Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:59:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kolonizacija  (Posjeta: 6482 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 20, 2011, 10:47:43 »

ma kakvi svi lvli. to ne može biti. ne možeš instant poslati sve te rese. prvo i osnovno to su stotine milijuna svega, drugo, 40-50k kolica da se to preveze. to je također neizvedivo. samo zadnji nivo inače beskorisno, odnosno neizvedivo. da bi bilo u omjeru nekakvom realnom sa populacijom koju šalješ, trebao bi slati 5M a ne 50k ljudi. my opinion
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #16 na: Siječanj 20, 2011, 11:47:21 »

još par sitnica koje me muče prije sretnog sata bi volila znati......po nekoj logici ako preotmeš nekome koloniju nebi trebali resursi za istu.......točni ili netočno......raspolažem informacijom da kada izgubiš bitku gubiš i koloniju,ako je to točno opet imam podpitanje.....gubiš li jednu ili sve koje imaš
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #17 na: Siječanj 20, 2011, 11:58:13 »

pa sve ne gubiš sigurno. samo napadnutu. to je logično. pola populacije ti se vrati a pola rikne. i kolonija je slobodna za novo zauzimanje. naravno ponovno ima neku svoju vojsku. jedino je pitanje da li se vrati na tvorničke postavke iako ne bi trebala jer piše da može biti uništena. mene više zanima što ako ju netko nabrije do forta 8 pa ju izgubi? po vodiču, trebala bi pasti na fort 7 a onda vjerojatno i više vojske bude koja se brani. ma vidit će se sve
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #18 na: Siječanj 20, 2011, 12:00:29 »

*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* napokon stižu kolonije  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

dA STIZU POKUSAVAM BACITI RACUNICU KOLIKO RESA TREBAM ZA 1 KOLONIJU HAHAHAHA POSTO  SU JAKO SKUPE,IMA NEKO KONKRETAN PODATAK DA NEMORAM RACUNATI JER SAM IMAO IZ MATEMETIKE 3 AHAHAHA
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #19 na: Siječanj 20, 2011, 12:02:54 »

x= 1 * (xy * x2 :z18)..........priblizno.... Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #20 na: Siječanj 20, 2011, 12:10:04 »

RECI M I PO SELJACKO ONAKO TREBA TI DRVA TOLIKO,KAMENA TOLIKO ZELJEZA TOLIKO ZLATA TOLIKO,NE  Lips Sealed  ME ONE ZADNJE 4 STAVKE NEGO FARME 10 AKO SE ZBRAJAJU CIJENE OD 1-10 TO JE JAKO PUNO!!!!!!!!!!!
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #21 na: Siječanj 20, 2011, 12:36:15 »

pa kada bude spremno da se moze kolonizirati onda ce sistem javiti koliko cega fali da bi se moglo kolonizirati........

tesko je sa bugarima izaci na kraj sa matematikom..to kod njih ne radi kao kod ostatka svijeta..........njihova racunica je posebna
Evidentirano
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 20, 2011, 01:03:25 »

pa kada bude spremno da se moze kolonizirati onda ce sistem javiti koliko cega fali da bi se moglo kolonizirati........

tesko je sa bugarima izaci na kraj sa matematikom..to kod njih ne radi kao kod ostatka svijeta..........njihova racunica je posebna
a bugari su opasni ima ih najvise...jel ima neko savet kako ih savladati?i da li znate kad su oni najaktivniji?
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 20, 2011, 01:34:33 »

a bugari su opasni ima ih najvise...jel ima neko savet kako ih savladati?i da li znate kad su oni najaktivniji?

nocu, pogotovo za punog mjeseca... Smiley
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 20, 2011, 03:10:57 »

 9M drveca, 900k zeljeza i 2,4M kamenja.... i jednom kada je kolonija unistena taj posebni resurs nestaje s globalne mape...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ANUBIS
Gost
« Odgovor #25 na: Siječanj 24, 2011, 05:27:07 »

nocu, pogotovo za punog mjeseca... Smiley

heheh ,da za punog mjeseca postoji priča da se bude ova stvorenja

   Ali zaboravih dodati da ih ja vidim svaku noc na imperiji u svome okruženju,hm pomalo me i strah recimo Lorda_Nebre jer opako lik izgleda kada se tranformira prije polaska sa coporom svojim u lov, kolonije uff. Nebi bio vlasnicima kolonija u koži jer znam kako izgleda na svojoj koži kada se stado gorila zaleti na tebe.  Ovo je iz prve ruke slika kako kod nas u savezu rodjenjem postaješ vukodlak.Jer noć je moć!!!

  Lord u mladim danima heheh
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #26 na: Siječanj 24, 2011, 07:56:35 »

 Grin Grin Grin.ovo je dobra.......hehehe..... lord u mladim danima
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #27 na: Veljača 21, 2011, 05:05:40 »

da ne otvaram novu, temu jel možda netko zna kako izračunati bonuse od kolonija mislim kad napadamo igrača ili nas napada igrač koji ima kolonije koje mu daju bonuse na vojsku (10% napad konjice,10% napad pješadije itd)kako te bonuse ubaciti u kalkulator , jel zna netko bilo tko može i pretpostavke , nevjerujem da moramo nagađati sami pa od oka nadodavati u kalkulator, nadam se da postoji neka formula Huh? Huh?
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #28 na: Veljača 21, 2011, 05:09:35 »

10% su tehnicki 2 lvl istrazivanja.... moje misljenje je da dodas +2 lvl za onaj bonus koji imas/ima....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mario sakic
Gost
« Odgovor #29 na: Veljača 21, 2011, 05:18:05 »

ok kiki ima logike za napad pješadije i napad na daljinu još nam ostaje konjica znamo da ratni konji djeluju samo na brzinu , kako sad dodati 10% napada konjici a da ostale jedinice ostanu na svojoj realnoj jačini
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!