti ide na koloniju ce poslat 5 valova pa si onda u banani Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mario sakic
Gost
« Odgovor #32 na: Veljača 24, 2011, 01:11:21 »

evo mene ponovno postajem sam sebi dosadan ali moram pitati-ovo je opis bliske borbe-Daje +5% na napad sve pješadije. Potrebno za elitnije jedinice.

Maksimalan nivo kod obračuna - 20 (suma individualnih istraživanja i istraživanja saveza)
sad me zanima budući da imam blisku borbu dvadeset dali idalje vrijedi onih +10% na napad pješadije od kolonije naravno i isto tako ako imam aktiviran red ratnika tih 10% na napad, ili je ovih 40% od bliske borbe maximum
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #33 na: Veljača 24, 2011, 01:20:19 »

odnosno bliska borba 20 daje 100% na napad ;D
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #34 na: Veljača 24, 2011, 01:21:10 »

evo mene ponovno postajem sam sebi dosadan ali moram pitati-ovo je opis bliske borbe-Daje +5% na napad sve pješadije. Potrebno za elitnije jedinice.

Maksimalan nivo kod obračuna - 20 (suma individualnih istraživanja i istraživanja saveza)
sad me zanima budući da imam blisku borbu dvadeset dali idalje vrijedi onih +10% na napad pješadije od kolonije naravno i isto tako ako imam aktiviran red ratnika tih 10% na napad, ili je ovih 40% od bliske borbe maximum

max istrazivanja je 20(ukljucujuci saveznu), ali moze se istrazivat i dalje, nema bloka(cudno)(i da, ne priznaje ti se u borbi, pa radije investiraj resse u nesto drugo)... dakle imas 20lvl, ako imas ukljucen ceh to ti je jos 10% odnosno to se racuna kao 2 lvl(automatizirano je pa ne moras unosit, samo stavis da imas aktivan ceh) a ako imas jos 10% od kolonije to ti je kao jos 2 lvl, dakle ukupno je 24lvl.... sad, znam da imas opciju za cehove, ali kako se unosi, odnosno obracunava bonus kolonija, da li rucno ili automatski to nazalost ne znam....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 24, 2011, 02:09:55 »

ako je max stvarno 20. ja bih htio prijavit bug u izracunu borbe.
http://img199.imageshack.us/i/airu.png/
http://img821.imageshack.us/i/air1.png/
http://img819.imageshack.us/i/air2q.png/
Imam skilove 20, kao i cehove. pokusajte napraviti simulaciju s tim vojskama da dodje taj rezultat. Meni je sim reko da gubim 30k bodova kad sam njemu stavio skilove za 2 vece od mojih, tj 22, i njemu aktivne cehove.
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #36 na: Ožujak 03, 2011, 01:59:02 »

za srušeni fort6 u koloniji napad na daljinu +5% dobije se nekih 150 vojnih bodova ,za spaljenu koloniju +5% na kapacitet farme fort6,5,4,3,2,1, dobije se 34 vojna boda , dali za vojne bodove utječe dali je kolonija vojna ili civilna ili je možda u pitanju koja ima izgrađen onaj garnizon za primanje savezničke vojske za pomoć u obrani Smiley, srušeni fort 7 u koloniji +10% na napad i juriš konjice 504 vojna boda ....
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #37 na: Ožujak 03, 2011, 02:15:55 »

i dali savezno utvrđivanje ima utjecaja na utvrdu u koloniji , moje utvrđivanje je 13+2 kod automatskog unošenja u kalkulator u slučaju kolonije stoji utvrđivanje 13  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!