Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 04:51:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prodaje se taktika amon raa  (Posjeta: 3493 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« na: Siječanj 14, 2011, 06:55:31 »

znači prodaju se osnove za temelje najboljeg saveza popust imaju igrači koji nikada nisu niti neče početi i završiti eru sa svojim accom čitaj potres itd....
Evidentirano
Noss
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 15, 2011, 12:03:37 »

znači prodaju se osnove za temelje najboljeg saveza popust imaju igrači koji nikada nisu niti neče početi i završiti eru sa svojim accom čitaj potres itd....


ti si stvarno neki nepoznati i nemas veze s nikim iz ove ere vidi se  jer nisi naklonjen nikome sine bozji proziran taktika to nikad nije postojalo u amonu, evo rec cu vam ja njihovu taktiku skupi svo vise donatora i nek placaju i eto ti jak savez a kasnje moli jake igrace da ti dodu u savez eto ti taktike horuse, sljedece ere jos kome usput daj i guze
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2011, 12:06:11 od Noss » Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 15, 2011, 01:35:58 »

znači prodaju se osnove za temelje najboljeg saveza popust imaju igrači koji nikada nisu niti neče početi i završiti eru sa svojim accom čitaj potres itd....
hm..hoces reci taktika NA_VI ?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Siječanj 15, 2011, 09:22:29 »


ti si stvarno neki nepoznati i nemas veze s nikim iz ove ere vidi se  jer nisi naklonjen nikome sine bozji proziran taktika to nikad nije postojalo u amonu, evo rec cu vam ja njihovu taktiku skupi svo vise donatora i nek placaju i eto ti jak savez a kasnje moli jake igrace da ti dodu u savez eto ti taktike horuse, sljedece ere jos kome usput daj i guze
ako vec razbijas miseve dok igras ne moras cviliti ko mis Tongue upravo ti pocinje nova era. pocni igrati, osnuj savez i primjeni to sto znas i sto si napisao. ako na kraju ere tvoj savez bude 1. u svim kategorijma, znaci da si bio u pravu i da si nesto naucio od mene Grin a ako ces zavrsiti kao ovu eru, ne brini, bit ce miseva Cheesy
koliko sam te shvatio  ti mislis da sam ja gandalf, tuthmozis III, anubis i sl. vjeruj mi da nisam podvojena licnost i da se nisam nikad obratio nikome s nekim drugim imenom (osim dok mi je racun bio iskljucen iz foruma, posudio sam racun Tahuti i to sam napisao).koliko mi znaci to ime zna tiger i moze ti reci sto sam napravio proslu eru da bih ove igrao s tim imenom.
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 16, 2011, 12:05:26 »


ti si stvarno neki nepoznati i nemas veze s nikim iz ove ere vidi se  jer nisi naklonjen nikome sine bozji proziran taktika to nikad nije postojalo u amonu, evo rec cu vam ja njihovu taktiku skupi svo vise donatora i nek placaju i eto ti jak savez a kasnje moli jake igrace da ti dodu u savez eto ti taktike horuse, sljedece ere jos kome usput daj i guze
                 baš sam neki dan pričo sa spartakom kako su neki molili i davili svakodnevno sa puruka da ih se ne napada oni o kojima pričam znaju koji su samo to naravno neče priznati jel ti znaš nosfer o kome se radi ko je to moljako mada ništa nova ionako to svi znaju kako si cvili kad su te robili  Smiley Smiley
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 16, 2011, 12:19:58 »

daj nos više,pa ja ne mogu vjerovati...ne igraš koliko već dugo i još si glavna tema na forumu,jel se oni tebe još boje ili šta je  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 16, 2011, 02:08:36 »

titan stvarno si ko kukolj glavna tema je njegova napuhanost sve ostalo je k.... dim
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 16, 2011, 02:29:25 »

                 baš sam neki dan pričo sa spartakom kako su neki molili i davili svakodnevno sa puruka da ih se ne napada oni o kojima pričam znaju koji su samo to naravno neče priznati jel ti znaš nosfer o kome se radi ko je to moljako mada ništa nova ionako to svi znaju kako si cvili kad su te robili  Smiley Smiley

nisam nikog molio da me ne dira, a jesam bisnio kad me se robilo, a te price ja s spartakom  nisam imao nista, a znam ko me molio da ga ne diram i kad sam ga zgazio ko je molio za primirje ej momcino ne pricaj bajke ja nisam imao razloga molit sparttaka da me se ne napada jer sam s navijem uvik bio u mirovnom i bio sam u ratu protiv njih njih ovo ti je jos jedna bezuspjesna izlika u nizu SRAMOTIS SE.

ne znas sta bi rekao pa izmisljas stvari ne brini  ako budem igrao jos koju eru i saznam da si ti tu ne brini opet cu se pobrinit za tebe...  a ti smisli jos nesto cim ces jezik ladit
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 16, 2011, 04:10:09 »

titan stvarno si ko kukolj glavna tema je njegova napuhanost sve ostalo je k.... dim
da si žensko razumio bi te,imaš one dane i ok,ali valjda si muško i ne znam čemu sekiracija??jel ti rastu umnjaci ili  Grin Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 16, 2011, 05:05:14 »

molio si ti i spartaka i mortisa samo to ne želiš priznati titane jel ja sa tobom razgovaram kad si tolika faca zašto si čeko 9 mjeseci da me oderš nisi me smio pipnuti jel si se bojo njih a kad su maknuti ili prestali onda si pokazo hrabrost papak cjelu eru pa kad se izgradio onda faca  Tongue Tongue šta nisi bio faca od početka
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2011, 05:07:45 od skrapi » Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 16, 2011, 05:11:48 »

o čemu vi raspravljate pa svi znaju da je acc nosferatu največa kuja ere acc koji nij  nikog napo ko zna do kad a na kraju se stavlja veliki ratnik niti si čovjek niti igrač niti češ to ikada biti
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 16, 2011, 05:14:21 »

vi vil fök ju ol! Smiley       a evo i dodatak za našeg titana da i on može nešto reči o ovome smijeh naslovu
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 16, 2011, 05:25:03 »

o čemu vi raspravljate pa svi znaju da je acc nosferatu največa kuja ere acc koji nij  nikog napo ko zna do kad a na kraju se stavlja veliki ratnik niti si čovjek niti igrač niti češ to ikada biti

kako ti nekome mozes reci da nije covjek na temelju ove igre? pa jedini koji ovdje ostavlja dojam da nije covjek si ti svojim stalnim provociranjem
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 16, 2011, 05:32:40 »

molio si ti i spartaka i mortisa samo to ne želiš priznati titane jel ja sa tobom razgovaram kad si tolika faca zašto si čeko 9 mjeseci da me oderš nisi me smio pipnuti jel si se bojo njih a kad su maknuti ili prestali onda si pokazo hrabrost papak cjelu eru pa kad se izgradio onda faca  Tongue Tongue šta nisi bio faca od početka

ne pricaj price ja prvih 4-5 miseci nisam imao ni vojnika a kasnje sam spremao vojsku da mogu nekoga srusit i da se mogu obranit nakon toga od bilo koga, isao sam na 100% sigurnu igru i ti nisi pao nego stajo imao sam ja vojske i za tebe i onda ali mi je moral bio rizican a glumit facu od pocetka ulagat u vojsku a ne u ekonomiju se ne isplati i na taj nacin samo gubis jel ti znas ista o igri?Huh?  daj poklopi se  vidi mi bitke skoro u nijednoj mi zavrsni moral nije bio ispod 65, ne trazi izlike u spartaku i mortisu  jer sam bio jaci od obojice i sam marshal je rekao sto je bilo u kingsima imao sam vojsku za srusit mortisa ali nisam jer mi je moral bio rizican i onda bi morao bizat  od tebe sto nisam, ne trazi izliku u drugim igračima pao si čestitaj pobjedniku i rjesena stvar
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 16, 2011, 05:33:48 »

o čemu vi raspravljate pa svi znaju da je acc nosferatu največa kuja ere acc koji nij  nikog napo ko zna do kad a na kraju se stavlja veliki ratnik niti si čovjek niti igrač niti češ to ikada biti

jel se ovog provokatora isplati komentirat?
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!