Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:07:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Utvrda  (Posjeta: 2147 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« na: Travanj 29, 2009, 08:18:05 »


Mislim da bi bilo dobro da u igri nesto promjene po pitanju napada na citavu utvrdu u odnosu na napad na vec srusenu utvrdu. Mislim da bi bilo dobro da napad na vec srusenu, zapaljenu utvrdu bude laksi i da nosi manje bodova napadacu kao i da se u zapaljenu utvrdu ne mogu staviti vojnici prije nege se popravi.

U praksi se desi da u ratu saveza .....jaki igrac bude tik do slabijeg protivnickog igraca ....i onda jaci igrac salje svako malo napad na utvrdu slabijem igracu i samo knjizi npr.8 bodova za redom ....8 bodova ....pa opet 8 bodova za rusenje ves srusene utvrde .....
Mislim da to treba hitno u igri izmjeniti ......na nacin da srusena-zapaljena utvrde nosi manje ili cak ne nosi bodove napadacu kao i da se srusena utvrda ne moze napuniti vojskom ili da se bar smanji kapacitet utvrde. To je moj prijedlog...molim komentare Smiley)

Lijep pozdrav,

Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 30, 2009, 01:11:03 »

Primjer: ja ti uništim utvrdu jednom i stalno te napadam a ti se nemožeš braniti jer imaš srušenu utvrdu. Samo jedan primjer kako bi to funkcioniralo.
Bilo je milijun sličnih prijedloga na internacionalnom forumu oko srušene utvrde i sve do danas je ostalo kako je. Tako da će srušena utvrda i dalje imati isti broj hitpointsa, nositi isti broj bodova, imati isti garizon....  jer bilo bi još teže braniti tu utvrdu ak joj smanjite karakteristike. 
Nemoj ovo shvatiti kao da želim uništiti tvoj prijedlog, ali znam što sve ljudi predlažu, znam mehaniku igre, odgovore admina tak da uništene utvrde će ostati kao što jesu.
Evidentirano

xxxx95
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 06, 2009, 05:25:40 »

Primjer: ja ti uništim utvrdu jednom i stalno te napadam a ti se nemožeš braniti jer imaš srušenu utvrdu. Samo jedan primjer kako bi to funkcioniralo.
Bilo je milijun sličnih prijedloga na internacionalnom forumu oko srušene utvrde i sve do danas je ostalo kako je. Tako da će srušena utvrda i dalje imati isti broj hitpointsa, nositi isti broj bodova, imati isti garizon....  jer bilo bi još teže braniti tu utvrdu ak joj smanjite karakteristike. 
Nemoj ovo shvatiti kao da želim uništiti tvoj prijedlog, ali znam što sve ljudi predlažu, znam mehaniku igre, odgovore admina tak da uništene utvrde će ostati kao što jesu.
Evidentirano
mirq7
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 20, 2009, 11:44:16 »

Ovo nije sa temom! Embarrassed Embarrassed
KAKO SE POZIVA U SAVEZ?? :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 20, 2009, 11:51:57 »

Ovo nije sa temom! Embarrassed Embarrassed
KAKO SE POZIVA U SAVEZ?? :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Mirq7, odgovorio sam ti na pitanje u jednoj od tema u kojoj si to pitao.
http://www4.imperiaonline.org/forums/hr/index.php?topic=38.msg1832#msg1832
pa te molim da ne postavljaš 5 puta isto pitanje.
Evidentirano

mirq7
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 20, 2009, 01:43:09 »

a znam,ali ne znam di sam ga postavio :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Evidentirano
mirq7
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 20, 2009, 01:45:19 »

evo nasao sam ga sorry zbog duplog pitanja!! *shutup* *shutup* *shutup* *shutup*
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 27, 2009, 11:46:58 »

a znam,ali ne znam di sam ga postavio :hmmm: :hmmm: :hmmm:

ahahahaha lol XD ovo mi je uljepsalo vecer Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 15, 2009, 07:25:41 »

i meni Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

johngalt
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 31, 2009, 12:21:46 »

OK ja sam se tek prijavio za forum upravo stoga što mi nije bilo nešto jasno oko utvrda i ovdje sam našao. No čini mi se da nema logike da moraš već srušenu utvrdu uvijek napadati istom snagom da bi uzeo resurse zbog kojih si i napao napuštenu utvrdu. Zbog te nelogičnosti izgubim 1000 vojnika i sprave jer napadnem s manjim brojem vojnika i sprava računajući da je utvrda već razrušena. Sad sam skužio da na ovu temu već četiri mjeseca nitko nije ni riječi prozborio. Valjda je ostalima to logično. Pozdrav.
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 31, 2009, 12:44:04 »

da je IO poceo ove godine ajd dobro ali ovako funkcionira vec duze vrijeme i ne samo u ovom svijetu i nece sve vjerojatno nista promijeniti  Wink
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 31, 2009, 07:45:55 »

OK ja sam se tek prijavio za forum upravo stoga što mi nije bilo nešto jasno oko utvrda i ovdje sam našao. No čini mi se da nema logike da moraš već srušenu utvrdu uvijek napadati istom snagom da bi uzeo resurse zbog kojih si i napao napuštenu utvrdu. Zbog te nelogičnosti izgubim 1000 vojnika i sprave jer napadnem s manjim brojem vojnika i sprava računajući da je utvrda već razrušena. Sad sam skužio da na ovu temu već četiri mjeseca nitko nije ni riječi prozborio. Valjda je ostalima to logično. Pozdrav.
logika ima i vec ju je tiger gore napisao a ta logika bi zvucala ovako.... ako neko tebi srusi utvrdu jednom i njoj se smanje karakteristike taj koji te napada ti nece dati mira jer ce sad morati poslat neku sitnu vojskicu i cijelo vrijeme ce te napadat ovako karakteristike utvrde ostaju kakve su bile protivnik mora slat veliku vojsku i u krajnosti gledano nakon nekog vremena ako ti neodustanes lakse ces se obramit....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 31, 2009, 08:13:04 »

Citat:
logika ima i vec ju je tiger gore napisao a ta logika bi zvucala ovako.... ako neko tebi srusi utvrdu jednom i njoj se smanje karakteristike taj koji te napada ti nece dati mira jer ce sad morati poslat neku sitnu vojskicu i cijelo vrijeme ce te napadat ovako karakteristike utvrde ostaju kakve su bile protivnik mora slat veliku vojsku i u krajnosti gledano nakon nekog vremena ako ti neodustanes lakse ces se obramit....
Ovo objašnjenje ima logike kada je aktivan igrač u pitanju. No aktivni igrač ima i druge mogućnosti da se obrani (od brzog popravka utvrde do sklapanja saveza s jačim igračem do postavljanja zamke u vidu utreniranih vojnika koje aktivira pred sam napad itd...). A s druge strane ako ga baš netko namjerava maltretirati neće mu pomoći ni ista snaga razrušene utvrde jer napadač će ga stalno napadati s istim snagama. Za napuštene provincije logika bi trebala biti upravo suprotna.. pa čak i mogućnost trajnog zauzimanja napuštenih provincija.... No otišao sam predaleko u mijenjanju pravila.. Sory!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!